Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 129 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher czule opiekuje się Yamanem! Kirimli chce przekazać udziały w firmie Seher!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 129 VOD oglądaj online ZA DARMO - Seher czule opiekuje się Yamanem! Kirimli chce przekazać udziały w firmie Seher!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 129 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher czule opiekuje się Yamanem! Kirimli chce przekazać udziały w firmie Seher!

Dziedzictwo odcinek 129 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 129 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Serial turecki Dziedzictwo odcinek 128 VOD oglądaj online ZA DARMOYaman i Seher piją kawę na tarasie! Melisa zaczyna staż na komisariacie!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 129 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 12 października 2023; dzień: środa; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

W odcinku 129 serialu „Dziedzictwo”, Melisa otwarcie zaczyna flirtować z Alim, jednak on pozostaje nieczuły na jej zaloty. Kiraz, obserwując to, staje się zazdrosna i wściekła, nie rozumiejąc zachowania Melisy. Po rozmowie z Alim, Kiraz przekonuje się, że nie ma nic wspólnego z Melisą i ich relacje wracają do normy.

Seher pożycza Yamanowi swoją ulubioną książkę, a zakreślone przez nią fragmenty poruszają Yamana. Zaczyna zdawać sobie sprawę, co do niej czuje. Sedat, stróż więzienny, i jego żona odwiedzają Yamana, ujawniając, że to właśnie Seher skłoniła ich do wyznania prawdy. Selim, obwiniony za swoje zachowanie wobec Yamana, dzwoni do Seher i przeprasza, lecz kobieta nie chce z nim rozmawiać.

W międzyczasie Yaman obdarowuje Seher symbolicznym drewnianym symbolem nieskończoności, który ma dla niego szczególne znaczenie. Zuhal podsłuchuje rozmowę, w której Yaman zamierza przekazać Seher część udziałów w firmie, i natychmiast informuje o tym Ikbal. To wywołuje nowe emocje i napięcie w rodzinie.

Opis odcinka 129 Dziedzictwo

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Kiraz staje się coraz bardziej zazdrosna o Melisę i na jej obsługę w restauracji reaguje niegrzecznie, co zauważa Baris. Seher troskliwie zajmuje się Yamanem, który powoli dochodzi do siebie. Dostarcza mu książki i czyta fragment jednej z nich na głos. Do rezydencji przychodzi Sedat z żoną, aby przeprosić Yamana za obciążające go zeznania. Ikbal odmawia wpuszczenia ich, nie chcąc, aby jej szwagier dowiedział się, że to Seher go uratowała. Niespodziewanie pojawia się Yaman prowadzony przez Seher i zaprasza ich do środka.

W salonie Yaman i Seher rozmawiają z przybyłymi gośćmi. Siostry podsłuchują rozmowę z góry. Sedat, pełen wstydu za to, co zrobił, wyraża, że nie powinno się zdradzać, kto pomógł. Opowiada, że to właśnie dla swojego syna podjął takie kroki i przeprasza Yaman. Kirimli przekonuje go, że zrobił słusznie, chroniąc swojego syna, podkreślając, że nie można rezygnować z życia, żony i dziecka.

Żona Sedata wyznaje, że gdyby nie Seher, nie zorientowaliby się w swoim błędzie. Yaman, zaskoczony, spogląda na ciotkę Yusufa. Kobieta wyjaśnia, że przypomnieli sobie słowa Seher, która mówiła, że ciocia to połowa matki, a stryjek to połowa ojca. To skłoniło ich do wyznania prawdy. Siostry są wściekłe, a Yaman pod wrażeniem postawy Seher.

Akcja przenosi się do wieczora. Ali idzie ulicą z Melis, towarzysząc jej w policyjnej akcji. Melisa jest podekscytowana, przypominając sobie o urodzinach swojej przyjaciółki i kupując dla niej kwiaty. W tym czasie Kiraz wraca z pracy i widząc Melis z kwiatami, jest przekonana, że są od Aliego, co wzbudza jej zazdrość i łzy. Selim dzwoni do Seher, a mimo braku ochoty, dziewczyna odbiera rozmowę.

Właściciel restauracji pyta Seher, jak się ma po wydarzeniach związanych z Yamanem. Wyraża swoje życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Seher informuje go, że teraz są w domu i stryj Yusufa został oczyszczony z zarzutów. Właściciel restauracji przeprasza za źle ocenioną sytuację związana z Yamamem, na co Seher odpowiada, że wie, że Selim jest dobrym człowiekiem i nigdy by jej nie skrzywdził. Selim sugeruje spotkanie twarzą w twarz, ale Seher proponuje rozmowę w innym terminie ze względu na późną godzinę.

Po zakończonej rozmowie z właścicielem restauracji, Seher idzie do gabinetu Yamana. Informuje go, że przyszła, widząc zapalone światło. Zachęca go do odpoczynku, aby szybciej wrócił do zdrowia. Yaman przekazuje Seher symbol nieskończoności wykonany z drewna, jako wyraz wdzięczności. Opowiada, że zaczynał rzeźbienie tego symbolu jako ósemkę, a teraz staje się on symbolem nieskończoności. Dzieli się historią, jak po pomówieniach trafił do więzienia i został skazany na osiem lat.

Yaman dzieli się historią związaną z rzeźbieniem symbolu nieskończoności podczas swojego pobytu w więzieniu. Opowiada, że podczas rzeźbienia symbolu w złości, starszy więzień zwrócił mu uwagę na sposób trzymania narzędzi. Symbolizował on osiem lat, jakie spędził w więzieniu, a także nieskończoność życia poza murami więzienia. Kiedy teraz patrzy na ten symbol, zaczyna dostrzegać głębsze znaczenie nieskończoności.

Seher, słuchając opowieści, przekonuje Yamana, że teraz zaczyna rozumieć nieskończoność i wierzy, że kiedyś Yaman odnajdzie jej sens. Yaman uznaje, że symbol nieskończoności ma dla niego wyjątkowe znaczenie i chce, aby Seher go zatrzymała, traktując jako dziedzictwo, nie zaś dług. Wyjaśnia, że kiedy komuś ufasz i dzielisz się swoim życiem, obawami, pragnieniami, to to dziedzictwo, które nie ma terminu płatności. To wyraża głębokie zaufanie i więź między ludźmi. Seher wciąż zdziwiona, ale zrozumiała, co Yaman chciał przekazać.

Yaman kontynuuje rozmowę z Seher, kierując pytania o naturę miłości. Pyta, czy miłość do Yusufa ma określony termin płatności, który można spłacić jako dług. Chce zrozumieć, czy Seher traktuje tę miłość jako zobowiązanie. Seher neguje, i to skłania Yamana do podkreślenia, że miłość nie powinna być traktowana jako dług. Zachęca ją, by postrzegała to jako coś powierzonego, co nie ma określonej daty zwrotu. Seher zgadza się z tą perspektywą i postanawia wrócić do swojego pokoju.

Kiraz, mimo późnej godziny, dba o rośliny w ogrodzie. Rozmawia z nimi i wyraża swoje uczucia do nich. Ali, pojawiający się za jej plecami, chwali jej troskę o rośliny i podziwia, jak pięknie się rozwijają. Wyraża nadzieję, że za kilka miesięcy będą mogli razem delektować się kawą na podwórku, podziwiając kwiaty, które Kiraz pielęgnuje. To moment wzajemnego zrozumienia i nadziei na lepsze dni.

Kiraz, zauważając zaangażowanie Aliego w pielęgnację kwiatów, pyta go, czy naprawdę zaczyna interesować się roślinami. Wspomina, że ostatnio widziała go z dziennikarką i sugeruje, że komisarz kupił kwiaty jako prezent dla niej. Ali zdziwiony zaprzecza, nie wiedząc o jakiej sytuacji chodzi. Kiraz jest zła, uznając, że wszyscy wiedzą o relacji Aliego z Melisą, a ona była jedyną nieświadomą. Wyraża rozczarowanie brakiem zaufania ze strony komisarza.

Ali, usiłując uspokoić Kiraz, przyznaje, że gdyby coś takiego miało miejsce, byłaby pierwszą osobą, która o tym wiedziałaby. Tłumaczy, że Melisa przyszła przeprowadzić wywiad z nim z polecenia szefa, a ich relacja jest czysto zawodowa. Ali zauważa także, że Melisa czasami nie okazuje szacunku Kiraz, obiecując, że nie będą mieli już z nią kontaktu. To uświadamia Kiraz, że mogła źle zinterpretować sytuację.

Nazajutrz Zuhal udaje się do biura Yamana w firmie. Zatrzymuje się przed drzwiami, słysząc rozmowę prawniczki i Nedima w środku. Asystent informuje, że Yaman chce, aby procedura związana z przeniesieniem udziałów została zakończona tego dnia. Wszystkie niezbędne dokumenty do przekazania udziałów Seher są już gotowe, i zostaną wysłane do podpisu Yamana.

Zuhal jest zszokowana wiadomością o przekazaniu udziałów. Natychmiast dzwoni do swojej siostry, Seher, aby ją o tym poinformować.

Kiedy powtórka odcinek 129 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 129 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 129 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 129:

czwartek, 12 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę