Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 143 VOD online – Data ślubu Yamana i Seher ustalona! Informują o swojej decyzji domowników!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 143 VOD online - Data ślubu Yamana i Seher ustalona! Informują o swojej decyzji domowników!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 143 VOD online – Data ślubu Yamana i Seher ustalona! Informują o swojej decyzji domowników!

Dziedzictwo odcinek 143 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 143 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 143 – Oglądaj na VOD ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 31 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Opis odcinka 143 Dziedzictwo

Seher jest zaniepokojona koniecznością ukrywania przed swoją rodziną prawdziwego powodu ślubu z Yamanem. Nie jest również pewna, czy pracownicy opieki społecznej uwierzą, że ich związek nie jest pozorny. Yaman i Seher ogłaszają swoje zaręczyny rodzinie. Tylko Ziya wyraźnie przejawia szczere zadowolenie. Neslihan również jest bardzo podekscytowana i nie potrafi ukryć swojej radości. Zuhal traci panowanie nad sobą. Hayriye jest wyjątkowo drażliwa wobec Czarnej. Ibrahim, mając nadzieję, że przyszła narzeczona zaimponuje swojej matce, proponuje, żeby przygotowała rodzinny obiad. Czarna zaczyna żałować, że zdecydowała się pomóc Ibrahimowi.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Seher i Yaman znajdują się w restauracji, gdzie rozmawiają o swoim planowanym małżeństwie. Seher sugeruje: „Może nie powinniśmy ukrywać tego przed domownikami. Czy będzie to problem, jeśli powiemy im, że nasze małżeństwo jest tylko formalne?” Yaman tłumaczy swoje obawy: „Nie mam zamiaru ukrywać tego przed rodziną, ale nie tylko oni mieszkają w rezydencji. Są też pracownicy i ochroniarze. Co więcej, mieliśmy już do czynienia ze zdradą któregoś z nich i nadal nie wiemy, kto to zrobił. Chodzi też o mojego brata i Yusufa. Jeśli coś im się wymsknie przypadkowo podczas kontroli opieki społecznej, nie damy rady się już wybronić.”

Seher wyraża swoje wątpliwości, pyta: „Musimy przekonać wszystkich, że nasze małżeństwo jest prawdziwe?” Yaman podkreśla wagę sytuacji: „W przeciwnym razie opieka nad Yusufem będzie zagrożona.” Jednak Seher, zawstydzona, przerywa i pyta: „Ale czy damy radę? Jak długo zdołamy to zachować w tajemnicy? A także… Po ślubie będziemy spać w jednym pokoju?” Yaman zapewnia ją: „Naturalnie. Zrobimy wszystko, co konieczne, aby nie stracić Yusufa. Zarówno przed, jak i po ślubie powinniśmy wyglądać jak kochająca się para. W innym razie nikt nikogo nie przekona.”

FOTORELACJA:

Seher jest coraz bardziej zakłopotana i zawstydzona, gdy rozmawia z Yamam o ich planowanym małżeństwie. Pyta: „Więc… Kiedy zaczniemy? To znaczy… Kiedy zaczniemy zachowywać się jak oni?” Rzuca dyskretne spojrzenie na parę przy stoliku obok, która nieszczędzi sobie czułości.

Yaman odpowiada: „Przede wszystkim musimy jak najszybciej poinformować domowników o ślubie, nie mamy czasu do stracenia. Kiedy wrócimy do domu, zacznie się dla nas nowe życie, przynajmniej pozornie. Myślę, że powinniśmy teraz pojechać do opieki społecznej i powiadomić ich o ślubie.” Seher wyraża swoje obawy: „Nie sądzisz, że zapytają nas, dlaczego się pobieramy? Co im wtedy powiemy?”

Yaman stara się uspokoić ją, mówiąc: „Powiemy, że zakochaliśmy się w sobie. To znaczy… Myślę, że inni ludzie tak by powiedzieli. My również odpowiemy w ten sposób. W końcu z tego powodu ludzie się pobierają, prawda?” Wtedy do stolika podchodzi jeden z ludzi Yamana i przekazuje mu dokumenty, informując, że data ślubu została ustalona: „Złożyłem wniosek, data została ustalona. Ślub odbędzie się za dwa tygodnie.”

Yaman i Seher udają się do urzędu, gdzie przedstawiają pracownicy socjalnej swój wniosek o zawarcie małżeństwa. Urzędniczka pyta ich: „Czy wasz związek jest prawdziwy? A może to tylko formalność, żeby zdobyć opiekę nad Yusufem? Ostrzegam, jeżeli robicie to tylko po to, aby uzyskać prawo do opieki, nie zobaczycie więcej Yusufa.”

Kirimli stanowczo oświadcza: „To prawdziwe małżeństwo. Właśnie z tego powodu Seher i Yusuf byli tego dnia w rezydencji, kiedy przyjechałaś z wizytą kontrolną. Nie mogliśmy ci wtedy powiedzieć, ponieważ nie poinformowaliśmy jeszcze naszej rodziny. Wszystko stało się z powodu nieporozumienia.”

Urzędniczka informuje ich, że w takich warunkach procedura zostanie zmieniona. Konieczna będzie nowa kontrola z uwzględnieniem prawdziwości małżeństwa. Najważniejszym aspektem pozostaje opinia Yusufa. Muszą dowiedzieć się, co myśli o tym małżeństwie. W międzyczasie Ibrahim opracowuje plan spotkania wprowadzającego swoją fałszywą narzeczoną oraz swoją matkę. Spotkanie ma odbyć się w domu komisarza.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Yaman i Seher wchodzą do rezydencji, trzymając się za ręce. Ich niespodziewany powrót wywołuje zdziwienie u siostrzeńców oraz siostrzanych i bratnich uczuć na twarzach Cengera i Ziyi. Ikbal, widząc to, z niedowierzaniem pyta: „Yaman, co się dzieje?” Mężczyzna spogląda na Seher, a jego oczy promieniują miłością, odpowiadając: „Pobieramy się.”

Zuhal traci panowanie nad sobą, w wyniku czego wypuszcza szklankę, która roztrzaska się na podłodze. W międzyczasie podąża do kuchni, gdzie jej dłonie drżą, a kawałki szkła zadzierzgają jej skórę.

Kamera przenosi się z powrotem do salonu, a Ikbal wyraża zdziwienie: „Yamanie, nie muszę chyba mówić, że to dla nas zaskoczenie. Ale kiedy podjęliście taką decyzję? Kiedy zaczęliście być razem? Dlaczego nic nam nie powiedzieliście?” Yaman odpowiada: „Żadne wyjaśnienia nie są potrzebne. Po prostu uznaliśmy, że dobrze się czujemy w swoim towarzystwie.” Ikbal kontynuuje: „Jak to? Podjęliście taką decyzję, kierując się wyłącznie logiką?” Seher dodaje: „Masz prawo być zaskoczona. Nie minęło wiele czasu od dnia, kiedy się poznaliśmy. Nie ukrywam, że na początku czułam się niepewnie.”

„Z czasem jednak zobaczyłam, że za surowym spojrzeniem kryje się życzliwy człowiek” – kontynuuje dziewczyna. – „Poczułam się bezpiecznie u jego boku. Wszystko rozwijało się powoli. Gdy teraz o tym myślę, sama jestem zaskoczona, że wydarzenia tak się potoczyły, dlatego tym bardziej się tobie nie dziwię”.

Yaman odpowiada: „Tutaj nie ma nic zaskakującego. Wybrałem kobietę, która rzuciła się przed kulą dla mnie. W najtrudniejszych dniach stała przy mnie. Dokonała wielu wyrzeczeń dla Yusufa, więc decyzja nie stanowiła dla mnie żadnej trudności”.

Ikbal mówi z entuzjazmem: „Zatem latem będziemy mieć wielkie wesele. Pozwól, że zajmę się organizacją”. Yaman jednak zaskakuje wszystkich swoim planem: „Nie będziemy czekać do lata, ślub odbędzie się za dwa tygodnie. Dlaczego tak się spieszycie? Potrzebujemy czasu, aby wyprawić odpowiednie wesele” – pyta Ikbal. Yaman uspokaja ją: „Nie martw się, zajmę się wszystkim sam i dopilnuję, by wszystko wyszło jak najlepiej. Chodźmy na górę, musimy porozmawiać z Yusufem”.

Yaman i Seher udają się na piętro, nadal trzymając się za ręce, a tam cieszą się z tego, że od teraz będą rodzicami Yusufa. W międzyczasie Zuhal wyrzuca siostrę ze swojego pokoju, winiąc ją za decyzję Yamana i Seher o ślubie.

>>Dziedzictwo odcinek 142 VOD oglądaj online ZA DARMOSeher zgadza się na propozycję Yamana! Ikbal zamierza pokrzyżować plany Yamana!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Kiedy powtórka odcinek 143 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 143:

czwartek, 2 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę