Connect with us

Przysięga odc. 837 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odc. 837 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

SERIALE

Przysięga odc. 837 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 837 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 28.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 837 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>>Przysięga odc. 836Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 837 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 28 marca 2023
  3. dzień: wtorek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 837 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 837 PRZYSIĘGA

W odcinku 837 serialu tureckiego Przysięga, Yemin i Emir próbują zrozumieć, co zaszło między Reyhan a Tarıkem. Emir kontaktuje się z Tarıkem, ale ten nie udziela mu wyjaśnień. W międzyczasie, Reyhan jest zmuszona opuścić dom, ponieważ jej ojciec chce ją wydać za mąż za kogoś, kogo ona nie kocha. Reyhan postanawia uciec i szuka pomocy u swojej przyjaciółki Ayshe.

W innym wątku fabularnym, Hakan wyznaje swoje uczucia do Gönül i prosi ją o wybaczenie za to, co zrobił. Gönül wybacza mu, ale mówi, że nie jest gotowa do powrotu do związku. Hakan stara się przekonać ją, że zmienił się na lepsze i obiecuje zrobić wszystko, co w jego mocy, aby odzyskać jej miłość.

Natomiast, w domu Narin, Esma próbuje przekonać ją do powrotu do Levent’a. Narin jest zdezorientowana i nie wie, co robić. W końcu Narin kontaktuje się z Levent’em i umawia się z nim na spotkanie.

W międzyczasie, Emir i Yemin postanawiają zorganizować imprezę urodzinową dla Reyhan. Jednak, gdy Emir przyprowadza Reyhan na imprezę, Tarık pojawia się niespodziewanie i wywołuje skandal. Tarık oskarża Reyhan o zdradę i próbuje ją zmusić do powrotu do domu. W końcu, Emir i Yemin udaje się uspokoić sytuację i Tarık zostaje usunięty z imprezy.

Ostatecznie, Tarık spotyka się z Reyhan w parku i wyznaje jej swoje uczucia. Reyhan jest zdezorientowana i nie wie, co powinna zrobić. Jednak, gdy Emir dowiaduje się o spotkaniu, postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, aby uratować ich związek i przekonać Reyhan, że to on jest tym, który naprawdę ją kocha.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

“Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 837 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 837 z 28.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 837 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • środa, 29 marca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę