Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 138 VOD online – Ikbal wprowadza nowy plan pozbycia się Seher! Kiraz zamierza zniechęcić do siebie Aliego!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 138 VOD online - Ikbal wprowadza nowy plan pozbycia się Seher! Kiraz zamierza zniechęcić do siebie Aliego!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 138 VOD online – Ikbal wprowadza nowy plan pozbycia się Seher! Kiraz zamierza zniechęcić do siebie Aliego!

Dziedzictwo odcinek 138 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 138 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 138 – Oglądaj na VOD ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 24 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Opis odcinka 138 Dziedzictwo

Kiraz znajduje się w trudnym położeniu po wizycie Begüm i rozmowie z Hayriye. Czuję się zagubiona, nie wiedząc jak naprawić związki z rodzeństwem. Brakuje jej siły, by walczyć o poprawę sytuacji. Ikbal, jedna z sióstr, zastaje Zuhal leżącą w łóżku Yamana, przytulającą się do jego marynarki. Szybko interweniuje, zabierając siostrę stamtąd. Neslihan natomiast znajduje kolczyk Zuhal w zmiętej pościeli, co sprawia, że jest przekonana o uczuciach kobiety wobec Yamana.

W międzyczasie Yaman jest wzruszony, kiedy Seher kupuje mu kapcie i szczoteczkę do zębów. Docenia to nowe, rodzinne życie, jakie razem z Seher i Yusufem budują. Ma to dla niego ogromne znaczenie. Yusuf również cieszy się i jest szczęśliwy. Jednak Ikbal, inna z sióstr, decyduje się przerwać tę idyllę. Podmienia leki mężowi, sugerując mu, że Yusuf nie wróci już do rezydencji. Ta sytuacja wywołuje załamanie Ziyi, męża Ikbal.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opisane wydarzenia ukazują skomplikowane relacje, konflikty i manipulacje zachodzące między postaciami, które wpływają na ich życie i emocje.

FOTORELACJA:

Po zakończeniu rozmowy z Begum, Kiraz stanowczo zaprzecza jej insynuacjom dotyczącym związku z Alim. Czuje się urażona tym pomysłem i wyraża, że to niemożliwe. Begum twierdzi, że nawet pani Hayriye zauważyła jej chęć małżeństwa, ale Kiraz tłumaczy, że ciocia Hayriye źle zrozumiała sytuację i często wprowadza w błąd innych. Nagle dochodzi odgłos silnika, a okazuje się, że komisarz właśnie przybył. Begum opuszcza dom, obiecując dalsze rozmowy.

Tymczasem w rezydencji Zuhal udaje się do pokoju Yamana, gdzie znajduje ją Ikbal. Zuhal leży na jego łóżku, tuli się do jego kurtki i zaczyna płakać.

Kiraz wraca do swojego pokoju, opłakując sytuację. Patrzy na zdjęcie Osmana i rozmawia z nim w duchu. Wyraża swoje zmartwienie i frustrację, wspominając osoby, które sugerują, że powinna wyjść za mąż, włączając w to Melisę, ciocię Hayriye i teraz Begum. Zaczyna rozważać, czy nie można wrócić do relacji, jaka łączyła ją z komisarzem, pragnąc powrotu do dni, gdy byli jak rodzeństwo i przepraszali się po kłótniach. Kiraz wpada na pomysł, że może wszystko wrócić do normy i postanawia spróbować to zmienić od jutra.

Następnego dnia Ikbal odkrywa swoją siostrę w pokoju Yamana. „Zuhal, oszalałaś?!” – zapytuje, budząc dziewczynę. – „Co by się stało, gdyby ktoś cię tu zobaczył? Zniszczyłabyś nas!” – stara się oderwać kurtkę, której jej siostra się uczepiła. „Zostaw to! Skoro nie mogę go dotknąć, pozwól mi chociaż potrzymać jego kurtkę!”. „Zwariowałaś?! Oddaj mi kurtkę i wstawaj!” Ikbal z siłą ściąga siostrę z łóżka i wyprowadza ją z pokoju.

Kiraz znowu ubiera się tak, jak wtedy, gdy ukrywała przed komisarzem swoją tożsamość. Udaje jeszcze bardziej niezdarną, niż jest naprawdę, i robi wszystko, aby zniechęcić mężczyznę. Neslihan znajduje kolczyk Zuhal na łóżku Yamana. Pokazuje go Adalet i sugeruje, że Zuhal jest zakochana w Yamanie, ale ciotka każe jej pilnować własnych spraw. Kamera przenosi się do pokoju Zuhal. Dziewczyna leży na łóżku, tym razem swoim, i płacze. Obok niej stoi Ikbal.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Zuhal zdecydowanie wyznaje: „Nie zniosę tego dłużej” – oznajmia. – „Yaman i Seher spędzili razem noc. Wariuję za każdym razem, gdy o tym myślę”. „Nie bądź smutna, rozwiążę to. Mam dobry plan, wystarczy, że wdrożymy go w życie. Otrzymają dziś drugie i ostatnie ostrzeżenie od opieki społecznej. Zmienię leki Ziyi i doprowadzę go do szaleństwa. Yaman i Seher będą zmuszeni przywieźć Yusufa do rezydencji. Gdy już tu dotrą, natychmiast powiadomię służby socjalne. Tym razem się z tego nie uratują. Zaufaj mi, naprawię wszystko”.

Ikbal udaje się na taras, gdzie jej mąż zajmuje się kwiatami, i podaje mu lekarstwa. Mężczyzna rozpoznaje, że nie są to lekarstwa, które na co dzień przyjmuje, ale po namowach żony połyka je i popija wodą. Jakiś czas później, gdy środki zaczęły już działać, a stan psychiczny Ziyi uległ znacznemu pogorszeniu, Ikbal odgrywa przed mężem scenę, jakoby opieka społeczna chciała zabrać Yusufa i nigdy więcej go nie zobaczą. Zgodnie z przypuszczeniami kobiety Ziya przechodzi załamanie nerwowe.

>> Dziedzictwo odcinek 137 VOD oglądaj online ZA DARMOSeher wyrzuca z domu Zuhal! Yaman i Seher są bliscy pocałunku!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Kiedy powtórka odcinek 138 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 138:

środa, 25 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę