Connect with us

Przysięga odc. 838 Finał – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie ostatniego odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odc. 838 Finał – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie ostatniego odcinka PRZYSIĘGA

SERIALE

Przysięga odc. 838 Finał – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie ostatniego odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 838 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 29.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 838 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>>Przysięga odc. 837Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 838 Finał – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 29 marca 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 838 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie ostatniego odcinka 838 PRZYSIĘGA

Ostatni odcinek 837 serialu tureckiego Przysięga zaczyna się od momentu, gdy Tarık wyznaje swoje uczucia Reyhan. Reyhan jest zdezorientowana, ale Emir natychmiast reaguje i pojawia się na spotkaniu, aby ratować sytuację. Tarık opuszcza miejsce, a Reyhan i Emir mają rozmowę na temat ich związku.

W innym wątku fabularnym, Gönül i Hakan próbują rozwiązać swoje problemy. Gönül uświadamia sobie, że kocha Hakana, ale on musi zrobić coś, aby odzyskać jej zaufanie. Hakan postanawia zrobić niespodziankę dla Gönül i przygotowuje romantyczną kolację. Gönül jest wzruszona i wybacza mu.

W końcowych scenach odcinka, Narin i Levent spotykają się w kawiarni, aby porozmawiać. Levent wyznaje Narin swoje uczucia i mówi, że chce z nią spędzić resztę swojego życia. Narin jest zdezorientowana i nie wie, co zrobić, ale w końcu wydaje się być szczęśliwa.

W tym samym czasie, Reyhan i Emir decydują, że chcą być razem i planują swoją przyszłość. Yemin jest szczęśliwy, że jego siostra i Emir są razem, a rodzina po raz kolejny zbliża się do siebie. Ostatnie sceny pokazują rodzinę, która razem celebruje, ciesząc się ich jednością i miłością.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

“Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 838 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 838 z 29.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 838 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • czwartek, 30 marca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę