Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Przysięga odc. 829 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka


Przysięga odc. 829

SERIALE

Przysięga odc. 829 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka

Przysięga odcinek 829 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP PRZYSIĘGA z dn. 16.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 829 serialu Przysięga. ZOBACZ:

>> Przysięga odc. 828Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka PRZYSIĘGA >>

Przysięga odc. 829 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 16 marca 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Przysięga Sezon 1, odc. 829 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 119 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 829 PRZYSIĘGA

W ostatniej chwili Narin rezygnuje z wykonania amniopunkcji. Kemal nie jest w stanie zrozumieć jej decyzji. Para małżonków wraca do domu pokłócona. Savas uświadamia w końcu Beyhan, że to Kasim zabił matkę ex żony Emira (Gökberk Demirci). Baran w końcu wychodzi z aresztu. Bekir zostawia córce list, a następnie ucieka z domu.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przysięga Opis:

Przysięga  turecki serial emitowany przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. 

„Przysięga”. Jest to opowieść o Emirze, która zostaje przeznaczona przez umierającego ojca do wykorzystania Reyhan, podziwiam i niewinnej dziewczyny. poza tym Emir nie jest skończony na taką odpowiedzialność, przywykł do normalnego stylu życia i zabawy.

Serial ten skupia się na trudnościach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby znaleźć sposób na otrzymanie małżeństwa, które wynikają z utworzonych na niechęci i braku zaufania. Bohaterowie zmieniają swoje działanie i działają na szkodę, ale ich związek jest starym podejściem na próbę, które mogą je usunąć.

Jako kochający dramatów, muszę powiedzieć, że dziesięć seriali mnie zainteresowało. Opowieść o trudnościach i wyścigach, które muszą przejść Emir i Reyhan, aby być szczęśliwi, bardzo poruszająca telenowela. Wciągająca fabuła którą ogląda się z zapartym tchem, bohaterowi są zaangażowani i dramatyczni w historii.

Tak, w niektórych momentach, serial może się wydawać nieco powolny i nudny. Wymagają jednej uwagi i uwagi od widza, aby zrozumieć i ocenić historię. Ponadto niektóre sceny mogą być nieprzewidywalne i nużące.

„Przysięga” to specjalny i poruszający turecki serial, który z pomocą przyciągnie widzów dramatów. Mimo pewnych momentów, które mogą pojawić się powoli i nudne, warto dać mu szansę i zanurzyć się w historii Emira i Reyhan.

Obsada serial turecki Przysięga

W obsadzie znaleźli się Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Aksel Yakup Bektas, Gül Arcan,

Kiedy powtórka odcinek 829 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Przysięga odc. 829 z 16.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu PRZYSIĘGA 829 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • piątek, 17 marca – 5:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę