Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach. My Cafe Spices

20 sierpnia 2019 0 przez my_cafe_rs

W grze mobilnej My Cafe Recipes & Stories Twoim zadaniem będzie przygotowywać napoje i desery specjalne. Otrzymasz specjalną skrzynkę „przyprawnik” i tam będziesz zbierać specjalne przyprawy. Wszystkie informacje o Przyprawy Moja Kawiarnia poniżej w artykule. My cafe przepisy sprawdź.

>> Prezenty Moja Kawiarnia  – Jak zdobyć prezent w My Cafe?  >>

Co to są Przyprawy Moja Kawiarnia?

Przyprawy w grze online My Cafe służą do przygotowywania specjalnych przepisów dla klientów i wypełniania zamówień. W grze znajdziemy 11 różnych przypraw i są one przechowywane w skrzynce z przyprawami. Przyprawnik z informacji od Kawowskiego możesz kupić na poziomie 5. Przyprawy otrzymujemy z zamówień telefonicznych, miejskich od klientów oraz z prezentów.

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przyprawnik czyli pudełko na przyprawy

W pudełku na przyprawy przechowujemy przyprawy, Chociaż możesz schować przyprawnik do magazynu i nadal z niego korzystać, ale nie możesz przechowywać przypraw, jeśli nie kupiłeś go wcześniej.

Pudełko ma 12 przegródek, ale na samym początku tylko 3 z nich są odblokowane. Pozostałe odblokujemy za diamenty a cena przegródek nie jest stała:

4 Miejsce:  to 9 💎
5 Miejsce: to 19 💎
6 Miejsce:  to 49 💎
od 7 do 12 Miejsca:  to 199 💎

Każde z nich może pomieścić 10 przypraw tego samego rodzaju. Gracze VIP mają możliwość zwiększyć ilość przypraw przechowywanych w jednym miejscu.

W momencie jeśli dostaniesz przyprawy, ale nie możesz ich przechowywać ponieważ będziesz miał za mało miejsca, będziesz musiał je albo wyrzucić lub zamienić na inne przyprawy. W przypadku gdy nie masz odblokowanych wszystkich półek to jedyną możliwością jest wyrzucenie ich do kosza. Dlatego odblokowane półki pozwalają z poziomu przyprawnika przenosić je do skarbca miasteczka. Porada: jeśli masz za mało miejsca w przyprawniku a zamierzasz otworzyć prezent albo zakupić przyprawę w pierwszej kolejności sprawdź, czy masz jakąś przyprawę w 2 półkach i wejdź do miasteczka i przekaż ją bezpośrednio – zrób miejsce na nowe przyprawy!

Jak wygląda pudełko na przyprawy?:

My cafe przyprawnik

Skąd brać i kupować przyprawy?

Przyprawy otrzymujemy z zamówień telefonicznych, miejskich od klientów, z banku oraz z prezentów

W banku mamy możliwość zakupu przypraw za diamenty. Na poziomie 5 odblokowuje się nam zakładka „przyprawy” i tam mamy 2 sklepy 

Przyprawy Moja Kawiarnia - My cafe

Pierwszy dostępny jest dla wszystkich, a drugi jest tylko dla osób, które posiadają VIP2.

Przyprawy za darmo

Czy można otrzymać przyprawy za darmo? Oczywiście, że tak! Jest na to kilka sposobów.

Barista Ania da Ci jeden lub więcej prostych upominków dziennie, oczywiście jeśli podniesiesz jej Specjalną Umiejętność „Codzienny zwykły prezent”, w momencie gdy osiągnie doświadczenie. Na poziomie 1 (pierwsze ulepszenie) Ania daje codziennie jeden prosty prezent. Liczba codziennych zwykłych prezentów Anny pozostanie niezmieniona, do czasu aż osiągnie poziom 5 (2 proste prezenty). Z kolei na poziomie 10 doświadczeni Ania da Ci 3 codzienne proste prezenty. Za wykonanie pełnego łańcucha klientów specjalne zamówienia (do 5 zamówienia specjalnego) otrzymasz przede wszystkim prosty prezent, jak również dzienny bilet premiowy jako nagrodę. Ponadto klienci wynagradzają Ciebie Różowymi, Niebieskimi i Złotymi Prezentami za spełnianie ich próśb. Poza tym różowe i niebieskie prezenty można wygrać w codziennym bonusie. Prezenty można również kupić za prawdziwe pieniądze w banku w każdym momencie. Z kolei czerwony prezent kupisz za prawdziwe pieniądze w specjalnych ofertach lub bardzo rzadko wygrywać np w planszy z królikiem lub na mediach społecznościowych.

Przyprawy od Pracowników My cafe przepisy

Kolejnym sposobem jest otrzymanie przyprawy od jednego z kelnerów, których zatrudniłeś i podniosłeś mu doświadczenie. Posiadają oni specjalne umiejętności związane z przyprawami dając nam dzięki temu jedną lub więcej przypraw każdego dnia.

Róża: Julia
Anyż: Alex i Jerzy
Anyż Gwieździsty: Jennifer i Edyta
Gałka Muszkatołowa: Charles i Sergiusz
Żeń-szeń: Diana i Angelina
Galanga: Brad i Mikołaj
Kardamon: Aneta i Natalia
Tapioka: Benjamin i Rob
Guarana: Kitty i Jagoda
Szafran: Marcel i Tadeusz

Przyprawy Moja Kawiarnia – rodzaje

Przepisy z przyprawami specjalnymi znajdziesz TUTAJ:

Więcej informacji znajdziesz My cafe przepisy z przyprawami TUTAJ

Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub w przypadku jeśli w opisie wkradnie się błąd to bardzo prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy My cafe przepisy z przyprawami