Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 133 VOD online – Ikbal w domu wynajętym dla Seher, dowiaduje się o warunkach opieki społecznej! Melisa mówi Kiraz o swoich spostrzeżeniach dotyczących komisarza!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 133 VOD online - Ikbal w domu wynajętym dla Seher, dowiaduje się o warunkach opieki społecznej! Melisa mówi Kiraz o swoich spostrzeżeniach dotyczących komisarza!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 133 VOD online – Ikbal w domu wynajętym dla Seher, dowiaduje się o warunkach opieki społecznej! Melisa mówi Kiraz o swoich spostrzeżeniach dotyczących komisarza!

Dziedzictwo odcinek 133 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 133 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 133 – Oglądaj na VOD ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 17 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Opis odcinka 133 Dziedzictwo

Yaman zorganizował spotkanie dotyczące kampanii reklamowej swojego nowego projektu mieszkaniowego i zaskoczył Seher, prosząc ją o opinię. Jest zachwycony jej pomysłem i chce go wykorzystać. Zuhal, obserwując to, nie jest zadowolona z tego, co widzi, być może zazdroszcząc Seher pochwał od Yamana.

W międzyczasie Melisa kończy wywiad z Alim i dostrzega, że mężczyzna w wyjątkowy sposób wypowiada się o Kiraz. Postanawia wyjawić dziewczynie, że komisarz darzy ją uczuciem.

Ikbal dowiaduje się, że Seher może opiekować się Yusufem pod warunkiem, że chłopiec nie będzie mieszkał w rezydencji. Yaman wynajmuje więc dom dla nich. Ikbal planuje wykorzystać tę informację, aby pozbyć się Seher i dziecka.

Nadire odwiedza Seher w rezydencji i dostrzega, że pomiędzy nią a Yamanem istnieje coś więcej od dawna. Yaman przypadkowo słyszy, gdy Nadire mówi Seher, że ich zdaniem są dla siebie stworzeni. To wywołuje w nim mieszane uczucia i wprowadza zamieszanie w relacjach między bohaterami.

FOTORELACJA:

Ikbal wkracza do domu, który Yaman wynajął dla Seher i Yusufa, zadając sobie pytania o cel tej nieruchomości. Rozglądając się po wnętrzu, zastanawia się, dlaczego Seher nie mieszka w tym miejscu, skoro mężczyzna płaci za czynsz. Mija ją mężczyzna, który znalazł ten dom na polecenie Ikbal. Kobieta nakazuje mu dokładne przeszukanie każdego zakamarka w poszukiwaniu informacji przydatnych dla niej.

W tym czasie Kiraz postanawia dostarczyć zamówione jedzenie na komisariat. Tam spotyka Aliego i Melisę, którzy wychodzą, mając do załatwienia swoje sprawy osobiste.

Człowiek zatrudniony przez Ikbal znajduje w domu wynajętym przez Yamana wizytówkę pracownika opieki społecznej. Przekazuje tę wizytówkę Ikbal. Informuje, że zanalizował także dokumenty związane z tym domem. Okazuje się, że nie należy on do Yaman ani Seher Kerimoglu, ale istnieje umowa najmu na nazwisko Seher. Ikbal zaczyna szukać związku między tym domem a instytucją opieki społecznej.

Podczas spotkania biznesowego Yaman zwraca się do Seher, prosząc ją o przedstawienie swojej opinii na omawiany temat. Jej wypowiedź spotyka się z uznaniem ze strony mężczyzny i pracowników.

Tymczasem Melisa wychodzi z domu rodzinnego w towarzystwie komisarza. Wyraża wdzięczność wobec mężczyzny za pomoc w rozmowie z jej ojcem. Przyznaje, że to dzięki niemu ojciec zrozumiał, jak traktował ją wychowując. Wyraża wdzięczność za otworzenie nowej perspektywy w jej życiu.

Komisarz Ali stawia warunek Melisie – ma podjąć terapię u lekarza. Dziewczyna zgadza się na to i obiecuje, że już następnego dnia rozpocznie leczenie. Ali odjeżdża, życząc jej dbania o siebie.

W międzyczasie, z wyrazu twarzy Melisy znika niewinność, zastępując ją przebiegły błysk, sugerując, że może mieć w planach coś nieuczciwego. Akcja przenosi się do wieczora, gdzie Ikbal rozmawia przez telefon w swoim pokoju.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Ikbal, mając nadzieję na zdobycie informacji, kontaktuje się z kimś przez telefon. Zapytuje, czy znaleziono jakieś istotne informacje. Otrzymuje potwierdzenie, że Seher Kerimoglu jest prawnym opiekunem Yusufa. Ikbal pyta o szczegóły dotyczące domu, ale mężczyzna mówi, że zdobył informacje o rezydencji, a nie o samym domu. Kobieta zainteresowana wyjaśnia, że chce poznać fakty związane z domem. Okazuje się, że Seher uzyskała opiekę społeczną, ale pod warunkiem, że Yusuf nie będzie mieszkał w rezydencji. W przeciwnym razie Seher straci swoje prawa jako opiekun, a dziecko zostanie umieszczone w domu dziecka. Ikbal rozumie, że ludzie z opieki społecznej myślą, że Yusuf mieszka w wynajętym domu, stąd dom został wynajęty po tej decyzji, a przeprowadzono kilka kontroli.

Po rozmowie zaczyna do pokoju wchodzić Zuhal, wyraźnie w złym nastroju. Skarży się na decyzję Yamana, który powierzył Seher koncepcję nowej reklamy projektu „Mój Dom”. Jest wściekła na wieśniaczkę, uważając, że nie powinna mieć wpływu na takie projekty. Ikbal próbuje ją uspokoić i wspólnie planują, jak skutecznie zdobyć kontrolę nad sytuacją, zwracając uwagę, że mają teraz ciotkę w garści. Zuhal podkreśla swoje zaniepokojenie tym, że Seher cały czas wymyka się spod kontroli.

>>Dziedzictwo odcinek 132 VOD oglądaj online ZA DARMOZuhal każe Seher obsłużyć biznesowych klientów Yamana! Kiraz coraz bardziej wściekła na Aliego! Melisa to kleptomanka!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Ikbal, uspokajając Zuhal, wyjaśnia, że opieka nad Yusufem została przyznana Seher warunkowo. Zuhal docieka, jakie są te warunki. Ikbal informuje, że warunkiem jest to, że Yusuf nie może mieszkać w rezydencji. Jeśli tak się stanie, Seher złamie prawo i straci prawa opiekuńcze nad chłopcem. Konsekwencją tego będzie jego powrót do domu dziecka. Ikbal przekonuje Zuhal, że to idealna okazja, aby pozbyć się Seher i zacząć nowe szczęśliwe życie. Podkreśla, że czas ciotki w rezydencji dobiegł końca i będą mogły żyć razem z Zuhal w spokoju.

W międzyczasie Kiraz zostaje dłużej w pracy, aby posprzątać restaurację. Niespodziewanie do lokalu wchodzi Melisa i kładzie na stoliku dyktafon. Odtwarza fragment wywiadu z komisarzem, w którym Ali opowiada o Kiraz jako o członku rodziny. Kiraz słucha słów Aliego, które ukazują, jak bardzo uznaje ją za ważną dla swojego życia i jak zmieniła atmosferę w ich domu. To zaskakujące dla Kiraz, która nie spodziewała się takich słów.

Melisa rozmawia z Kiraz i wyznaje jej, że komisarz Ali cały tydzień mówił o Kiraz, chwaląc jej uczciwość, dobroć i wielkie serce. Kiraz jest nieco zmieszana i nie wie, co odpowiedzieć. Melisa tłumaczy, że na początku podobał jej się Ali, ale teraz traktuje go jak starszego brata. Chce, aby Kiraz wiedziała, że Ali ma myśli skierowane właśnie w jej stronę. Melisa chce otwarcie wyrazić, że Ali interesuje się Kiraz, choć dziewczyna o tym nie wie.

W tym momencie do restauracji wchodzi Ali, a spojrzenia Kiraz i komisarza się spotykają. W innym miejscu, Nadire odwiedza Seher w rezydencji. Uświadamia jej, że pomiędzy nią a Yamanem pojawiło się uczucie, choć żaden z nich nie chce się do tego przyznać. Seher jest przerażona, obawiając się, że Yaman usłyszał ich rozmowę.

Kiedy powtórka odcinek 133 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 133 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 133 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 133:

środa, 18 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę