Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Przysięga odc. 835 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA


Przysięga odc. 835 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

SERIALE

Przysięga odc. 835 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 835 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 24.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 835 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>>Przysięga odc. 834Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 835 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 24 marca 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 835 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 835 PRZYSIĘGA

W odcinku 835 serialu tureckiego Przysięga, Reyhan i Emir starają się rozwiązać problemy finansowe swojego przyjaciela Yigita, który boryka się z poważnymi długami. Jednocześnie, Alya kontynuuje swoją rehabilitację po powrocie ze szpitala.

Tymczasem, Eda jest zaniepokojona postępowaniem swojego szefa, który wydaje się mieć coś na sumieniu. Postanawia razem z Reyhan zbadac sprawę i dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w firmie.

W międzyczasie, Emir otrzymuje nieoczekiwaną wiadomość od swojego ojca, który wydaje się chcieć porozmawiać z nim o pewnej sprawie. Emir podejrzewa, że może to mieć związek z jego zmarłą matką, którą wcześniej próbował odnaleźć.

Ostatecznie, Reyhan i Eda odkrywają, że szef firmy, dla której pracują, jest zamieszany w nielegalne interesy i wykorzystuje swoją pozycję, aby osiągnąć korzyści finansowe. Reyhan i Emir podejmują decyzję, aby powiadomić władze o tej sprawie i rozprawić się z korupcją w firmie.

W międzyczasie, Emir spotyka się z ojcem i dowiaduje się, że jego matka nie zginęła w wypadku samochodowym, jak dotychczas sądzili, lecz była zamordowana. Emir postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wyjaśnić tę sprawę, co zapowiada nowe wyzwania dla bohaterów.

Odcinek kończy się tym, że Reyhan i Emir są zadowoleni z faktu, że udało im się ujawnić korupcję w firmie i pomóc Yigitowi w jego problemach finansowych. Jednocześnie, pojawiają się nowe problemy, związane z tajemnicą związaną ze śmiercią matki Emira, które będą musieli rozwiązać w kolejnych odcinkach.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

„Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 835 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 835 z 24.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 835 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • poniedziałek, 27 marca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę