Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 128 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman i Seher piją kawę na tarasie! Melisa zaczyna staż na komisariacie!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 128 VOD oglądaj online ZA DARMO - Yaman i Seher piją kawę na tarasie! Melisa zaczyna staż na komisariacie!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 128 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman i Seher piją kawę na tarasie! Melisa zaczyna staż na komisariacie!

Dziedzictwo odcinek 128 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 128 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinek 127 VOD oglądaj online ZA DARMOKim jest Melisa? Kiraz zazdrosna! Yaman walczy o życie w szpitalu! – Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 128 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 10 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 16:05; Czas trwania: 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Opis odcinka 128 Dziedzictwo

W odcinku 128 serialu „Dziedzictwo”, mimo prób Ikbal i Zuhal, Seher przekazuje Yamanowi liścik z otuchą poprzez pielęgniarkę. Selim dowiaduje się od Frata o tragedii, która spotkała Yamana, co pogłębia jego wyrzuty sumienia. Ali odwiedza Yamana w szpitalu i przyznaje się do swoich błędów. Później Yaman organizuje romantyczne spotkanie na tarasie szpitala, jako wdzięczność za wsparcie Seher, która podała mu kawę. Yaman zostaje oczyszczony z zarzutów, wypisuje się na własne życzenie i wraca do domu.

Troska Seher o Yamana doprowadza Zuhal do obłędu. Okazuje się, że Melisa to córka przyjaciela dowódcy Alego, który zleca komisarzowi pomoc dziewczynie w pisaniu artykułów o policji. Kiraz jest coraz bardziej pewna, że Melisa i Ali są parą. Sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana, a relacje między bohaterami ulegają zmianom.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Zuhal jest wpuszczana na oddział, gdzie przebywa Yaman. Przekazuje mu pluszowego misia od Yusufa. Yaman pyta, czy to od Yusufa, lecz Zuhal wyjaśnia, że misia dała Seher, która przekazała go jej. Yaman z zainteresowaniem pyta, czy Seher jest obecnie w szpitalu, a Zuhal potwierdza. Widząc, że Seher jest w pobliżu, Yaman nabiera otuchy.

Tymczasem Selim odbiera telefon od Firata, który informuje go o ataku na Kirimliego w więzieniu. Firat sugeruje, że osoby, które wcześniej go oskarżyły, mogą być za tym. Selim zapytuje o stan Kirimliego, a Firat zapewnia, że jest w dobrym stanie, a osoba, która go oskarżyła, zmieniła zeznania, uznając go za niewinnego.

Selim, udając zdziwienie, pyta, kto oskarżył Kirimliego. Firat odpowiada, że tacy ludzie mają wielu wrogów, więc różne zagrożenia są możliwe. Selim potwierdza, że jest w pobliżu i obiecuje udać się do Kirimliego. Po rozmowie, odczuwa wewnętrzne rozterki i wyrzuty sumienia, zdając sobie sprawę, że swoją współpracą z gangsterami niemalże spowodował śmierć Yamana.

Pielęgniarka dostarcza Yamanowi wiadomość od Seher z tekstem: „Jestem tutaj. Tak jak obiecałam, czekam na ciebie”. Na szpitalnym korytarzu pojawiają się Ali i Firat, którzy składają przeprosiny Yamana za swoje błędy. Wrócili na komisariat, gdzie Ali doświadcza szoku – okazuje się, że Melisa została jego stażystką. Tymczasem Yamanowi udaje się opuścić salę szpitalną i spełnia obietnicę złożoną Seher, że razem będą pili kawę, co mieli zrobić, kiedy Yaman był w policyjnej celi.

Po złożeniu prawdziwych zeznań przez Sedata, Yaman zostaje uniewinniony i będzie kontynuował leczenie w rezydencji. Ikbal jest zdeterminowana, aby być przy Yamanie za wszelką cenę. Kiraz dostarcza zamówienie do komisariatu, ale gdy zauważa Melisę obok Aliego, wypuszcza reklamówkę z jedzeniem z rąk. Yaman wraca do domu i stara się odsunąć Zuhal, wysyłając ją po dokumenty do firmy. Następnie spotyka się z prawniczką, aby omówić ważne sprawy. Zuhal podsłuchuje część tej rozmowy i natychmiast udaje się do swojej siostry.

Ikbal pyta Zuhal, dlaczego nie jest przy Yamanie. Zuhal tłumaczy, że Yaman wysłał ją do firmy po dokumenty, co ją zdenerwowało. Ikbal zauważa, że to oznaka zaufania ze strony Yamana. Zuhal jednak uważa, że istnieje coś ważniejszego, co spowodowało tę sytuację. Opowiada, że Yaman wezwał prawniczkę, a słyszała, jak rozmawiali o jakiejś sprawie związaną z pewną dziewczyną z wioski. Ikbal pyta o szczegóły, ale Zuhal nie ma więcej informacji, zna jedynie fragment rozmowy dotyczący tego, że Yaman chce, aby Seher nie dowiedziała się o tej kwestii.

Ikbal próbuje uspokoić Zuhal, zapewniając, że zrobi wszystko, aby poznać szczegóły. Następnie zaleca Zuhal, żeby poszła do firmy zgodnie z poleceniem Yamana. Zuhal opuszcza miejsce, choć jest oburzona. Ikbal próbuje dopytać Yamana o treść rozmowy z prawniczką, ale mężczyzna nie chce ujawnić szczegółów. Kiraz, Ali i Melisa przychodzą do restauracji, zastanawiając się, co Yaman zdecydował, a co chce ukryć przed Seher.

Kiedy powtórka odcinek 128 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 128 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 128 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 128:

środa, 11 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę