Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Przysięga odc. 830 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA


Przysięga odc. 830

SERIALE

Przysięga odc. 830 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka PRZYSIĘGA

Przysięga odcinek 830 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 17.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 830 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>> Przysięga odc. 829 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 830 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 17 marca 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 830 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 830 PRZYSIĘGA

Gulperi rozpacza po zniknięciu ojca dlatego Emir (Gökberk Demirci) obiecuje go odnaleźć. Ekrem więzi Bekira. Kemal (Can Verel) kupuje dom nad morzem. Munevver, w imieniu swoich bliskich, zaprasza pana Mulayima na uroczysty obiad.

W odcinku 830 serialu tureckiego Przysięga, Reyhan i Emir przygotowują się do ślubu, ale wydarzenia z ich przeszłości wciąż wpływają na ich relacje. Reyhan ma wciąż trudności z zaakceptowaniem faktu, że Emir był kiedyś żonaty, podczas gdy Emir ma poczucie winy z powodu swojego poprzedniego związku.

W międzyczasie, Yigit podejmuje ryzykowną decyzję, aby pomóc swemu bratu w interesach. Chce pożyczyć pieniądze od jednego ze swoich wrogów, ale wie, że może to zakończyć się bardzo źle dla niego i dla jego rodziny.

Gdy wszystko wydaje się być gotowe do ślubu, pojawiają się niespodziewane problemy. W trakcie ceremonii dochodzi do awarii prądu, a Reyhan jest zmuszona do założenia innej sukni ślubnej. Po tym incydencie, Reyhan i Emir muszą zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem – zniknięciem Alyi.

W odcinku tym dochodzi również do spotkania pomiędzy Edą a Osmanem. Eda próbuje wyjaśnić swoje zachowanie, ale Osman nie jest gotów jej wybaczyć i odwraca się od niej.

Ostatecznie, odcinek kończy się złożeniem przysięgi małżeńskiej przez Reyhan i Emira, ale pozostaje niewiadoma, co stało się z Alyą i jak Eda poradzi sobie z konsekwencjami swoich decyzji.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga  turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

„Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 830 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 830 z 17.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 830 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • poniedziałek, 20 marca – 5:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę