Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 144 VOD – Zuhal dusi Seher! Ikbal w ostatnim momencie odciąga ją! Yaman wyjawia Cengerowi prawdziwy powód zaręczyn z Seher!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 144 VOD - Zuhal dusi Seher! Ikbal w ostatnim momencie odciąga ją! Yaman wyjawia Cengerowi prawdziwy powód zaręczyn z Seher!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 144 VOD – Zuhal dusi Seher! Ikbal w ostatnim momencie odciąga ją! Yaman wyjawia Cengerowi prawdziwy powód zaręczyn z Seher!

Dziedzictwo odcinek 144 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 144 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 144 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 2 listopada 2023; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Podczas kolacji Hayriye ostro krytykuje wszystkie dania przygotowane przez Czarną. Jawnie wyraża swój sprzeciw wobec wyboru córki przez Ibrahima. Czarna, zmęczona tą sytuacją, postanawia zakończyć całą tę farsę. Yusuf jest przeszczęśliwy, że Yaman i Seher staną się jego rodzicami. Zuhal traci panowanie nad sobą i atakuje Seher. Ikbal udaremnia jej próbę uduszenia rywalki i robi wszystko, by Yaman nie dowiedział się o incydencie. Seher jest bardzo zestresowana nadchodzącymi zaręczynami i ślubem. Starając się uspokoić, sięga po zioła, które kiedyś przepisała jej Adalet. Yaman okazuje jej dużo czułości, co wprowadza dziewczynę w zastanowienie co do szczerości jego troski. W końcu Yaman wyjawia Cengerowi prawdziwy powód zaręczyn z Seher.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis odcinka 144 Dziedzictwo

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

W domu komisarza odbywa się kolacja, którą przygotowała „narzeczona” Ibrahima. Kara stara się być miła i gościnna wobec pani Hayriye, ale musi znosić ciągłe krytyczne uwagi kobiety na temat jedzenia. W końcu mama Ibrahima ogłasza, że nigdy nie zaakceptuje Kary jako swojej synowej. Ali wraca do domu i jest zaskoczony kolacją, której w ogóle nie wiedział. Myśli, że Kiraz znowu mieszka się w nieswoje sprawy i jest zła na nią. Yusuf czuje się szczęśliwy, widząc w Yamanie i Seher swoich rodziców.

Po usłyszeniu o planowanym małżeństwie Yamana i Seher, Zuhal doznaje załamania psychicznego. Wściekła jak diabli wdziera się do pokoju rywalki, rzuca ją na łóżko i próbuje ją udusić! „To twój koniec!” – krzyczy, ogarnięta furią. – „Umrzesz i pozbędę się ciebie!” Powieki Seher opadają. Kamera oddala się, pokazując znak nieskończoności, który Seher dostała od Yamana. Nagle w pokoju pojawia się Ikbal, która słyszy krzyki swojej siostry i interweniuje, odciągając ją od Seher, która była już bliska utraty przytomności.

„Proszę, nie mów o tym nikomu” – mówi Ikbal, podając Seher szklankę wody. – „Przynajmniej na razie. Za chwilę wrócę i wszystko ci wytłumaczę. Dobrze, kochanie? Wrócę bardzo szybko.” Ikbal zabiera siostrę do jej pokoju, gdzie uderza ją w twarz. „Zwariowałaś, Zuhal?!” – krzyczy. – „Co ty, do diabła, robisz?! Jak możesz być aż tak głupia?!” „Moje oczy pociemniały, siostro. Nie wiem, jak straciłam nad sobą kontrolę…”.

„Weź się w garść, Zuhal!” – Żona Ziyi potrząsa siostrą, trzymając ją za ramiona. – „Co by się stało, gdybym nie przyszła na czas? A gdybyś ją zabiła? Wiesz, co wtedy by było? Skończyłabyś w więzieniu!” „Przepraszam, siostro. Nie wiedziałam, co robię, przysięgam. Nagle znalazłam się w jej pokoju”. „Do diabła, znowu to się z tobą dzieje! Zażyj lekarstwo i dojdź do siebie. Módl się, żeby Seher nie powiedziała Yamanowi o tym incydencie. Idę z nią porozmawiać. Módl się, żeby ci wybaczyła.”

>> Serial turecki Dziedzictwo odcinek 143 VOD onlineData ślubu Yamana i Seher ustalona! Informują o swojej decyzji domowników!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Ibrahim przeprasza Karę za zachowanie swojej mamy. Jego koleżanka czuje się bardzo dotknięta słowami kobiety, chociaż jej związek z Ibrahimem był tylko grą. Ikbal wraca do pokoju Seher. „Wiem, że się boisz” – mówi, zbliżając się do ciągle roztrzęsionej dziewczyny – „ale pozwól mi wszystko wytłumaczyć, proszę. To się już nigdy nie powtórzy, przysięgam. Przepraszam w imieniu Zuhal. To dobra dziewczyna, ale straciła nad sobą panowanie. Nadal nie rozumiem, jak mogła zrobić coś tak strasznego. Nie masz pojęcia, jak źle się z tym czuję. Nie powinnaś tego doświadczyć, zwłaszcza w taki dzień”.

„Zuhal… Czy ona go kocha?” – pyta Seher, czym zaskakuje swoją rozmówczynię. – „Ostatnio była dla mnie bardzo niemiła. Po tym, co zrobiła dzisiaj… Nie mogę myśleć inaczej. Czy to możliwe?”. „Zuhal jest bardzo wrażliwa. Gdy chodzi o rodzinę, potrafi stracić rozum, tak jak dzisiaj. Oczywiście to nie usprawiedliwia jej zachowania. Jak mówiłam, to, co zrobiła, było bardzo przerażające, szokujące. Ale pozwól, że ci wyjaśnię. Dorastałyśmy w bardzo trudnych warunkach. Wiesz, że bracia i siostry polegają na sobie nawzajem. Na tym świecie nie mieliśmy nikogo oprócz siebie”.

„Byłyśmy bardzo biedne” – kontynuuje Ikbal, a w jej oczach zaszkliły się łzy. – „Pomyśl, dwie małe dziewczynki zdane na łaskę losu. Nikt się nami nie interesował. Czasami ludzie potrafią być bardzo okrutni. Nie powiem ci, przez co przeszłyśmy, ale doświadczyłyśmy najgorszego z najgorszych. Yaman wyprowadził nas z tej ciemności. Nic dziwnego więc, że Zuhal tak bardzo się do niego przywiązała. Uważa go za brata”.

„Zuhal stworzyła o tobie bardzo błędne wrażenie” – mówi dalej żona Ziyi. – „Dlatego dopuściła się tego strasznego czynu, aby chronić Yamana i jego rodzinę. Popełniła poważny błąd, ale uwierz, moja siostra nie jest zła. Proszę, abyś nie mówiła o tym zdarzeniu Yamanowi. Jeśli się dowie, jeśli ją ukarze, Zuhal może targnąć się na swoje życie. Błagam, oszczędź moją siostrę”. „Nie martw się, nikomu nie powiem” – odpowiada Seher, dając się zmanipulować jak dziecko. „Dziękuję, Seher. Nigdy nie zapomnę ci tego dobra”.

W następnej scenie Ikbal jest w pokoju siostry. Obejmuje zapłakaną Zuhal i mówi: „Nie martw się, zawsze będę z tobą. Nikomu nie pozwolę cię zasmucić. Wszystko, co zrobiłam do tej pory, zrobiłam dla ciebie. Pewnego dnia wszystko, co należy do Kirimlich, będzie nasze. Nasze i dziecka, które będziesz miała z Yamanem. Nie było mi łatwo dojść do miejsca, w którym jestem teraz. Walczyłam ciałem i duszą, zniosłam wiele przeciwności. Poniżano mnie, ale nie przestawałam walczyć”.

„Teraz nikomu nie pozwolę” – mówi dalej Ikbal – „a już na pewno nie tej prostej wieśniaczce, mi przeszkodzić. Poświęciłam całe swoje życie tej rezydencji, tej rodzinie. Yaman nigdy nie ożeni się z tą oportunistką! Seher nigdy nie będzie nosić nazwiska Kirimli. Dopóki oddycham, nie pozwolę na to! Jestem gotowa na wszelkie ryzyko, Zuhal. Jeśli będzie trzeba, odejdzie z tego świata jak jej siostra, ale nigdy nie założy sukni ślubnej!”

Kiedy powtórka odcinek 144 online VOD TVP.pl:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 144:

piątek, 3 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę