Connect with us

Premia Codzienna Moja Kawiarnia – Sekret gry My Cafe!

My Cafe - premia

Hack

Premia Codzienna Moja Kawiarnia – Sekret gry My Cafe!

Gra mobilna Moja Kawiarnia to wyśmienita zabawa dla każdego. W grze już od pierwszego poziomu otrzymujemy Premia Codzienna Moja Kawiarnia. Czym jest jak z niej skorzystać My Cafe gra wszystkiego dowiesz się w artykule.

>> My Cafe na PC  –  czy to możliwe? Pobierz My Cafe: Recipes & Stories na PC.  >>

Premia Codzienna Moja Kawiarnia – czyli gifty za darmo

Codzienny bonus to element gry, w którym możesz na samym początku wylosować za darmo dwie spośród siedmiu nagród. Jak to zrobić? Codzienny Bonus automatycznie pojawia się po uruchomieniu gry i powtarza się codziennie. Drugim sposobem aby w niego zagrać należy wejść w menu na górze strony, rozwinąć menu i tapnąć w ikonę pudełek.

 

Premia Codzienna Moja Kawiarnia

My Cafe - premia

 

Codziennie otrzymujemy 2 darmowe rzuty. Jeden stały oraz drugi za obejrzenie reklam. Co znajdziemy w środku? Wszystko zależy od poziomu na którym się obecnie znajdujesz. Na niższych poziomach gdzie nie masz jeszcze możliwości serwowania przypraw otrzymasz monety i diamenty. Z kolei od poziomu 5 wartość Codziennej premii wzrasta. Możesz otrzymać już przyprawy oraz prezenty. Rada nie staraj się wylosować prezentu nie mając min. 7 biletów

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Sekret gry Moja Kawiarnia – strategia na festyn

W Premii Codziennej kolejność prezentów i przypraw nie jest losowa. Bonusy pojawiają się w cyklu 11-dniowym. 

Premia Codzienna Moja Kawiarnia - strategia

Jak można zauważyć są dni kiedy 1 niebieski + 1 niebieski lub 1 różowy + 2 różowe. Prezenty pojawiają się w codziennej premii dzień po dniu, dlatego możesz użyć tego sposobu do wykonania zadań festynowych „zdobądź 2 niebieskie prezenty” i “zdobądź 3 różowe prezenty” za darmo bez wydawania pieniędzy. Pary prezentów festynowych są oznaczone ikoną namiotu. To czego potrzebujesz to minimum 14 biletów. Po prostu otwórz swój codzienny bonus, sprawdź, jaki prezent i przyprawy są dziś oferowane i jesteś w stanie przewidzieć przyszłość. Oczywiście całe Twoje miasto może wykonywać te zadania za darmo. Dlatego kontynuuj cały czas zbieranie biletów.

UWAGA! Co aktualizacja zadania ulegają zmianie więc może nie uda ci się wykonać tego zadania!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub w przypadku jeśli w opisie wkradnie się błąd, bardzo prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Premia Codzienna Moja Kawiarnia:

W grze “Moja Kawiarnia” premia codzienna to dodatkowe nagrody, które gracz może zdobyć codziennie, logując się do gry. Aby zdobyć premię codzienną, gracz musi po prostu zalogować się do gry każdego dnia.

Premia codzienna składa się z różnych nagród, w tym z monet, klejnotów, kryształów, przedmiotów specjalnych i innych nagród. Warto zwrócić uwagę, że premia codzienna jest dostępna tylko przez określony czas, zwykle przez 24 godziny, po czym gracz musi ponownie zalogować się do gry, aby zdobyć kolejną premię.

Premia codzienna może być bardzo przydatna w grze, ponieważ pozwala na zdobycie dodatkowych zasobów, które mogą pomóc w rozwijaniu kawiarni i osiąganiu kolejnych poziomów. Dzięki temu gracz może łatwiej spełnić wymagania klientów i rozwijać swój biznes.

Warto pamiętać, że premia codzienna jest tylko jednym z wielu sposobów na zdobycie nagród w grze. Gracz może także zdobyć nagrody poprzez regularne wykonywanie zadań, otrzymywanie ocen od klientów, sprzedaż produktów i wiele innych działań w grze.

W grze Moja Kawiarnia, codziennie otrzymujesz premię za pierwsze logowanie do gry. Aby zdobyć tę premię, wystarczy po prostu zalogować się do gry w danym dniu.

Premia codzienna składa się z różnych nagród, takich jak monety, klejnoty, bilety, lub materiały budowlane. Nagrody te pomagają graczowi w rozwijaniu jego kawiarni, kupowaniu nowych przedmiotów, urządzeń, mebli, a także budowaniu nowych pomieszczeń.

Jednakże, warto zauważyć, że premia codzienna jest dostępna tylko raz dziennie i aby ją odebrać, gracz musi się zalogować do gry w danym dniu. Jeśli gracz nie zaloguje się do gry, wtedy nie otrzyma premii za ten dzień. Dlatego, jeśli gracz chce zdobyć jak najwięcej nagród, powinien codziennie regularnie logować się do gry i odbierać swoją premię.

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Hack

POLECANE

Na górę