Prezenty Moja Kawiarnia – Jak zdobyć prezent w My Cafe?

18 sierpnia 2019 0 przez my_cafe_rs

Prezenty Moja Kawiarnia to integralny element gry mobilnej My Cafe gra. Do czego służą prezenty? Jak zdobyć prezent? Jak wykorzystać prezenty w grze? W jaki sposób zdobyć darmowe prezenty w My Cafe? Na te pytania oraz wiele innych postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

>> Rubiny My Cafe   – Jak je zdobyć i wykorzystać? Moja Kawiarnia RUBINY  >>

Prezenty Moja Kawiarnia

W My Cafe prezenty są zarówno płatnymi jak i darmowymi bonusami w grze. Dlaczego warto kupić albo zdobyć prezent? ponieważ zawiera on wiele cennych przedmiotów niezbędnych w grze. Wyróżniamy, aż 5 prezentów. Zwykły, szary prezent, różowy, niebieski, złoty oraz czerwony.

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Jak zdobyć prezenty Moja Kawiarnia?

Prezenty w My Cafe możemy zdobyć na kilka sposobów. W ramach codziennego prezentu od Ani (nawet do 3 dziennie), za wykonanie czwartego (4) zamówienia specjalnego na jednym kliencie (dotyczy zwykłego prezentu). Prezent możemy kupić za realne pieniądze (pojedynczo w banku albo w ramach ofert specjalnych), za zgromadzone diamenty, otrzymać za darmo od któregoś z klientów w ramach wykonania zadania o które Cię prosi, z premii codziennej lub też wygrać w Króliku (dotyczy pozostałych). 

Moja Kawiarnia prezenty - My Cafe gra

Stałym elementem są przyprawy podstawowe oraz monety, pozostałe elementy pojawiają się sporadycznie. Wartość takiego prezentu jest różna czasami otrzymamy po jednej przyprawie, a czasami nawet będzie w nim 5 sztuk. Podobnie z monetami w zwykłym prezencie. Prosty przykład: w czasie festynu pojawia się zadanie znajdź monety w prezentach wymagane 20 000 monet. Otwierając tylko zwykłe prezenty potrzebujemy ich w granicach 70 sztuk, aby zadanie wykonać. UWAGA nie można go kupić za realne pieniądze!

Prezenty dostępne są również w Skarbcu Miasteczka.

Co znajdziemy w poszczególnych prezentach?

Zwykły (szary) prezent

Prezent zwykły (szary) możemy go otrzymać za zrealizowanie czwartego (4) zamówienia specjalnego na 1 kliencie lub w ramach poziomu umiejętności Ani. Prezent ten zawiera najczęściej:

 • przyprawy takie jak anyż i róża
 • monety
 • diamenty
 • nagrodę losową którą może być każde z powyższych oraz rzadko ale zdarza się również złoto!

My Cafe prezent

Różowy prezent 

Prezent różowy możemy kupić za realne pieniądze, za zgromadzone diamenty w historii, otrzymać za darmo od któregoś z klientów w ramach wykonania zadania o które Cię prosi lub też wygrać w Króliku. Różowy prezent jet także do zdobycia w premii codziennej. Prezent różowy można otrzymać na różnych poziomach. O tym znajdziesz w artykule różowy prezent za darmo.

Co znajdziemy w różowym prezencie?

 • przyprawy takie jak anyż gwieździsty i gałka muszkatołowa w ilości 1-5,
 • monety 200-1000
 • diamenty 5-100
 • oraz nagrodę losową którą może być każde z powyższych,
 • wartością dodaną do prezentu są przedmioty gwarantowane (VIP, premie, status)

 

My Cafe gra - zawartość różowy prezent - Moja kawiarnia

Niebieski prezent

Prezent niebieski możemy także kupić za realne pieniądze, za zgromadzone diamenty w historii, otrzymać za darmo od któregoś z klientów w ramach wykonania zadania o które prosi oraz wygrać w Króliku. Niebieski prezent jet także do zdobycia w premii codziennej. Prezent niebieski można otrzymać na różnych poziomach. O tym znajdziesz w artykule niebieski prezent za darmo.

Co znajdziemy w niebieskim prezencie?

 • przyprawy takie jak żen-szeń i galangal w ilości 2-5,
 • monety 300-3000
 • diamenty 25-500
 • oraz nagrodę losową którą może być każde z powyższych,
 • wartością dodaną do prezentu są przedmioty gwarantowane (VIP, premie, status)

 

My Cafe gra - zawartość niebieski prezent - Moja kawiarnia

Prezenty Moja Kawiarnia – Złoty prezent My Cafe gra

Prezent złoty możemy również kupić za realne pieniądze, za zgromadzone diamenty w historii, otrzymać za darmo od któregoś z klientów w ramach wykonania zadania o które prosi oraz wygrać w Króliku. Prezent złoty można otrzymać na różnych poziomach. O tym znajdziesz w artykule złoty prezent za darmo.

Co znajdziemy w złotym prezencie?

 • przyprawy takie jak guarana, kardamon, szafran i tapioka w ilości 1-5,
 • monety 500-5000
 • diamenty 50-1000
 • oraz nagrodę losową którą może być każde z powyższych,
 • wartością dodaną do prezentu są przedmioty gwarantowane (VIP, premie, status)

My Cafe gra - prezent złoty - Moja kawiarnia

 

Czerwony prezent My Cafe gra

Jednym z najbardziej pożądanych prezentów jest prezent czerwony, którego nie kupimy za diamenty czy monety. W banku też nie masz co szukać! Nie otrzymamy go również od klientów. Jedynie możemy wygrać w Królika gdzie są one gwarantowane po przejściu kilku poziomów (najczęściej 1, 4, 7, 10,), w ofertach specjalnych za gotówkę.

Co znajdziemy w czerwonym prezencie?

 • wszystkie przyprawy po 5 sztuk poza anyżem i różą czyli anyż gwieździsty, gałka muszkatołowa, żeń-szeń, galangal, tapioka, szafran, kardamon, guarana oraz złoto. Wszystko x5

pola Królik Moja kawiarnia

 

UWAGA prezenty można wygrać również w konkursach organizowanych na oficjalnym profilu społecznościowym My Cafe Recipes and Stories!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy