Connect with us

Parcele i półki w miasteczku Moja Kawiarnia – Jak rozwinąć miasteczko My Cafe

My Cafe gra - Parcele i półki w miasteczku Moja Kawiarnia

FAQ

Parcele i półki w miasteczku Moja Kawiarnia – Jak rozwinąć miasteczko My Cafe

O Miasteczku Moja Kawiarnia pisaliśmy już dużo wcześniej. Natomiast w tym artykule zajmiemy się parcele i półki w miasteczku Moja Kawiarnia. Co to jest parcela i dlaczego należy ją odblokować? W jaki sposób odblokować parcele i półki w My Cafe gra? Jaki jest koszt odblokowania poszczególnych elementów.

>> Moja Kawiarnia parcele i półki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Parcele i półki w miasteczku Moja Kawiarnia

Artykuł kierowany jest przede wszystkim do graczy, którzy zamierzają otworzyć swoje miasteczko. Świadomość jak zdobyć i ile kosztują działki (parcele) oraz półki jest ważną informacją dla potencjalnego zarządcy nowego miasteczka.

O tym jak założyć miasteczko pisaliśmy w tym artykule >> Jak założyć miasteczko << 

Miasteczka na samym początku mają tylko 10 działek członkowskich (czyli mogą przyjąć 10 graczy wraz z liderem). Maksymalna liczba graczy w jednym miasteczku wynosi 20 osób. Do zadań zarządcy należy stopniowe odblokowywanie półek oraz działek. Aby móc budować potrzebujemy odpowiednich surowców w banku. 

>> Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlami do czego służą, jak je wykorzystać? >>

Koszty rozbudowy miasteczka

Czyli ile kosztują kolejne miejsca na nowe domki (tj. graczy).

Koszty rozbudowy parceli w Moja Kawiarnia - My Cafe gra

Natomiast koszt odblokowania półek znajdziesz poniżej:

Parcele i półki w miasteczku Moja Kawiarnia

Gdzie gromadzą się zasoby?

Zasoby na odblokowanie parceli i półek gromadzone są w skarbu. Tych środków nie można wypłacić. Nie ma możliwości aby zarządca zabrał te środki. Służą one tylko i wyłącznie do odblokowania działek i półek w banku.

Jakimi zasobami należy dysponować? Parcele i półki w miasteczku

W pierwszej kolejności zdobytymi pucharami. Czyli należy aktywnie uczestniczyć w festynach. Potrzeba:

1 205 000 na odblokowanie działek, oraz 1 717 500 na odblokowanie półek. Czyli w sumie 2 922 500 pucharów.

Następnym środkiem płatniczym są monety. To od mieszkańców zależy ile wpłacą monet. Niektórzy zarządcy wymagają wpłat od mieszkańców, a niektórzy mają takie zasoby że wpłata od jednej osoby wystarczy na pokrycie zapotrzebowania.

>> Moja Kawiarnia przepisy Wata cukrowa lista przepisów My Cafe WATA CUKROWA >>

Potrzeba: 192 600 000 na odblokowanie działek, oraz 5 223 500 na odblokowanie półek. Czyli w sumie 197 823 500 monet.

Ostatnim niezbędnym elementem są diamenty. Diamenty można uzyskać z wpłat od mieszkańców, przekazywania przypraw, które zamieniane są na diamenty oraz za gotówkę z ofert specjalnych. 

Potrzeba: 91 100 na odblokowanie działek, oraz 193 810 na odblokowanie półek. Czyli w sumie 284 910 diamentów.

Jak zdobywać zasoby na odblokowanie półek i parceli

W pierwszej kolejności należy brać aktywnie udział w festynach, mieszkańcy wpłacają dobrowolnie lub wg ustalonych zasad w danym miasteczku monety i diamenty.

Parcele i półki w miasteczku My Cafe gra ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. 

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Parcele i półki w miasteczku

W grze Moja Kawiarnia, parcele i półki są ważnym elementem zarządzania miasteczkiem. Półki to miejsca, gdzie przechowywane są różnego rodzaju nagrody otrzymane w zależności od zajętego miejsca w festynie takie jak przyprawy, prezenty, diamenty i rubiny, które są potrzebne do udzielenia pomocy mieszkańcom w celu np. przygotowywania zamówień klientów. Parcele natomiast są miejscem, gdzie rozwija się miasteczko i zwiększa ilość miejsc dla graczy. Maksymalna ich liczba to 20 osób. W momencie założenia miasteczka dostępnych jest 10 parceli. Kolejne 10 należy odblokować

Półki natomiast to miejsce, w którym gracze mogą przechowywać dodatkowe surowce i przedmioty, które pozyskują podczas wykonywania zamówień lub specjalnych misji. Na przykład, na półkach można znaleźć różne przyprawy, które pozwalają na przygotowywanie specjalnych dań, prezenty, które można przekazywać graczom jako dodatkową nagrodę, oraz diamenty i rubiny, które służą jako waluta premium w grze.

W grze Moja Kawiarnia, gracze mogą rozwijać swoją kawiarnię, zdobywać nowych klientów i tworzyć coraz to nowe dania, korzystając z zasobów, które przechowują na polach i półkach. Zarządzanie surowcami i produktami jest kluczowe dla sukcesu w grze, a rozwój pól i półek pozwala na zwiększenie ich pojemności oraz zdobycie dodatkowych surowców i przedmiotów, co przekłada się na zwiększenie zysków i popularności kawiarni.

W grze “Moja Kawiarnia” w miasteczku znajdują się różne parcele i półki, na których można znaleźć różne przedmioty, w tym przyprawy, prezenty, diamenty i rubiny.

Parcele to obszary, na których stoją budynki mieszkańców i wiele innych budynków które dostępne są w momencie założenia miasteczka (bank, skarbiec, ranking, festyn). Każda parcela jest dostępna po osiągnięciu określonego poziomu gry i wymaga określonych ilości diamentów i monet, aby ją odblokować. 

Półki to regały, na których można znaleźć różne przedmioty, w tym prezenty, diamenty i rubiny. Prezenty można zdobyć, wykonując różne zadania w grze, a diamenty i rubiny są cennymi surowcami, które można wykorzystać do ulepszania i rozbudowywania kawiarni.

Każda półka ma różne przedmioty, a ich zawartość może zmieniać się w zależności od postępu gracza w grze. Aby zdobyć diamenty i rubiny, należy regularnie przeglądać półki w miasteczku i zbierać je, gdy tylko się pojawią.

Podsumowując, parcele i półki w miasteczku w grze “Moja Kawiarnia” zawierają różne przedmioty, w tym przyprawy, prezenty, diamenty i rubiny. Gracz może wykorzystać je do rozbudowy i ulepszania swojej kawiarni oraz przygotowywania różnych dań.

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w FAQ

POLECANE

Na górę