Premia Codzienna Moja Kawiarnia – Sekret gry My Cafe!

23 sierpnia 2019 0 przez my_cafe_rs

Gra mobilna Moja Kawiarnia to wyśmienita zabawa dla każdego. W grze już od pierwszego poziomu otrzymujemy Premia Codzienna Moja Kawiarnia. Czym jest jak z niej skorzystać My Cafe gra wszystkiego dowiesz się w artykule.

>> My Cafe na PC  –  czy to możliwe? Pobierz My Cafe: Recipes & Stories na PC.  >>

Premia Codzienna Moja Kawiarnia – czyli gifty za darmo

Codzienny bonus to element gry, w którym możesz na samym początku wylosować za darmo dwie spośród siedmiu nagród. Jak to zrobić? Codzienny Bonus automatycznie pojawia się po uruchomieniu gry i powtarza się codziennie. Drugim sposobem aby w niego zagrać należy wejść w menu na górze strony, rozwinąć menu i tapnąć w ikonę pudełek.

 

Premia Codzienna Moja Kawiarnia

My Cafe - premia

 

Codziennie otrzymujemy 2 darmowe rzuty. Jeden stały oraz drugi za obejrzenie reklam. Co znajdziemy w środku? Wszystko zależy od poziomu na którym się obecnie znajdujesz. Na niższych poziomach gdzie nie masz jeszcze możliwości serwowania przypraw otrzymasz monety i diamenty. Z kolei od poziomu 5 wartość Codziennej premii wzrasta. Możesz otrzymać już przyprawy oraz prezenty. Rada nie staraj się wylosować prezentu nie mając min. 7 biletów

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Sekret gry Moja Kawiarnia – strategia na festyn

W Premii Codziennej kolejność prezentów i przypraw nie jest losowa. Bonusy pojawiają się w cyklu 11-dniowym. 

Premia Codzienna Moja Kawiarnia - strategia

Jak można zauważyć są dni kiedy 1 niebieski + 1 niebieski lub 1 różowy + 2 różowe. Prezenty pojawiają się w codziennej premii dzień po dniu, dlatego możesz użyć tego sposobu do wykonania zadań festynowych „zdobądź 2 niebieskie prezenty” i „zdobądź 3 różowe prezenty” za darmo bez wydawania pieniędzy. Pary prezentów festynowych są oznaczone ikoną namiotu. To czego potrzebujesz to minimum 14 biletów. Po prostu otwórz swój codzienny bonus, sprawdź, jaki prezent i przyprawy są dziś oferowane i jesteś w stanie przewidzieć przyszłość. Oczywiście całe Twoje miasto może wykonywać te zadania za darmo. Dlatego kontynuuj cały czas zbieranie biletów.

UWAGA! Co aktualizacja zadania ulegają zmianie więc może nie uda ci się wykonać tego zadania!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub w przypadku jeśli w opisie wkradnie się błąd, bardzo prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Premia Codzienna Moja Kawiarnia: