Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 139 VOD – Kolejny donos i kontrola z opieki społecznej! Yaman planuje wyjechać z Yusufem i Seher za granicę!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 139 VOD - Kolejny donos i kontrola z opieki społecznej! Yaman planuje wyjechać z Yusufem i Seher za granicę!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 139 VOD – Kolejny donos i kontrola z opieki społecznej! Yaman planuje wyjechać z Yusufem i Seher za granicę!

Dziedzictwo odcinek 139 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 139 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 139 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 25 października 2023; dzień: środa; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Ikbal kontaktuje się z Yamane, prosząc go o wsparcie w uspokojeniu Ziyi. Mężczyzna przybywa do rezydencji z Seher i Yusufem, starając się opanować sytuację. Chcieliby opuścić to miejsce, ale Ikbal i Zuhal nie pozwalają, czekając na przybycie opieki społecznej. Pracownice nie są zadowolone z zaistniałej sytuacji. Pozwalają, aby Yusuf pozostał z Seher do momentu wydania opinii, jednak zaznaczają, że szanse na pozytywny werdykt są niewielkie. Seher jest załamana. Zuhal ponownie atakuje ją emocjonalnie. Yaman stara się pocieszyć zdruzgotaną Seher. Razem postanawiają opuścić kraj, aby zacząć nowe życie. Ikbal zdaje sobie sprawę z planów Yamana. Tymczasem Ibrahim pragnie powstrzymać matkę przed naglącymi związkami. Ali odkrywa powód tajemniczego zachowania Kiraz. Jest mu przykro, ale zdecydowany znaleźć rozwiązanie dla tej trudnej sytuacji.

Opisane wydarzenia ukazują spiralę problemów i konfliktów w relacjach między bohaterami oraz próbę znalezienia rozwiązań dla skomplikowanych sytuacji rodzinnych.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis odcinka 139 Dziedzictwo

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Yaman, Yusuf i Seher spędzają radosne chwile w swoim domu w dzielnicy. Po powrocie z pracy mężczyzna przynosi ulubiony deser dla bratanka i kwiaty dla Seher. By uwiecznić ten szczególny czas, wszyscy razem robią sobie zdjęcie. Tymczasem Ibrahim spotyka się z kolejną kandydatką na żonę. Jest zdziwiony, gdy dziewczyna je jeszcze więcej niż on. Wręcza jej nawet swoją porcję.

Ikbal doprowadza męża na skraj obłędu, nieustannie powtarzając, że opieka społeczna zabrała Yusufa. Nawiązuje wideorozmowę z Yamanem, pokazując mu, w jakim stanie jest jego brat i prosząc o szybką interwencję. Seher i Yaman są pewni, że nikt z opieki społecznej nie będzie przeprowadzać kontroli o tak późnej porze. Postanawiają zabrać Yusufa do rezydencji, aby uspokoić Ziyę. W następnej scenie wszyscy są już w domu. Ziya odzyskuje spokój po tym, jak zobaczy swojego bratanka.

W pewnym domu, Yaman uspokaja swojego brata Yusufa, mówiąc mu, że rozłąka będzie krótka. Obiecuje rozwiązać problem, który sprawi, że Yusuf będzie z nimi na stałe. Zuhal błaga, by nie odchodzili. Ikbal oznajmia, że rozmawiała z Zuhal wcześniej i zauważyła, że Ziya nie wziął swoich lekarstw. Proponuje, że jeśli Yaman poda mu lekarstwa, Ziya nie będzie protestował.

Zuhal udaje się po lekarstwa Ziyi i udaje, że nie może ich znaleźć, próbując opóźnić wyjście Yamana, Seher i Yusufa. Gdy wydaje się, że ich plan się nie powiedzie, do domu przychodzą pracownice opieki społecznej. Przerażony Yusuf ściska stryjka, obawiając się, że zabiorą go do domu dziecka. Seher stara się ich uspokoić, mówiąc, że są tam dla Ziyi, stryjka Yusufa.

>> Serial turecki Dziedzictwo odcinek 138 VOD onlineIkbal wprowadza nowy plan pozbycia się Seher! Kiraz zamierza zniechęcić do siebie Aliego!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Pani Seher, nie musi pani się tłumaczyć – oznajmia z powagą pracownica socjalna. – Ponownie przywiozła pani chłopca, mimo moich oficjalnych upomnień. Jeśli pozwolisz mi wyjaśnić… Nie ma potrzeby, wykorzystałaś już naszą życzliwość. Podjęłam decyzję, kierując się sercem, ale widzę, że popełniłam błąd. Mój stryjek Ziya zachorował – wyjaśnia Yusuf. – Przyjechaliśmy, żeby go odwiedzić. Niech szybko wróci do zdrowia. Dorośli muszą jednak dotrzymywać obietnic. Zrozumiesz to, kiedy sam dorośniesz.

Wyraziłam się wyraźnie, gdy mówiłam, że nie będzie kolejnego ostrzeżenia – kontynuuje urzędniczka. – Komisja oceniająca sporządzi raport. Chyba zdajecie sobie sprawę, że nie będzie to pozytywna opinia. Ponieważ w domu dziecka nie ma wolnych miejsc, Yusuf zostanie z wami do czasu opublikowania raportu. Przygotujcie się dobrze na to, co będzie dalej. Czekajcie na nasze wieści. Dobranoc. Pracownice socjalne odchodzą.

Ibrahim szuka schronienia w domu komisarza, aby uniknąć swojej matki i kandydatki na żonę, którą wybrała dla niego. Seher, załamana i płacząca, wychodzi z pokoju. Nagle zatrzymuje ją Zuhal. „Żadna chusteczka nie wysuszy tych fałszywych łez” – mówi siostra Ikbal z triumfalnym wyrazem twarzy. – „Co się stało? Płaczesz, bo straciłaś szansę na fortunę? Chciałaś tu zamieszkać, ale nie wyszło. Biedactwo! Kiedy Yusuf opuści rezydencję, nie będziesz miała tu nic do roboty! Nie udawaj przed mną smutnej cioci. Nie martw się, ta sprawa dotyczy tylko nas”.

„Jaka jesteś okrutna? Nie masz serca?” – pyta Seher z obrzydzeniem w oczach. – „Czy w ogóle nie czujesz skruchy? Tracę swojego skarba! Nie żal ci Yusufa?”. „Dlaczego miałabym go współczuć? Powiedziałam, że nie musisz udawać, że jesteś kochającą ciocią” – odpowiada Zuhal. Seher odwraca się i odchodzi, wiedząc, że ta rozmowa nie ma sensu. Jej rywalka jednak nie przestaje: „Pozwól sobie pożegnać się z marzeniami! Twój czas w rezydencji dobiega końca, ciociu!”

Ali podsłuchuje monolog Kiraz i dowiaduje się, że dziewczyna celowo udaje, że jest nieporadna, aby zniechęcić go do siebie. Yaman stara się pocieszyć zrozpaczoną Seher i proponuje, aby w razie negatywnej opinii opieki społecznej uciekli razem z Yusufem za granicę. Nazajutrz Ibrahim składa rezygnację z pracy w komisariacie, uznając, że jeśli będzie bezrobotny, żadna z kandydatek wybranej przez jego matkę nie zgodzi się na małżeństwo.

Kiedy powtórka odcinek 139 online VOD TVP.pl:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 139:

czwartek, 26 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę