Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Przysięga odc. 831 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA


Przysięga odc. 831 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

SERIALE

Przysięga odc. 831 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 831 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 20.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 831 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>> Przysięga odc. 830 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 831 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 20 marca 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 831 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 831 PRZYSIĘGA

Z kolei w 831 odcinku serialu tureckiego Przysięga, Reyhan i Emir cieszą się swoim nowym życiem małżeńskim, ale nadal mają wiele problemów do rozwiązania. Reyhan wciąż boryka się z trudnościami związanymi z akceptacją przeszłości Emira, a Emir ma poczucie winy z powodu swojego poprzedniego związku.

Tymczasem, Yigit podejmuje niebezpieczną decyzję, by pomóc swojemu bratu. Postanawia pożyczyć pieniądze od jednego ze swoich wrogów, ale ten plan kończy się katastrofą, gdy wrogowie zaczynają grozić rodzinie Yigita.

Poza tym, Eda podejmuje decyzję o powrocie do pracy, aby móc pokryć koszty leczenia swojego ojca. Jednak jej szef, Tulin, zmusza ją do pracy w ciężkich warunkach, co powoduje stres i problemy zdrowotne dla Edy.

W międzyczasie, Alya nadal jest zaginiona, a Reyhan i Emir podejmują wiele działań, aby ją odnaleźć. Jednak po wielu nieudanych próbach, zaczynają się zastanawiać, czy Alya jest jeszcze żywa.

Ostatecznie, odcinek kończy się pojawieniem się osoby, która może pomóc w odnalezieniu Alyi. Jednak jej pojawienie się wprowadza również wiele nowych problemów, które wpłyną na życie Reyhan i Emira w przyszłości.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

„Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 831 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 831 z 20.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 831 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • wtorek, 21 marca – 5:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę