Connect with us

Polowanie na Ćmy odc. 6 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka 6 POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 6 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka 6 POLOWANIE NA ĆMY

SERIALE

Polowanie na Ćmy odc. 6 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka 6 POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 6  nowy serial TVP, który znalazł się w wiosennej ramówce TVP VOD w 2023 roku. POLOWANIE NA ĆMY odcinek 6 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Polowanie na Ćmy z dn. 23.04.2023. ONLINE Polowanie na Ćmy odc. 6 dostępny jest za darmo w Internecie. ZOBACZ TERAZ:

>>Polowanie na Ćmy odc. 5 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 5 POLOWANIE NA ĆMY >>

Polowanie na Ćmy odc. 6 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 23 kwietnia 2023
  3. dzień: niedziela
  4. godzina: 20:20
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial historyczny

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Polowanie na ćmy Sezon 1, odc. 6 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 6 POLOWANIE NA ĆMY

W szóstym odcinku serialu “Polowanie na ćmy” zamieszki zaczynają się rozprzestrzeniać na kolejne dzielnice. Yvette traci przyjaciółkę Amelie, która ginie w jednym z pogromów. Szlimakowska martwi się o innych dziewczyn i nie pozwala im wracać do domów, ponieważ na ulicach grozi im niebezpieczeństwo. Marcel spotyka się ze Szczerbem i poznaje plan działania: ma przywieźć z portu ładunki wybuchowe, kupione za kosztowności ukradzione kiedyś dla PPS przez Yvette. Jednakże Marcel musi się najpierw zająć transportem dziewczyn od Czarnego. Yvette wraca przez miasto i jest świadkiem kolejnych zamieszek, które rozprzestrzeniły się już daleko poza żydowskie dzielnice. Motłoch atakuje już nie tylko burdele, ale też sklepy, apteki i zwykłe kobiety na ulicy. Yvette ratuje Szlimakowska wracająca ze spotkania z Juriną. Pod burdelem Szlimakowskiej zjawia się ciężko ranna Wera Czajka, która wyznaje, że chciała wyjechać do Argentyny, by zarabiać pieniądze dla rodziny. Luba Czajka decyduje się wyznać Szlimakowskiej i Yvette wszystko, co wie o działalności Gruna – o handlu kobietami do Argentyny i jego współpracy z Winawerem. Szlimakowska postanawia zemścić się na Grunie za pokrzyżowanie jej własnych planów oraz za handel kobietami. Jednakże Grun widzi, że sytuacja zaczyna wymykać mu się spod kontroli.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial Polowanie na Ćmy odc. 6 z 23.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu POLOWANIE NA ĆMY 6 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na górze na kanale TVP1

  • czwartek, 27 kwietnia – 0:30 TVP Seriale
  • piątek, 28 kwietnia – 23:40 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę