Connect with us

Przysięga odc. 836 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odc. 836 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

SERIALE

Przysięga odc. 836 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 836 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 27.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 836 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>>Przysięga odc. 835 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 836 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 27 marca 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 836 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 836 PRZYSIĘGA

W odcinku 836 serialu tureckiego Przysięga, Efsun i jej matka podejmują próbę zniszczenia domu Yavuza, ale zostają powstrzymani przez Buraka i jego ochroniarzy. Yavuz postanawia wykorzystać sytuację i nakłania Buraka, by wyjawił mu, co zdarzyło się między nim a Efsun w przeszłości. Burak opowiada Yavuzowi, że wziął na siebie winę za zniszczenie samochodu ojca Efsun, aby ochronić ją przed konsekwencjami.

W międzyczasie, Reyhan i Miran mają kłótnię po tym, jak Miran znalazł plik dokumentów, które ujawniają prawdziwe pochodzenie Reyhan. Miran jest zaniepokojony, że Reyhan ukrywa przed nim coś ważnego. Reyhan próbuje przekonać Mirana, że ma ważne powody, aby ukrywać swoją tożsamość, ale Miran jest zdecydowany poznać prawdę.

W innym wątku fabularnym, Sarikaya proponuje Osmanowi, aby przyłączył się do jego organizacji, ale Osman odmawia. Sarikaya zostaje zmuszony do opuszczenia miasta, aby uniknąć aresztowania przez policję.

Ostatecznie, Yavuz odwiedza Efsun w więzieniu i proponuje jej układ. W zamian za jej zeznania przeciwko matce, Yavuz obiecuje uwolnić ją z więzienia i zapewnić jej lepsze życie po wyjściu. Efsun zgadza się na propozycję Yavuza i zaczyna działać przeciwko swojej matce.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

“Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 836 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 836 z 27.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 836 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • wtorek, 28 marca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę