Connect with us

Nowy Króliczek w Moja Kawiarnia – Jak zmieniła się Gra z królikiem

Nowy Króliczek w Moja Kawiarnia

Aktualności

Nowy Króliczek w Moja Kawiarnia – Jak zmieniła się Gra z królikiem

Na naszej stronie nie mogło zabraknąć oczywiście informacji o zmianach w grze z królikiem. Nowy Króliczek w Moja Kawiarnia – czyli jak zmieniła się mini-gra planszowa z królikiem i Liamem w My Cafe gra. W tym artykule pisaliśmy na czym polega gra z Liamem i Królikiem.

>>  Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem  >>

Nowy Króliczek w Moja Kawiarnia to mini-gra planszowa, którą stawia Liam przed naszą kawiarnią. Jak grać w grę z królikiem My Cafe? Czy My Cafe Królik jest opłacalny? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. 

Nowy Króliczek w Moja Kawiarnia – dlaczego się zmienił?

Twórcom gry zależy aby dodać więcej emocji i zabawy w czasie gry z królikiem! Dlatego od aktualizacji 2020.4 zostały wprowadzone zmiany w króliczku.
Każdy lubi grę z królikiem, ponieważ pozwala ona na różnorodne działania w grze, a także ma wiele przydatnych rzeczy:

  • Otrzymujemy przyprawy
  • Zbieramy prezenty
  • Wykorzystujemy do zadań festynowych (wydawać bilety, wydawać przyprawy i zdobywać prezenty).

Gra z Liamem jest przydatna, ale kiedy mamy “predefiniowane ruchy” – gra robi się monotonna i nudna. Wcześniej były dobre przyprawy na komórkach, ale i tak po prostu skakaliśmy na prezenty. To zaczęło stawać się nudne. Natomiast pasją twórców jest tworzenie gier, granie w gry i uwielbiają, gdy czerpiemy emocje z gier – jest to najważniejsza rzecz w każdej grze dla każdego gracza. Gry są projektowane pod kątem emocji, oprócz zdobywania tych samych zasobów tydzień po tygodniu. Każdy z nas zna zabawny i konkurencyjny nastrój, kiedy rywalizujemy z przesuwnikami na festiwalu, a nie znamy wyniku, ale staramy się wygrywać. Gdy szczęście jest po naszej stronie – czujemy się kompletni i szczęśliwi. Twórcom zależy również aby przenieść te emocje do gry z królikiem! Dlatego zostały usunięte gwarantowane komórki, dodane zostały nowe kości i rozproszone zostały dla Ciebie o wiele bardziej wartościowe prezenty i przyprawy na wszystkich polach.

Jak zmieniły się plansze ?

W grze Moja Kawiarnia z króliczkiem nadal będzie 10 plansz. Długość ich się nie zmieniła.
Każda plansza kończy się gwarantowaną komórką: w większości przypadków złotą przyprawą i kilkoma planszami z szafranem. Każda plansza będzie miała wiele różnych prezentów, które możemy zarobić, skacząc na określone komórki, przykład:

1 plansza: 1 czerwony, 6 złotych, 3 niebieskie, 3 różowe
2 plansza: 3 złote, 1 różowy
3 plansza: 3 złote, 2 niebieskie
4 plansza: 2 czerwone, 2 złote, 1 niebieski, 1 różowy
5 plansza: 1 złoty, 1 niebieski, 1 różowy
6 plansza: 1 czerwony, 1 złoty, 2 różowe
7 plansza: 1 czerwony, 3 złote, 1 niebieski, 2 różowe
8 plansza: 2 złote, 1 niebieski, 1 różowy
9 plansza: 4 złote, 1 różowy
10 plansza: 3 czerwone, 5 złotych, 2 niebieskie, 1 różowy

Nowy Króliczek w Moja Kawiarnia plansze i pola

Jak teraz zdobywać prezenty?

Obecnie na polach jest o wiele więcej prezentów.
Wcześniej był tylko 1 niebieski prezent i 2 złote prezenty na pierwszym polu, bez dopasowania kolorów. A teraz możesz otrzymać aż do 3 niebieskich prezentów i do 6 złotych prezentów z komórek tylko na pierwszym polu!
Dzięki temu staje się możliwe wykonanie zadania zdobycia dużej liczby prezentów dla większej liczby graczy, a ty będziesz mógł zebrać więcej zasobów z gry z króliczkiem.
Prezenty rozrzucone po całym polu pozwalają na zdobycie ich nawet bez wielu biletów. Poza tym starannie umieszczone prezenty i przyprawy na polach często podążają za sobą, a Twoje szanse na zdobycie czegoś cennego stają się większe. Nawet jeśli nie będziesz mieć szczęścia, aby zdobyć coś od pierwszej próby – później będą dostępne kolejne prezenty.

Dlaczego został usunięty czerwony prezent z gwarantowanej komórki?

Został usunięty czerwony prezent z ostatniej gwarantowanej komórki aby zapewnić większą zabawą i emocje. Prezent jest cenny i zawiera dużo złotych przypraw, dlatego dodane zostało więcej złotych przypraw w różnych częściach pól. Im więcej pól miniesz – tym większa szansa, że ​​zdobędziesz czerwony prezent. Wcześniej było 5 czerwonych prezentów na wszystkich polach – teraz jest ich 8. Może to mieć wpływ na zadanie z czerwonymi prezentami, ale wszystko jest możliwe przy dobrej strategii i szczęściu! My Cafe gra

Jak teraz zdobywać złoto?

Na polach zostało umieszczonych bardzo dużo złotych przypraw – możesz zdobyć kilka z nich nawet po kilku rzutach kostką na początku planszy. Poza tym na końcu pól masz zawsze gwarantowane złote przyprawy. W rezultacie możesz uzyskać więcej złotych przypraw z komórek niż z Czerwonego Prezentu. To zależy również od Twojego szczęścia – ale to istotna część gry.

Skąd wziąć kostki w Nowym Króliku Moja Kawiarnia?

Kości można znaleźć w fioletowych prezentach, ale można je również zdobyć z gry! Nagrody Konkursu Baristy >> zobacz TEN ARTYKUŁ << będą teraz zawierać różną liczbę kości! Im wyższa liga, tym więcej kości zdobędziesz. Dodaliśmy kostki do Konkursu Baristy ponieważ brakowało mu dobrych nagród, więc dzięki kostkom może zapewnić większą różnorodność w grze – możesz grać w różne tryby i zdobywać różne cenne zasoby. Obecnie wszystkie części gry są połączone. Poza tym kostki zostały dodane jako nagrody do Maratonu Festiwali (o tym w TYM ARTYKULE). Graj w festynach i zdobądź dodatkowe zasoby do gry w Moją Kawiarnię!

My Cafe gra - zmiany w grze z królikiem

Co jeśli szybko skończą mi się kostki?

Ilość kości jest niestety ograniczona, więc należy znaleźć strategię oszczędzania kości dla potrzebnych komórek. Wydaje się to być skomplikowane, ale na pewno zaowocuje większą liczbą opcji i przyjemnością! My Cafe gra

Jak grać w Króliczka bez kości? Czy w ogóle da się grać bez kostek Nowy Króliczek??

Z pewnością złote, czarne i niebieskie kości dają większe szanse na zdobycie potrzebnych komórek, ale można też bez nich grać! Ograniczenia kości nie gwarantują trafienia i możesz spudłować, nawet jeśli ich użyjesz. Jednocześnie możesz uzyskać więcej prezentów i przypraw, nawet jeśli używasz prostych czerwonych kostek.

Dlaczego w fioletowym prezencie może być 0 kostek określonego koloru?

Zawsze otrzymasz zrównoważoną ilość zasobów z prezentu fioletowego. Została zablokowana sytuację, że otworzysz prezent, który nie ma zasobów. Liczba różnych kości może się jednak zmienić. Czasami nawet będziesz mógł zdobyć bilety z fioletowego prezentu, ale nie za często.

My Cafe gra - Liam Królik zmiany

 

Stary Królik był lepszy! My Cafe gra

Drodzy gracze, twórcy rozumieją, że wszelkie zmiany w czymś znanym i stabilnym to stres. Tak, niebieskie, złote i czerwone prezenty nie są już gwarantowane! Rozumieją, że wpływa to na ogólny wynik i strategie festiwalu jaka została do tej pory obrana przećwiczona i dostosowana. Dzięki tej zmianie obecnie wszyscy gracze muszą się dostosować – nie dotyczy to tylko Ciebie, ale także Twoich festynowych rywali! Jednak ta zmiana jest niezbędna, ponieważ doprowadzi do bardziej zróżnicowanej rozgrywki, pełnej emocji. Nie jest to pierwsza zmiana, którą wprowadzamy w grze.

Powyższe pytania zostały opracowane na podstawie informacji z FAQ królik – każdy może mieć inne zdanie. Taką “linię obrony” przedstawili twórcy wprowadzając zmiany. Nie musisz się z nimi zgadzać możesz wyrazić swoją opinię a my ją opublikujemy w tym poście!

Opinie i oceny graczy na temat Nowy Króliczek w Moja Kawiarnia

Poprosiliśmy kilku zaprzyjaźnionych graczy o wyrażenie swoich opinii o Nowym Króliku:

Nowy króliczek jest super mając odpowiednią ilość biletów jestem w stanie wykonać nawet 2x15k czyli zdobyć 10 złotych prezentów na jednym festynie. Oczywiście wspomagam się kościami ale zużywam je tylko w konkretnych miejscach :)”

Królik jest mega dawno nie zdobyłam tyle złotych prezentów. Raz udało mi się zrobić 3 zadania ze złotymi prezentami tj. 1×3 złote prezenty i 2×5 złote prezenty. Moja ilość złotych prezentów z 5-6 sztuk zrosła dzięki temu do ok 40-50 sztuk i pomimo, że dużo ich otwieram poziom utrzymuje się cały czas. Korzystam również z TRIKU na bilety dzięki temu mam stale min. 100-150 biletów co festyn.” 

..eh niestety nie mam szczęścia w króliku kiedyś robiłem zadania na czerwone prezenty co festyn… teraz nie mam takiej możliwości ponieważ trafić w czerwony prezent graniczy z cudem no chyba, że ma się dużo kości”

“jestem nawet zadowolony z Nowego Królika .. czemu i tak rzadko kiedy robiłem zadania dla Liama a teraz możliwość zdobycia złota na każdej planszy daje mi możliwość zrobienia zadania osobistego na wydaj złoto i mam z tego bilety”

 

Zobacz najnowsze informacje TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. 

Formularz kontaktowy Nowy Króliczek w My Cafe gra

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę