Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 123 VOD oglądaj online ZA DARMO – Nalot policji na magazyn Yamana! Seher w ramionach Yamana!

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 123 VOD oglądaj online ZA DARMO - Nalot policji na magazyn Yamana! Seher w ramionach Yamana!

DZIEDZICTWO

Serial turecki Dziedzictwo odcinek 123 VOD oglądaj online ZA DARMO – Nalot policji na magazyn Yamana! Seher w ramionach Yamana!

Dziedzictwo odcinek 123 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 123 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinek 122 VOD oglądaj online ZA DARMOSeher i Yaman sami w rezydencji! Klienci niezadowoleni z potraw Kiraz!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 123 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 3 października 2023; dzień: wtorek; godzina: 16:05; Czas trwania: 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Opis odcinka 123 Dziedzictwo

W 123. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Kiraz doświadcza kolejnych niepowodzeń w dziedzinie kulinariów, co sprawia, że traci wiarę w swoje zdolności. Sultan i Nadire próbują jej pomóc, jednak kończy się to jeszcze większym fiaskiem. Seher nadal czuje dyskomfort w obecności Yamana i próbuje unikać go, ale Yusuf ciągnie ją w kierunku stryja. Yaman z kolei stara się przenieść wszystkie swoje zobowiązania, aby nie musieć opuszczać rezydencji. W międzyczasie Ibrahim i Kirpi są przerażeni, gdy dziewczyna, którą poznali przez internet, zapowiada wizytę na posterunku. Ludzie Camgöza zamykają nielegalnych uchodźców w jednym z magazynów Yamana, co zostaje odkryte podczas policyjnej operacji prowadzonej przez ludzi Alego. Sytuacja wokół Yamana i jego powiązań z Camgözami staje się coraz bardziej skomplikowana i niebezpieczna.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Kiraz, walcząc z trudnościami w pracy w restauracji, gdzie nie radzi sobie z przygotowywaniem dań tak, jak w domu, otrzymuje wsparcie od Aliego. Ten zachęca ją, tłumacząc, że pierwszy dzień w pracy zawsze jest stresujący i że z czasem wszystko się ułoży. Mimo to, Kiraz nie może osiągnąć swojego standardu, nawet w przyrządzeniu potrawy menemen, która była jej specjalnością.

Po powrocie do domu, Kiraz radzi się Sultan, starszej osoby w rodzinie, co powinna zrobić w swojej trudnej sytuacji. Porady Sultan jeszcze bardziej dezorientują dziewczynę. Tymczasem Seher unika Yamana, ale unikanie go okazuje się być wyzwaniem.

Ludzie związani z braćmi Camgoz przemycają nielegalnych uchodźców do jednego z magazynów, którym kieruje Yaman. Kirimli rozmawia z Cengerem na temat Yusufa, brata Cengera, który był szczęśliwy, opuszczając miasto. Pracownik sugeruje, że każdy szuka swojej drugiej połowy i być może również Cenger znajdzie szczęście w przyszłości, wspominając o możliwej relacji z różnymi kobietami.

Yaman przyznaje, że to, co ma do zrobienia, jest trudne, ale Cenger zachęca go, podkreślając, że Yaman jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem, nawet z tym, co wydaje się niemożliwe.

Wieczorem Ibrahim, rozmawiając z kobietą, która pisze do niego, próbuje tłumaczyć, że jest bardzo zajęty pracą w komisariacie, ale ona nalega na spotkanie. W odpowiedzi na to Ibrahim zgadza się, choć mówi, że będzie musiała przyjść na komisariat.

Ali i Firat odwiedzają magazyn Yamana, gdzie natrafiają na grupę uchodźców.

Yaman i Seher spożywają kolację. Po pójściu Yusufa spać, zostają sami przy stoliku. Seher stara się unikać kontaktu wzrokowego z Yamamem, ale on zauważa jej zakłopotanie. Yaman dzieli swoje refleksje na temat lęków, szczególnie tych wychowujących się na ulicy, podkreślając, że uczą się oni rozpoznawać i przezwyciężać swoje lęki od najmłodszych lat. Jego słowa ukazują różnice między lękiem w życiu codziennym a tym, co przeżywają dzieci na ulicy.

Yaman rozważa, że w życiu może się zdarzyć sytuacja, gdzie nagle coś, co dawniej nie budziło lęku, staje się największym strachem, a sam człowiek nie rozumie, jak to się mogło zdarzyć. Zwraca to pytanie do Seher, skupiając swoje spojrzenie na niej: „Czy ty boisz się mnie?”

Kiedy powtórka odcinek 123 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 123 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 123 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 123:

środa, 4 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę