Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Polowanie na Ćmy odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka


Polowanie na Ćmy odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP

SERIALE

Polowanie na Ćmy odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka

Polowanie na Ćmy odc. 1  nowy serial TVP, który znalazł się w wiosennej ramówce TVP VOD w 2023 roku. POLOWANIE NA ĆMY odcinek 1 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Polowanie na Ćmy z dn. 19.03.2023. ONLINE Polowanie na Ćmy odc. 1 dostępny jest za darmo w Internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> Dziedzictwo odc. 1 Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Polowanie na Ćmy odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 19 marca 2023
  3. godzina: 20:20
  4. Czas trwania: 45 minut
  5. Gatunek: Serial historyczny

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Polowanie na ćmy Sezon 1, odc. 1 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 1 POLOWANIE NA ĆMY

Serial „Polowanie na Ćmy” to opowieść o cudownych losach kilku bohaterów, którzy tworzą swoje miejsce w Warszawie końca XIX wieku. Fabuła zaczyna się w maju 1905 roku, gdy z więzienia wypuszczona zostaje młoda dziewczyna, Yvette, uwikłana w działalność niepodległościową. Niestety, zamiast wymieniać swojego narzeczonego, Yvette zostaje sprzedana Czarnemu – sutenerowi udałomu się obsłużyć kobietami.

Zaraz po tym wybucha bomba w pobliżu najbardziej luksusowego domu publicznego w Warszawie, opłacanego przez Franciszkę Szlimakowską. Szlimakowska zauważa urodę Yvette i używa jej w swoim przybytku, może jej nowe imię. Yvette, kontynuujc schronienia, trafiac do Szczerba, dzialacza odrebnego i przyjaciela jej narzeczonego.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Bohaterowie serialu to ludzie o różnych typach społecznych i społecznych, którzy żyją w zwykłym czasie w Polsce zaborczej. Wszyscy ich miejsca w życiu, a ich losy splatają się na wielu płaszczyznach. Marcel, kurier PPS, przekazujący bombę, spotyka się z Yvette i Szczerbem, a jego rana po pojawieniu się staje się pretekstem do zacieśnienia relacji między nimi.

Nastazja Jurina, Rosjanka z Petersburga, żona policjanta, zagubiona w obcej Warszawie, odnajduje w cerkwi schronienie przed mężem, który marzy o awansie i potomku. W tym samym czasie Margrafski, szef warszawskiej Ochrany, obarcza męża Nastazji winą za powołanie bomby, co przekreśla jego szansę na awans.

Wątki między bohaterami splatają się w różny sposób, a ich losy prowadzą do napiętej sytuacji. Szlimakowska marzyła o wyjeździe z Warszawy, ale nie może oddać swojego burdelu, który należy do jej męża. Na jej drodze postępowania Wiktor Grun, referent w carskiej policji, który wraz z obsługą się kobietami, a także mecenas Piotrowski, reprezentujący kupca, kupił przybytek Szlimakowskiej mimo skutecznego stanu systemu.

„Polowanie na Ćmy” to serial o pochodzących losach bohaterów, którzy tworzą swoje miejsce w określonym czasie Polski zaborczej.

Kiedy powtórka:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • niedziela, 19 marca – 20:20 TVP 1 (z napisami)
  • czwartek, 23 marca – 0:30 TVP Seriale (z napisami)
  • piątek, 24 marca – 23:30 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę