My Cafe na PC – czy to możliwe? Pobierz My Cafe: Recipes & Stories na PC.

15 sierpnia 2019 0 przez my_cafe_rs

My Cafe Recipes and Stories to przede wszystkim mobilna gra symulacyjna i zarządcza, w której pomagasz Ani otworzyć ekskluzywną kawiarnię gdzie serwujesz klientom pyszne napoje oraz wypieki. Moja Kawiarnia gra mobilna to ogólna nazwa oprogramowania działającego na urządzeniach przenośnych czyli telefonach komórkowych, smartfonach, palmtopach czy tabletach. My Cafe na PC online wszystko znajdziesz w artykule poniżej

W związku z pojawiającymi się bardzo często pytaniami o to czy w grę Moja Kawiarnia można również grać na komputerach stacjonarnych czy laptopach śpieszymy się udzielić tej odpowiedzi i 

brzmi ona: OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!!

>> Monety My Cafe  – Jak zdobyć więcej monet!? Moja Kawiarnia  >>

Jak grać w gry mobilne na PC? Moja Kawiarnia

Procedura jest bardzo prosta wystarczy zainstalować odpowiedni emulator Androida na PC. Czym jest ten emulator? W skrócie emulator jest programem, który uruchomiony na jednym systemie może powielać funkcje drugiego systemu. Taka funkcja pozwala nam korzystać z tego drugiego bez potrzeby zmiany urządzenia czy utraty funkcjonalności. Przykładem może tu być, że na Windowsie uruchamiamy emulator Androida i możemy sobie pograć w ulubioną grę, która została wydana tylko na smartphony.

Emulator umożliwia uruchamianie aplikacji mobilnych w systemach operacyjnych Windows czyli na PC.

Moja Kawiarnia gra na PC

Który emulator wybrać aby grać w My Cafe Recipes and Stories na PC?

Najpopularniejszym i posiadający najwięcej pozytywnych opinii jest Emulator BlueStacks App Player. Program pozwala nam skonfigurować grę Moja Kawiarnia Restauracja i zabawa na komputerze.

 

Dlaczego Emulator BlueStacks App Player? Ponieważ program jest prosty w obsłudze, nieskompilowany, wydajny oraz gwarantuje stabilne działanie i dobrą kompatybilność z aplikacjami na Androida.

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Jak zainstalować My Cafe na PC?

Nic bardziej prostszego wystarczy zastosować tych kilka podstawowych kroków:

  1. Ściągnąć program Emulator BlueStacks App Player pobierz<<
  2. Zainstaluj go na swoim komputerze.
  3. Otwórz program i następnie dodaj swoje konto Google użyte przy rejestracji (czyli logon i hasło)
  4. Wyszukaj w wyszukiwarce My Cafe i zainstalować
  5. Jeśli wszystko jest dobrze to powinniśmy połączyć się z grą i wyświetli nam się Nasza Kawiarnia w którą na co dzień gramy na telefonie
  6. Na pulpicie powinna pojawiać się ikona My Cafe – jako skrót przez, który będziecie mogli wejść i od razu zacząć grę

Instalacja programu krok po kroku – wideo:

/wkrótce/

WAŻNE

Nie musisz zmieniać ustawień! Wszystko jest praktycznie gotowe wystarczy włączyć i zacząć grać od tego momentu w którym skończyłeś na telefonie!

 

Jeśli masz jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia na PC