Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Przysięga odc. 832 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA


Przysięga odc. 832 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

SERIALE

Przysięga odc. 832 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 832 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 21.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 832 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>>Przysięga odc. 831Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 832 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 21 marca 2023
  3. dzień: wtorek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 832 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 832 PRZYSIĘGA

Reyhan i Emir kontynuują poszukiwania zaginionej Alyi. Ostatecznie udaje im się odnaleźć ją, ale okazuje się, że dziewczyna ma problemy psychiczne i nie pamięta, co się z nią stało. Reyhan i Emir zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc Alyi i pomóc jej odzyskać pamięć.

Tymczasem, Yigit wciąż boryka się z problemami finansowymi i stara się znaleźć sposób na spłacenie swojego długu. W międzyczasie, Eda podejmuje decyzję o zwolnieniu się z pracy, ponieważ jej stan zdrowia się pogarsza, a jej szef, Tulin, nie pozwala jej na przerwy i odpoczynek.

Emir odkrywa, że ktoś podsłuchuje jego rozmowy i podejmuje działania, aby wykryć szpiega. Okazuje się, że szpiegiem jest Oktay, były chłopak Alyi, który chce zemścić się na Reyhan i Emirze za to, że zabrali mu Alyę.

W końcu Emir i Reyhan postanawiają, że muszą wziąć sprawy w swoje ręce i rozprawić się z Oktayem raz na zawsze. W międzyczasie, Eda zaczyna odkrywać prawdę o Tulin i jej prawdziwych zamiarach.

Odcinek kończy się tym, że Reyhan i Emir konfrontują się z Oktayem i próbują powstrzymać go przed zrobieniem krzywdy Alyi. Wszystko kończy się przerażającym wybuchem, który pozostawia wiele pytań i niewiadomych, jak sytuacja rozwinie się dalej.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

„Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 832 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 832 z 21.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 832 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • środa, 22 marca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę