Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Przysięga odc. 834 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA


Przysięga odc. 834 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

SERIALE

Przysięga odc. 834 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 834 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 23.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 834 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>>Przysięga odc. 833Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 834 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 23 marca 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 834 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 834 PRZYSIĘGA

Emir i Reyhan podejmują akcję, aby ująć Oktaya i doprowadzić go przed wymiar sprawiedliwości. W międzyczasie, Yigit stara się poradzić sobie ze swoimi problemami finansowymi i szuka sposobu na spłatę swojego długu.

Tymczasem, Eda jest zaniepokojona stanem zdrowia swojego ojca i prosi Emira o pomoc w znalezieniu lekarstwa dla niego. Reyhan i Emir podejmują się zadania i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc Edzie i jej ojcu.

W międzyczasie, Alya budzi się ze śpiączki, ale nadal boryka się z problemami zdrowotnymi i musi pozostać w szpitalu pod opieką lekarzy. Reyhan i Emir starają się znaleźć sposoby na pomóc Alyi i pomóc jej w powrocie do zdrowia.

Ostatecznie, Emir i Reyhan udaje się złapać Oktaya i doprowadzić go przed wymiar sprawiedliwości. Okazuje się, że Oktay był zamieszany w wiele nielegalnych działań, w tym w wybuch, który miał miejsce wcześniej.

W międzyczasie, Yigit otrzymuje pomoc od nieoczekiwanego źródła, a Eda i jej ojciec otrzymują lekarstwo, którego potrzebowali. Alya również zaczyna powoli dochodzić do siebie i wkrótce zostanie wypisana ze szpitala.

Odcinek kończy się tym, że Emir i Reyhan są zadowoleni z faktu, że udało im się ująć Oktaya i że udało im się pomóc Alyi, Edzie i jej ojcu. Jednakże, pojawiają się nowe problemy, które będą musieli rozwiązać w kolejnych odcinkach.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

„Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 834 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 834 z 23.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 834 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • piątek, 24 marca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę