Connect with us

My Cafe VIP – korzyści statusu VIP w Moja Kawiarnia

My Cafe VIP

Aktualności

My Cafe VIP – korzyści statusu VIP w Moja Kawiarnia

My Cafe Recipes & Stories to darmowa gra mobilna online. Moja Kawiarnia można pobrać ją ze sklepu Google Play zainstalować na swoim telefonie i zacząć grać praktycznie natychmiast. Aby zapoznać się z zasadami gry sprawdź TUTAJ. Status My Cafe VIP (Very Important Person) czyli przeznaczony dla bardzo ważnej osoby, oznacza status w grze, do którego możesz dotrzeć, kupując przedmioty za prawdziwe pieniądze. Każdy zakup daje punkty VIP, które określają Twój poziom VIP. Gracze VIP mają dużo korzyści i dodatkowych funkcji.

>>My Cafe Aktualizacja 2019.8. Tango!  – Moja Kawiarnia – Diego i Kometa oraz sezon kawowy!  >>

Mobilna gra Moja Kawiarnia nie wymaga nakładów finansowych, można w nią grać nie inwestując ani złotówki wymaga to jednak czasu oraz cierpliwości. Dla tych mniej cierpliwych graczy zostały przewidziane specjalne oferty (dostępne w prawym górnym rogu ekranu aplikacji), standardowe oferty w banku oraz prezenty. Statusy VIP można zdobyć tylko za realne pieniądze, nie są one nagrodami jak również nie otrzymamy ich za wydarzenia i historie w grze.

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Status VIP w My Cafe – jak osiągnąć co należy zrobić My Cafe VIP

Gra umożliwia zakup ofert specjalnych, które trwają od kilku dni do kilku godzin. Ceny uzależnione są od zawartości pakietów. Oferty dają nam dodatkowe punkty VIP czyli więcej możliwości i przywilejów.  W grze udostępnione jest 7 poziomów VIP. Trwają prace nad 8 i 9 pakietem.

VIP0 jest to podstawowy darmowy poziom.

VIP 1 – za 10 punktów Moja Kawiarnia 

My Cafe VIP 1

 

Zakup VIP 1 pozwala nam na możliwość utworzenia miasteczka o czym pisaliśmy wcześniej. Kolejnym bonusem jest możliwość zmian zamówienia aż 5 razy jeśli przykładowo nie mamy w przyprawniku jakieś przyprawy to pod zamówieniem pojawia się informacja o możliwości jego zmiany. Poza tym otrzymujemy dodatkowo 5% diamentów przy dokonywaniu płatności.

VIP2 – za 500 punktów

My Cafe VIP 2

 

W zakładce pod ikoną kasy znaleźć można sklep standardowy oraz VIP z przyprawami poziom VIP2 udostępnia nam drugi, w którym jest więcej różnych przypraw niedostępnych w podstawowym ale dodatkowo mamy możliwość zakupu ich większych ilości. Następnie otrzymamy aż 15% zniżki na przyprawy. Podobnie jak w poprzednim poziomie tym razem otrzymujemy o 2 więcej możliwości zmiany czyli łącznie 7. Kolejnym bonusem jest 7% więcej diamentów przy płatności.

VIP3 – za 1000 punktów

My Cafe VIP 3

 

Poziom VIP 3 daje nam już bardzo fajne udogodnienie w postaci możliwości wyboru dowolnej kolejności otrzymanych prezentów. We wcześniejszych poziomach mogliśmy otwierać zdobyte prezenty tylko w takiej kolejności jakiej je otrzymaliśmy. Małgosia od 7 levelu gra z Tobą w kości teraz będziesz miał możliwość grać z nią częściej bo aż 8 razy dziennie. VIP 3 odblokowuje nam możliwość 10 zmian zamówień oraz dodatkowych 10% diamentów przy dokonywaniu płatności.  

VIP4 – za 5000 punktów My Cafe VIP

My Cafe VIP 4

 

Kolejny VIP daje nam zmianę zamówienia specjalnego już 25 razy oraz aż 30% zniżki na wykup dodatkowych pól przyprawnika. Otrzymujemy trzecią możliwość zamawiania z bankomatu rubinów w ilości 1000 szt za 10 000 monet. Dodatkowo będziemy mieli możliwość otrzymania extra 15% diamentów przy płatności

VIP5 – za 10 000 punktów

My Cafe VIP 5

 

Status VIP5 jest już bardzo korzystny po pierwsze do tej pory w przyprawniku w jednej przegródce można było zmieścić maksymalnie 10 szt tej samej przyprawy, a ten poziom pozwala nam trzymać aż 15 sztuk jednej przyprawy. Nie będziemy już wspominać jakie korzyści przynosi zmiana zamówień specjalnych bo o tym pisaliśmy w tym artykule, a VIP5 umożliwia dziennie aż 55 zmian. Oczywiście otrzymamy również dodatkowo 20% więcej diamentów.

VIP6 – za 25 000 punktów

My Cafe VIP 6

 

Status VIP6 umożliwia zatrudnienie piątego pracownika np który raz dziennie dają jakąś przyprawę – szerzej o pracownikach poczytasz w tym artykule. Zamówienia specjalne zmienimy już aż 60 razy, a z Małgosią zagramy 12 razy dziennie w kości – dlaczego ta gra jest taka ważna przeczytaj TUTAJ.

VIP7 – za 50 000 punktów My Cafe VIP

My Cafe VIP 7 - Moja Kawiarnia

 

VIP7 jest jak na razie ostatnim poziomem ale jest bardzo praktyczny. Mamy do dyspozycji drugi przyprawnik w którym miejsca odblokowujemy rubinami. Zamówienia specjalne zmieniamy już 70 razy na dzień. W przyprawniku mamy możliwość trzymania aż 20 przypraw tego samego rodzaju w jednej przegródce.

Zobacz przykładowe My Cafe Oferty specjalne:

Codziennie lub co kilka dni zmieniaja się oferty specjlane które możesz zobaczyć klikając w prawy górny róg swojego ekranu. Oferty zmienają się w zależności od posiadanego poziomu czy jesteś w miasteczku jakie masz sprzęty. Zawsze są dopasowane do twojego stylu przewodniego. 

 

Zakup diamentów w Banku Moja Kawiarnia VIP:

Diamenty można zakupić również w banku. Znajduje się 6 pakietów i dodatkowo jeśli zakupujesz pakiet powyżej 1000 diamentów to za pierwszy zakup otrzymasz dwa razy więcej diamentów.

My Cafe VIP - Moja Kawiarnia diamenty bank

 

Pierwszy pakiet 200 diamentów za 10,99 zł. daje nam:

Moja Kawiarnia

Otrzymujemy 200 diamentów, premię diamentów za VIP uzależnioną od posiadanego poziomu oraz 200 punktów VIP!

Drugi pakiet 500 diamentów za 26,99 zł. oferuje:

Moja Kawiarnia

Do dyspozycji otrzymujemy 500 diamentów, premię diamentów za VIP uzależnioną od posiadanego poziomu oraz 500 punktów VIP!

Trzeci pakiet 1300 diamentów za 54,99 zł. przy pierwszym zakupie mamy super promocję ponieważ otrzymujemy dwa razy więcej diamentów:

Moja Kawiarnia

Pakiet 2600/1300 diamentów, premię diamentów za VIP uzależnioną od posiadanego poziomu oraz 1000 punktów VIP!

Czwarty pakiet 2800 diamentów za 86,99 zł. również w przypadku pierwszego zakupu daje nam dwa razy więcej diamentów:

Na konto wpływa 5600/ 2800 diamentów, otrzymujemy premię diamentów za VIP uzależnioną od posiadanego poziomu oraz 2000 punktów VIP!

Piąty pakiet 6000 diamentów za 219,99 zł. oferuje również dwa razy więcej diamentów przy pierwszym zakupie:

My Cafe VIP

Otrzymujemy 12000/6000 diamentów, premię diamentów za VIP uzależnioną od posiadanego poziomu oraz 4000 punktów VIP!

Szósty pakiet 16500 diamentów za 549,99 zł. także oferuje dwa razy więcej diamentów przy pierwszym zakupie:

W ostatnim najdroższym pakiecie otrzymujemy 33000/16500 diamentów, premię diamentów za VIP uzależnioną od posiadanego poziomu oraz 10000 punktów VIP!

Jakie korzyści daje zakup prezentów w My Cafe VIP:

Prezenty są nierozłączną częścią tej zabawy i to dzięki nim gra Moja Kawiarnia jest taka przyjemna. W momencie ich zakupu również podnosimy poziomy VIP. Wszystko co jest płatne w grze mobilnej MyCafe podnosi nam status VIP:

Złoty prezent za 15,99 zł. w którym przedmioty gwarantowane:

My Cafe VIP zawartość złoty prezent Moja Kawiarnia

 

W złotym prezencie mamy przedmioty gwarantowane takie jak 300 punktów VIP, 30 diamentów – premia za poziom VIP. Otrzymanie wyższego statusu VIP (o ile osiągamy wymagany próg punktów) oraz premia przy pierwszym zakupie 3 – diamenty

Niebieski prezent koszt 10,99 zł.

Moja Kawiarnia zawartość niebieski prezent

 

 

W niebieskim prezencie gwarantowane mamy 200 punktów VIP oraz 20 diamentów to premia za poziom VIP. Z kolei otrzymanie wyższego statusu VIP (o ile osiągamy wymagany próg w punktach)
oraz premia przy pierwszym zakupie 2 diamenty.

Różowy prezent koszt 5,29 zł:

Moja Kawiarnia zawartość różowy prezent

 

 

 

W różowym prezencie mamy gwarantowane 100 punktów VIP 10 diamentów premia za poziom VIP My Cafe. Wyższy statusu VIP (o ile osiągamy wymagany próg w punktach), oraz premię przy pierwszym zakupie 1 diamentów.

 

WAŻNE VIP 1, który wymaga tylko 10 punktów można go zdobyć poprzez zakupu 1 różowego prezentu za 5,29 PLN i otrzymujemy automatycznie status VIP1 oraz prezent. Status VIP nie ma znaczenia przy posiadanym poziomie. Ponieważ są gracze, którzy mają VIP0 przy 30 LVL, a niektórzy mają VIP5 przy 14 LVL.

Jeśli masz jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia VIP

W grze Moja kawiarnia istnieje możliwość zakupu pakietów statusu VIP, które oferują wiele dodatkowych korzyści i udogodnień dla graczy.

Jedną z najważniejszych korzyści związanych z zakupem statusu VIP jest możliwość odblokowania nowych poziomów gry. Zwykle są one zablokowane dla graczy, którzy nie osiągnęli wystarczającego poziomu doświadczenia lub nie zdobyli odpowiedniej liczby gwiazdek. Zakup pakietu VIP pozwala na odblokowanie tych poziomów i cieszenie się jeszcze większą ilością wyzwań i możliwości.

Inną korzyścią związaną z pakietami VIP jest dostęp do nowych i unikalnych przepisów, które nie są dostępne dla zwykłych graczy. Te przepisy umożliwiają graczom przygotowywanie bardziej wykwintnych potraw i napojów, co przyciąga jeszcze więcej klientów.

Pakiety VIP oferują również wiele udogodnień, takich jak szybsze wypełnianie zamówień i krótsze czasy oczekiwania dla klientów. Gracze VIP mają również dostęp do specjalnych dekoracji i mebli do kawiarni, które pozwalają na stworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnej przestrzeni.

Innymi korzyściami związanymi z zakupem pakietów VIP są specjalne bonusy, takie jak większa liczba monet, diamentów czy punktów doświadczenia. Dzięki temu gracze mogą szybciej rozwijać swoją kawiarnię i osiągać większe sukcesy w grze.

Podsumowując, zakup pakietów statusu VIP w grze Moja kawiarnia oferuje wiele dodatkowych korzyści i udogodnień dla graczy. Pozwala to na szybsze rozwijanie kawiarni i zdobywanie jeszcze większych sukcesów. Jednocześnie warto jednak pamiętać, że zakup VIP nie jest konieczny do cieszenia się grą i osiągania w niej sukcesów.

W grze Moja kawiarnia, gracze mają możliwość zakupienia pakietów statusu VIP, które dają dostęp do dodatkowych funkcji i ulepszeń w grze. Zakupienie pakietu VIP jest opcjonalne i nie jest wymagane do cieszenia się grą, ale może dostarczyć graczom dodatkową przyjemność i ułatwić zarządzanie ich kawiarnią.

Pakiety VIP są zwykle dostępne za określoną kwotę pieniędzy lub za specjalną walutę w grze, którą gracze mogą zdobyć poprzez grę lub zakupy w sklepie gry. Dostępne są różne poziomy pakietów VIP, z różnymi korzyściami i udogodnieniami.

Do korzyści z zakupu pakietu VIP w grze Moja kawiarnia zwykle należą:

  1. Szybszy postęp w grze: Pakiety VIP zwykle dają graczom szybszy postęp w grze, ponieważ zwiększają ilość zdobywanych punktów doświadczenia, gotówki lub specjalnej waluty.

  2. Dodatkowe ulepszenia i przedmioty: Gracze z pakietem VIP mają dostęp do specjalnych ulepszeń i przedmiotów, których nie można zdobyć w inny sposób. Mogą to być np. dodatkowe maszyny do kawy lub dekoracje dla kawiarni.

  3. Prywatne wydarzenia: Pakiety VIP dają także możliwość organizowania prywatnych wydarzeń, takich jak przyjęcia lub bankiety, które przyciągają dodatkowych klientów i przynoszą większe zyski.

  4. Preferencyjne traktowanie: Gracze z pakietem VIP są zazwyczaj traktowani w grze w sposób preferencyjny, np. mają pierwszeństwo w kolejce do zamówień lub dostęp do specjalnych ofert i promocji.

Warto jednak pamiętać, że zakupienie pakietu VIP nie gwarantuje sukcesu w grze Moja kawiarnia, a jedynie dostarcza dodatkowe udogodnienia i korzyści.

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę