Poradnik dla nowicjusza Moja Kawiarnia – My Cafe poradnik czyli dobry start

28 listopada 2019 0 przez my_cafe_rs

Jesteś nowicjuszem w grze Moja Kawiarnia? Zacząłeś grać dopiero kilka dni temu? To świetnie trafiłeś w poradnik dla nowicjusza Moja Kawiarnia znajdziesz wszystkie informacje które są niezbędne aby zrozumieć podstawowe zasady gry My Cafe gra Recipes & Stories.

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Poradnik dla nowicjusza Moja Kawiarnia

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje jak grać w grę co należy robić i dlaczego należy to robić co się opłaca a na co nie wydawać monet czy diamentów.

Kupuj stylowe wyposażenie

Nie przeskakuj zbyt szybko przez poziomy, bądź cierpliwy. Zostań na poziomie 8, aż kupisz wszystkie STYLOWE maszyny (trwa to około 2-3 tygodni). Jeśli zbierzesz wystarczająco dużo monet, kupisz cały niezbędny stylowy sprzęt możesz wejść na kolejne poziomy (sprawdzaj ceny przed zakupem). Przejdź do następnego poziomu 30 min przed odświeżeniem banku, a następnie kup bezpośrednio stylowy sprzęt bez wydawania monet na prosty odpowiednik.

Zostaw Anię samą

Zatrudnij nie więcej niż 1 pracownika, najlepiej miej TYLKO Anię. Najpierw podnieś „Codzienny zwykły prezent” do poziomu 5, a następnie kontynuuj z „Ceny wszystkich produktów”. Sama Ania w kawiarni szybko osiągnie 7 poziom umiejętności.

My Cafe gra - Ania umiejętności

Kup wszystkie 4 prezenty od Fernando

Zastanawiasz się czy warto je kupić. Odpowiedź brzmi oczywiście, że tak. Ważne jest aby otworzyć je jeżeli jesteś pewien, że masz miejsce w przyprawniku. Dlatego odkryj jak najszybciej 4-6 przegródek, oraz pracuj nad pozostałymi aż otworzysz 10.

Zamówienia z miasta i telefoniczne Poradnik dla nowicjusza Moja Kawiarnia

Koniecznie rób codzienne poranne i wieczorne zamówienia telefoniczne (darmowe), a także 3 zamówienia z miasta. Dzięki temu zdobędziesz około 12 przypraw dziennie. Przyprawy wykorzystuj do serwowania specjalnych potraw swoim klientom, zarobisz szybciej monety. Podaruj nadmiar przypraw Twojemu miastu (opcja z poziomu przyprawnika dostępna po odblokowaniu wszystkich przegródek – przyprawy można przekazać również poprzez skarbiec z poziomu miasta dostępne od 7 poziomu).

>>  Sposoby na marnowanie diamentów Moja KawiarniaNa co nie wydawać diamentów w My Cafe  >>

Miasto i festyny

Dołączenie do dobrego i sprawiedliwego miasta, pozwoli na zdobycie diamentów w czasie robienia zadań festynowych oraz otrzymać nagrodę. Możesz ich użyć do otwierania przegródek przyprawnika i na szkatułki na rubiny. W nagrodę możesz dostać również rubiny, przyprawy i prezenty.

My Cafe gra - wejdź do miasta

Zakup przypraw porady dla nowicjusza

Zainwestuj w odświeżanie zamówień telefonicznych (za 10 i 20 diamentów), niż w zakup przypraw. Kupuj przyprawy tylko, gdy nie możesz zdobyć ich w inny sposób.

Rubiny

Inwestując w stylowe wyposażenie i robiąc zamówienia telefoniczne ręcznie zdobywasz rubiny. Możesz pożyczyć diamenty z miasta na kupno szkatułki z rubinami. Wyższa struktura budynku – to więcej zadań festynowych za darmo i zarobionych diamentów, 3 poziom kawiarni można dość szybko osiągnąć.

Poradnik dla nowicjusza Moja Kawiarnia

Facebook, Instagram, YouTube

Jeśli chcesz wygrywać prezenty, diamenty, dekoracje i punkty VIP? Bierz udział w naszych konkursach w mediach społecznościowych.

Czytaj informacje My Cafe gra

Przeczytaj artykuły z poradami i sztuczkami w szczególności „Tymczasowi goście”, „Diamenty, zarabiaj, wydawaj, marnuj”, „Zdobądź monety”, „Znajdź uczciwe miasto”, „Codzienna rutyna” i „Przygotowania do festynu

 

Formularz kontaktowy Poradnik dla nowicjusza Moja Kawiarnia:

W tym poście uzyskacie wszystkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. 

Więcej informacji znajdziesz o Porady dla nowicjusza MOJA KAWIARNIA TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub jeśli w opisie wkradnie się błąd, prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz. Użyj formularza kontaktowego.