Connect with us

Polowanie na Ćmy odc. 7 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka 7 POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 7 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka 7 POLOWANIE NA ĆMY

SERIALE

Polowanie na Ćmy odc. 7 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka 7 POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 7  nowy serial TVP, który znalazł się w wiosennej ramówce TVP VOD w 2023 roku. POLOWANIE NA ĆMY odcinek 7 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Polowanie na Ćmy z dn. 30.04.2023. ONLINE Polowanie na Ćmy odc. 7 dostępny jest za darmo w Internecie. ZOBACZ TERAZ:

>>Polowanie na Ćmy odc. 6 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 6 POLOWANIE NA ĆMY >>

Polowanie na Ćmy odc. 7 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 30 kwietnia 2023
  3. dzień: niedziela
  4. godzina: 20:20
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial historyczny

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Polowanie na ćmy Sezon 1, odc. 7 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 7 POLOWANIE NA ĆMY

W siódmym odcinku serialu “Polowanie na ćmy” Yvette i Marcel udają się do meliny Czarnego, aby uwolnić Hanę oraz dać innym dziewczynom szansę na ucieczkę. Równocześnie Szlimakowska i Jurin załatwiają przepustkę do miasta, aby wprowadzić ładunki, które mają zostać użyte do zamachu na siedzibę Ochrany. Jednak na obrzeżach miasta dochodzi do przepychanki, w której Szczerb, który chronił ładunki, strzela do człowieka.

Sytuacja na ulicach staje się coraz bardziej niebezpieczna, a Yvette postanawia zaprowadzić Hanę do Szlimakowskiej. Z kolei planowana ogromna demonstracja niepodległościowa ma odwrócić uwagę od spiskowców planujących zamach na siedzibę Ochrany, ale okazuje się mniejsza niż oczekiwano. Na miejscu pojawia się oddział Jurina, który szuka spiskowców, a Szczerb zostaje aresztowany.

Następnie na miejscu pojawia się Margrafski, a gdy Marcel go zauważa, postanawia zdetonować wszystkie ładunki i ginie. Yvette dociera z Haną do lokalu Szlimakowskiej, gdzie wszyscy wierzą, że będą bezpieczni, ale pod oknami pojawia się rozwścieczony tłum. Pogrom dotyczy już wszystkich alfonsów i prostytutek, także tych luksusowych.

Sytuacja wymyka się spod kontroli nawet Grunowi, który chce dostać się do Margrafskiego, by zatrzymać rzeź, ale Margrafski przejrzał jego podwójną grę. Uzbrojony motłoch forsuje barykadę w burdelu Szlimakowskiej i zaczyna się plądrowanie, demolka i lincze. Kobiety z pomocą Krzyszty i Stefcia starają się odeprzeć napastników, ale wiele z nich zostaje rannych, a kilka traci życie. Reszcie udaje się uciec i wmieszać w tłum.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial Polowanie na Ćmy odc. 7 z 30.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu POLOWANIE NA ĆMY 7 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na górze na kanale TVP1

  • czwartek, 4 maja – 0:30 TVP Seriale
  • piątek, 5 maja- 30:40 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę