Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 134 VOD – Donos do opieki społecznej! Zawstydzona Kiraz unika Aliego! Czy Seher będzie mieć kłopoty?

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 134 VOD - Donos do opieki społecznej! Zawstydzona Kiraz unika Aliego! Czy Seher będzie mieć kłopty?

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 134 VOD – Donos do opieki społecznej! Zawstydzona Kiraz unika Aliego! Czy Seher będzie mieć kłopoty?

Dziedzictwo odcinek 134 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 134 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 134 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 18 października 2023; dzień: środa; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Seher czuje się zakłopotana faktem, że Yaman usłyszał jej rozmowę z Nadire. Choć mężczyzna nie wyraża swoich emocji, wydaje się być rozbawiony sytuacją. Kiraz jest zdumiona, gdy odkrywa, że Ali darzy ją uczuciem, i postanawia unikać komisarza. Ali z kolei jest zaniepokojony jej dziwnym zachowaniem. Podczas jednego z momentów Kiraz niechcący oparza swoją dłoń, co martwi Alego, obserwującego jej rozproszenie.

W międzyczasie na posterunku pojawia się matka Ibrahima, która pragnie znaleźć synowi odpowiednią żonę i jest bardzo zdeterminowana w tym zamiarze. To wydarzenie dodaje nowych elementów do historii i komplikuje relacje między postaciami.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis odcinka 134 Dziedzictwo

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Kiraz dowiaduje się, że Ali może być w niej zakochany, co bardzo ją niepokoi. Rozmyśla o tym w swoim pokoju, trzymając w ręku zdjęcie Osmana. Martwi się, że jeśli to prawda, będzie musiała opuścić dom. Zastanawia się, jak spełnić obietnicę złożoną wcześniej, ale decyduje, że najlepiej będzie trzymać się z dala od komisarza.

Następnego dnia Yaman sugeruje Seher, aby zaprosili Nadire na obiad do rezydencji. Seher jest przerażona, myśląc, że chce poruszyć temat ich związku. Mimo starań unikania Ali, jej niezdarność utrudnia sytuację. Siostry spotykają się przy stoliku na tarasie, a Zuhal pyta, kiedy przyjedzie opieka społeczna, martwiąc się o los Seher i Yusufa. Ikbal uspokaja ją, zapewniając, że zrobią wszystko, aby pomóc Seher i Yusufowi i nie dopuścić do ich opuszczenia domu.

Młodsza siostra wyraża swoje lęki i niepewności, mówiąc: „Odczuwam, że coś może się nie udać”. Pragnie sprawdzić, co robi Seher, ponieważ ta jest nieobliczalna i może nagle zniknąć, co na pewno wpłynie na sytuację.

Hayriye, matka Ibrahima, pojawia się w komisariacie z listą potencjalnych kandydatek na żonę dla syna. Jest stanowcza, mówiąc, że Ibrahim musi wybrać dzisiaj jedną z kandydatek, w przeciwnym razie nie odejdzie. Kiraz zostaje wcześniej zwolniona z pracy z powodu oparzenia, a Yaman wzywa Seher do swojego gabinetu, chcąc omówić coś ważnego.

Dialogi ukazują napięcie i niepewność między postaciami, które zmagają się z różnymi problemami i decyzjami życiowymi.

>> Serial turecki Dziedzictwo odcinek 133 VOD onlineIkbal w domu wynajętym dla Seher, dowiaduje się o warunkach opieki społecznej! Melisa mówi Kiraz o swoich spostrzeżeniach dotyczących komisarza! – Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Yaman oznajmia Seher, że nie tylko usłyszał, ale także przeczytał coś istotnego. Seher czuje przyspieszone bicie serca i pytająco pyta, co konkretnie przeczytał. Yaman wyjaśnia, że dowiedział się od innych, że dzieci w wieku Yusufa już powinny zaczynać naukę w szkole. Pyta o jej opinię w tej kwestii. Seher w myślach dziękuje Bogu, że chodzi o coś innego i wyraża, że uważa, iż jest jeszcze za wcześnie na szkołę. Yaman proponuje zapisanie Yusufa do szkoły na przyszły rok i wspomina o kilku znalezionych ofertach edukacyjnych.

Dialog ukazuje rozmowę na temat edukacji dla syna Yusufa i nieporozumienie co do tego, o co dokładnie chodzi Yamana. Seher jest zdziwiona, ale w końcu uspokaja się, widząc, że to dotyczy wyboru szkoły dla syna. Po rozmowie Seher zabiera tablet z propozycjami szkół, obiecując, że zapozna się z nimi. Zostawia gabinet, a Yaman cieszy się z tej sytuacji, życząc w myślach jej dalszego szczęścia i rozwoju.

Kiedy powtórka odcinek 134 online VOD TVP.pl:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 134:

czwartek, 19 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę