Connect with us

My Cafe Diamenty za darmo – Jak zdobyć diamenty TRIC & HACK

My Cafe Diamenty za darmo

Hack

My Cafe Diamenty za darmo – Jak zdobyć diamenty TRIC & HACK

Zasadą gry mobilnej My Cafe Recipes and Stories jest zarabianie jak największej ilości monet (o tym TUTAJ) oraz diamentów, za które następnie możesz kupować sprzęty oraz realizować zamówienia specjalne. W Moja Kawiarnia diamenty możesz zdobywać zarówno za realne pieniądze o czym pisaliśmy w My Cafe VIP  jak również całkowicie za darmo. Gra online Moja Kawiarnia wymaga zaangażowania, odpowiednich strategii oraz sumienności. Czy są Moja Kawiarnia kody na diamenty? Zdradzimy Ci jak szybko i łatwo zdobyć My Cafe Diamenty za darmo, wszystko znajdziesz w artykule poniżej:

>> My Cafe VIP   – korzyści statusu VIP w Moja Kawiarnia  >>

My Cafe Diamenty za darmo

W Mojej Kawiarni możesz zdobywać za darmo diamenty na kilka sposobów. Wystarczy zastosować się do kilku poniższych wskazówek a diamenty same będą do was wpadać! 

Reklamy, Premia codzienna

Codziennie oglądaj reklamy z telewizora w Twojej Kawiarni, wpadnie Ci za to 10 diamentów dziennie a co daje 3650 w rok. Oglądanie reklam jest darmowe więc nic nie kosztuje. Nie zapominaj także  o codziennej premii, tam naprawdę możesz zarobić sporo diamentów w bardzo krótkim czasie. Graj codziennie aby otrzymać prezenty, przyprawy, diamenty i monety. RADA nie staraj się wylosować prezentu nie mając 7 biletów. Czasami udaje się wylosować prezent już w dwóch darmowych rzutach więc nie zniechęcaj się do premii codziennej.

Moja Kawiarnia Diamenty za darmo

Moja Kawiarnia telewizor

Opowieści, Pożycz Kawowskiemu, Prezenty

Koniecznie wykonuj zadania o które proszą Cię klienci na każdym poziomie. Zadania te czasami nie są związane z główną historią na poziomie, ale pozwalają na otrzymanie darmowych diamentów. Porozmawiaj z nimi w czasie specjalnych okazji takich jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Otrzymasz od 1 do nawet 15 diamentów. Udziel pożyczki Kawowskiemu na poziomach 14 i 18 i przekaż mu 250 i 500 diamentów, a on odda ci ich odpowiednio 300 i 600. Możesz otrzymać dodatkowo 150 diamenty. Niektóre historie w grze kończą się otrzymaniem prezentu. Czasami otrzymujemy prezenty za wykonanie jakiegoś zamówienia dla klienta. W środku znaleźć możemy średnio: w zwykłym prezencie 0,6 diamentów, w różowym 26, w niebieskim 77, w złotym 138 diamentów przeczytaj o tym w prezenty za darmo <<

My Cafe Diamenty za darmo

>> Moja Kawiarnia monety w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Osiągnięcia, zaproś 3 przyjaciół

Koniecznie przyjrzyj się na osiągnięcia w grze. Za każde zdobyte otrzymujecie diamenty im wyższy poziom tym więcej diamentów za ich wykonanie. Sprawdzaj i odbieraj na bieżąco ciężko zapracowane nagrody. Do osiągnięć tych zaliczymy: najlepszy menadżer, prezenty, dzień dobry!, droga do sukcesu, najlepszy pracownik, znawca przypraw, zaufana pomocnica, dodatkowa przestrzeń w kawiarni, najlepszy kumpel, mistrz przepisów, handlarz antykami, szczęśliwy traf, rozdawka, pokonaj Bartka, telewidz. Do zdobycia są łącznie 372 diamenty.  Zaproś do gry trzech przyjaciół i zdobądź 1500 diamentów. Jak to zrobić nic prostszego od poziomu 7 masz możliwość dołączenia do MIASTECZKA, a tam w prawym górnym rogu jest ikonka z diamentem wejdź w nią i zaproś swoich przyjaciół. 

Moja Kawiarnia nagroda za znajomych My Cafe

Moja Kawiarnia osiągnięcia

Zadania i nagrody festynowe oraz sezon

Wykonuj zadania festiwalowe wystarczy zrobić tylko 8 prostych darmowych zadań. Dadzą Ci one około 32 diamenty tygodniowo  czyli 1664 na rok. O tym pisaliśmy co to są zadania festynowe pisaliśmy w Moja Kawiarnia Festyn. Dołącz do miasteczka w którym jest uczciwy lider i aktywni gracze. Najlepiej jeśli będzie to sprawdzone miasteczko albo z ogłoszeń które można znaleźć na oficjalnej stronie FB. Przeczytasz o tym w jak znaleźć dobre miasteczko. W sezonie, który najczęściej pojawia się na początku aktualizacji trwa około 3 tygodni, dostajesz z drzewka od 1 do 3 diamentów/dzień. 

 

Tymczasowi goście (Moja Kawiarnia kody)

Kim są tymczasowi goście ?. Diego Laura i inni zawsze przyjeżdżają do nas jakimś pojazdem. Tymczasowi goście zawsze proszą Cię o pomoc, dlatego ukończ wszystkie 30 zamówień a otrzymasz 90 diamentów. Poza tym 5 prezentów w tym 2 różowe, 1 niebieski i 1 złoty. Przeczytaj o tymczasowych gościach TUTAJ <<

Moja Kawiarnia Sezon

Baw się i graj oficjalna strona My Cafe

Co tydzień organizowane są konkursy różnego rodzaju przez socjal media dlatego warto w nich brać udział. Można otrzymać zarówno diamenty oraz prezenty dlatego zachęcamy do uczestnictwa.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem. Napiszcie do nas również używając poniższego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia kody

 

W grze Moja kawiarnia, diamenty są jedną z najcenniejszych walut, które pozwalają na zakup specjalnych przedmiotów, dekoracji i ulepszeń dla kawiarni. Istnieją jednak sposoby, aby zdobyć diamenty za darmo, oto kilka z nich:

Wykonuj codzienne zadania: Codzienne zadania, takie jak serwowanie określonej liczby napojów lub zdobycie określonej liczby punktów doświadczenia, mogą nagradzać graczy darmowymi diamentami.

Oglądaj reklamy: W grze Moja kawiarnia można często oglądać reklamy w zamian za darmowe diamenty lub inne nagrody.

Graj w minigry: Grając w minigry, takie jak ruletka lub koło fortuny, gracz może mieć szansę na zdobycie diamentów za darmo.

Ukończ wyzwania: Gra oferuje wyzwania, które nagradzają graczy darmowymi diamentami za wykonanie określonych zadań lub osiągnięcie określonego poziomu.

Bierz udział w eventach: Eventy w grze zwykle nagradzają graczy diamentami za udział lub za osiągnięcie określonych celów.

Zaproszenie przyjaciół: Gracz może otrzymać diamenty za darmo, zapraszając przyjaciół do gry i wykonując razem określone zadania lub osiągając określone cele.

Warto również pamiętać, że niektóre z tych opcji mogą być dostępne tylko okresowo lub w określonych warunkach, więc warto regularnie sprawdzać grę, aby nie przegapić okazji na zdobycie darmowych diamentów.

W grze Moja kawiarnia, diamenty są jedną z ważniejszych walut, które umożliwiają zakup specjalnych przedmiotów i ulepszeń, których nie można zdobyć za gotówkę lub punkty doświadczenia. Oto kilka sposobów, jak zdobyć diamenty za darmo w grze Moja kawiarnia:

  1. Codzienne nagrody: Gracze otrzymują codziennie darmowe nagrody, w tym diamenty, za zalogowanie się do gry. Ważne jest, aby codziennie logować się do gry, aby zdobyć te nagrody.

  2. Wykonywanie zadań: W grze Moja kawiarnia są dostępne różne zadania, które można wykonywać w zamian za nagrody, w tym diamenty. Zadania te zazwyczaj polegają na sprzedaży określonej ilości napojów lub posiłków, lub na spełnieniu konkretnych wymagań w grze.

  3. Ukończenie osiągnięć: W grze Moja kawiarnia są dostępne różne osiągnięcia, za ukończenie których gracze otrzymują nagrody, w tym diamenty. Osiągnięcia te zazwyczaj polegają na wykonaniu określonych działań w grze, np. sprzedaży dużej ilości kaw, zorganizowaniu udanej imprezy, itp.

  4. Pobieranie aplikacji partnerskich: Czasem w grze Moja kawiarnia pojawiają się oferty pobrania aplikacji partnerskich w zamian za darmowe diamenty. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację, a następnie potwierdzić w grze, że zadanie zostało wykonane, aby otrzymać nagrodę.

  5. Udział w wydarzeniach specjalnych: W grze Moja kawiarnia regularnie pojawiają się wydarzenia specjalne, takie jak konkursy, w których można zdobyć diamenty za darmo. Warto śledzić aktualności na temat tych wydarzeń i wziąć w nich udział, aby zdobyć dodatkowe nagrody.

Warto pamiętać, że diamenty są trudniejsze do zdobycia niż zwykła gotówka lub punkty doświadczenia, ale zdobywanie ich za darmo jest możliwe, jeśli będziesz systematycznie grał w grę i wykorzystywał dostępne sposoby na ich zdobycie.

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Hack

POLECANE

Na górę