Connect with us

Polowanie na Ćmy odc. 4 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka 4 POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 4 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka 4 POLOWANIE NA ĆMY

SERIALE

Polowanie na Ćmy odc. 4 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka 4 POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 4  nowy serial TVP, który znalazł się w wiosennej ramówce TVP VOD w 2023 roku. POLOWANIE NA ĆMY odcinek 4 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Polowanie na Ćmy z dn. 10.04.2023. ONLINE Polowanie na Ćmy odc. 4 dostępny jest za darmo w Internecie. ZOBACZ TERAZ:

>>Polowanie na Ćmy odc. 3 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 3 POLOWANIE NA ĆMY >>

Polowanie na Ćmy odc. 4 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 10 kwietnia 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 20:20
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial historyczny

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Polowanie na ćmy Sezon 1, odc. 4 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 4 POLOWANIE NA ĆMY

W czwartym odcinku “Polowania na ćmy” Jakub, brat Hany, prosi Szczerba o wsparcie w szukaniu siostry, jednak bez skutku. Yvette ostrzega go przed Grunem, ale nic nie może zrobić. Okazuje się, że pracownica Szlimakowskiej, Luba Czajka, donosi Grunowi o tym, co dzieje się w domu publicznym Szlimakowskiej, co ułatwia Grunowi szantażowanie jej i wymuszanie haraczy. Kiedy Grun prowadzi Lubę do burdelu Czarnego, by ją zastraszyć, dziewczyna słyszy wołanie Hany. Podczas kolejnego spotkania ze Szlimakowską, Jurina orientuje się, że jej nowa przyjaciółka nie spotyka się z nią bezinteresownie. Yvette mówi ukrywanemu w piwnicy u Szlimakowskiej Marcelowi o porwaniu Hany, jednak zostaje obserwowana przez pracowników. W burdelu odwiedza Yvette nieznajomy Ustroński, który wyjawia, że list z Syberii został sfałszowany przez Szczerba. Józef na zlecenie socjalistów razem z Yvette dokonał włamania, by ukraść kosztowności, jednak zostali przyłapani, aresztowano tylko Yvette, a Józef uciekł z kosztownościami. Manipulacje Gruna odnoszą skutek, grupa uzbrojonych w noże żydowskich rzeźników w odwecie za porwanie Hany i śmierć Jakuba maszeruje na burdel Zismana.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial Polowanie na Ćmy odc. 4 z 10.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu POLOWANIE NA ĆMY 4 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na górze na kanale TVP1

  • czwartek, 13 kwietnia – 0:30 TVP Seriale
  • piątek, 14 kwietnia – 23:40 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę