Connect with us

Polowanie na Ćmy odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka POLOWANIE NA ĆMY

SERIALE

Polowanie na Ćmy odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka POLOWANIE NA ĆMY

Polowanie na Ćmy odc. 2  nowy serial TVP, który znalazł się w wiosennej ramówce TVP VOD w 2023 roku. POLOWANIE NA ĆMY odcinek 2 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Polowanie na Ćmy z dn. 26.03.2023. ONLINE Polowanie na Ćmy odc. 3 dostępny jest za darmo w Internecie. ZOBACZ TERAZ:

>>Polowanie na Ćmy odc. 1Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka POLOWANIE NA ĆMY >>

Polowanie na Ćmy odc. 2 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 26 marca 2023
  3. godzina: 20:20
  4. Czas trwania: 45 minut
  5. Gatunek: Serial historyczny

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Polowanie na ćmy Sezon 1, odc. 2 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 2 POLOWANIE NA ĆMY

W drugim odcinku serialu “Polowanie na Ćmy” detektywi nadal starają się rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw, które mają miejsce w miasteczku. Tym razem odkrywają, że ofiary były związane z tajemniczym kościołem, który znajduje się na obrzeżach miasta.

Jeden z detektywów, Tomasz, postanawia zbadać sprawę samodzielnie i odwiedza kościół. Tam spotyka młodą dziewczynę, która opowiada mu o swoim doświadczeniu w kościele, gdzie członkowie odbywają tajemnicze rytuały i ofiary.

Tymczasem inny detektyw, Marta, bada trop podejrzanego mężczyzny, który został widziany w pobliżu jednej z ofiar. Odkrywa, że mężczyzna jest związany z tajemniczym kościołem i ma wiele niejasnych interesów.

W międzyczasie do miasteczka przyjeżdża specjalny agent z centrali, który ma pomóc w rozwiązaniu sprawy. Detektywi zaczynają współpracować z nim, ale wkrótce okazuje się, że agent ma swoje własne plany i tajemnice.

Ostatecznie detektywi odkrywają, że kościół jest związany z organizacją kryminalną i że ofiary były ofiarowane jako część ich rytuałów. Jednak przed zatrzymaniem sprawców muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial Polowanie na Ćmy odc. 2 z 26.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu POLOWANIE NA ĆMY 2 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na górzena kanale TVP1

  • czwartek, 30 marca- 0:30 TVP Seriale
  • piątek, 31 marca- 23:20 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę