Connect with us

Polowanie na Ćmy odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka POLOWANIE NA ĆMY

SERIALE

Polowanie na Ćmy odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 3  nowy serial TVP, który znalazł się w wiosennej ramówce TVP VOD w 2023 roku. POLOWANIE NA ĆMY odcinek 3 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Polowanie na Ćmy z dn. 2.04.2023. ONLINE Polowanie na Ćmy odc. 3 dostępny jest za darmo w Internecie. ZOBACZ TERAZ:

>>Polowanie na Ćmy odc. 2 – Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka POLOWANIE NA ĆMY >>

Polowanie na Ćmy odc. 3 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 2 kwietnia 2023
  3. godzina: 20:20
  4. Czas trwania: 45 minut
  5. Gatunek: Serial historyczny

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Polowanie na ćmy Sezon 1, odc. 3 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 3 POLOWANIE NA ĆMY

W trzecim odcinku serialu “Polowanie na Ćmy” grupa naukowców, którzy badają tajemnicze zniknięcia ludzi, zaczyna coraz bardziej zbliżać się do rozwiązania zagadki. Okazuje się, że ślady prowadzą do opuszczonej wioski, która kiedyś była zamieszkana przez niebezpieczną sektę.

Naukowcy odkrywają, że sektarze prowadzili eksperymenty na ludziach, używając do tego tajemniczego białka, które wprowadzali do ich organizmów. Próby te miały na celu uzyskanie nieśmiertelności, jednakże kończyły się one zawsze śmiercią eksperymentujących.

Główni bohaterowie odkrywają, że jedna z byłych członkiń sekty, Maria, żyje w pobliskim lesie. Okazuje się, że to właśnie ona była jedną z ofiar eksperymentów, ale jednocześnie jest ona nosicielem białka, które może przynieść nieśmiertelność. W czasie próby schwytania jej dochodzi do dramatycznego starcia, w wyniku którego giną trzej naukowcy.

W końcu Maria zostaje schwytana, a eksperci przystępują do badań, mających na celu poznanie właściwości tajemniczego białka. Tymczasem jeden z członków grupy, który wcześniej wydawał się lojalny, zdradza swoich kolegów, a okazuje się, że jest on członkiem sekty. Odcinek kończy się dramatycznym cliffhangerem, gdy grupa zostaje zaatakowana przez nieznanych sprawców.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial Polowanie na Ćmy odc. 3 z 2.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu POLOWANIE NA ĆMY 3 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na górze na kanale TVP1

  • czwartek, 6 kwietnia – 0:30 TVP Seriale
  • piątek, 7 kwietnia- 23:20 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę