My Cafe Diamenty za darmo – Jak zdobyć diamenty TRIC & HACK

14 sierpnia 2019 0 przez mycafe

Zasadą gry mobilnej My Cafe Recipes and Stories jest zarabianie jak największej ilości monet (o tym TUTAJ) oraz diamentów, za które następnie możesz kupować sprzęty oraz realizować zamówienia specjalne. W Moja Kawiarnia diamenty możesz zdobywać zarówno za realne pieniądze o czym pisaliśmy w My Cafe VIP  jak również całkowicie za darmo. Gra online Moja Kawiarnia wymaga zaangażowania, odpowiednich strategii oraz sumienności. Czy są Moja Kawiarnia kody na diamenty? Zdradzimy Ci jak szybko i łatwo zdobyć My Cafe Diamenty za darmo, wszystko znajdziesz w artykule poniżej:

>> My Cafe VIP   – korzyści statusu VIP w Moja Kawiarnia  >>

My Cafe Diamenty za darmo

W Mojej Kawiarni możesz zdobywać za darmo diamenty na kilka sposobów. Wystarczy zastosować się do kilku poniższych wskazówek a diamenty same będą do was wpadać! 

Reklamy, Premia codzienna

Codziennie oglądaj reklamy z telewizora w Twojej Kawiarni, wpadnie Ci za to 10 diamentów dziennie a co daje 3650 w rok. Oglądanie reklam jest darmowe więc nic nie kosztuje. Nie zapominaj także  o codziennej premii, tam naprawdę możesz zarobić sporo diamentów w bardzo krótkim czasie. Graj codziennie aby otrzymać prezenty, przyprawy, diamenty i monety. RADA nie staraj się wylosować prezentu nie mając 7 biletów. Czasami udaje się wylosować prezent już w dwóch darmowych rzutach więc nie zniechęcaj się do premii codziennej.

Moja Kawiarnia Diamenty za darmo Moja Kawiarnia telewizor

Opowieści, Pożycz Kawowskiemu, Prezenty

Koniecznie wykonuj zadania o które proszą Cię klienci na każdym poziomie. Zadania te czasami nie są związane z główną historią na poziomie, ale pozwalają na otrzymanie darmowych diamentów. Porozmawiaj z nimi w czasie specjalnych okazji takich jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Otrzymasz od 1 do nawet 15 diamentów. Udziel pożyczki Kawowskiemu na poziomach 14 i 18 i przekaż mu 250 i 500 diamentów, a on odda ci ich odpowiednio 300 i 600. Możesz otrzymać dodatkowo 150 diamenty. Niektóre historie w grze kończą się otrzymaniem prezentu. Czasami otrzymujemy prezenty za wykonanie jakiegoś zamówienia dla klienta. W środku znaleźć możemy średnio: w zwykłym prezencie 0,6 diamentów, w różowym 26, w niebieskim 77, w złotym 138 diamentów przeczytaj o tym w prezenty za darmo <<

My Cafe Diamenty za darmo

>> Moja Kawiarnia monety w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Osiągnięcia, zaproś 3 przyjaciół

Koniecznie przyjrzyj się na osiągnięcia w grze. Za każde zdobyte otrzymujecie diamenty im wyższy poziom tym więcej diamentów za ich wykonanie. Sprawdzaj i odbieraj na bieżąco ciężko zapracowane nagrody. Do osiągnięć tych zaliczymy: najlepszy menadżer, prezenty, dzień dobry!, droga do sukcesu, najlepszy pracownik, znawca przypraw, zaufana pomocnica, dodatkowa przestrzeń w kawiarni, najlepszy kumpel, mistrz przepisów, handlarz antykami, szczęśliwy traf, rozdawka, pokonaj Bartka, telewidz. Do zdobycia są łącznie 372 diamenty.  Zaproś do gry trzech przyjaciół i zdobądź 1500 diamentów. Jak to zrobić nic prostszego od poziomu 7 masz możliwość dołączenia do MIASTECZKA, a tam w prawym górnym rogu jest ikonka z diamentem wejdź w nią i zaproś swoich przyjaciół. 

Moja Kawiarnia nagroda za znajomych My Cafe

Moja Kawiarnia osiągnięcia

Zadania i nagrody festynowe oraz sezon

Wykonuj zadania festiwalowe wystarczy zrobić tylko 8 prostych darmowych zadań. Dadzą Ci one około 32 diamenty tygodniowo  czyli 1664 na rok. O tym pisaliśmy co to są zadania festynowe pisaliśmy w Moja Kawiarnia Festyn. Dołącz do miasteczka w którym jest uczciwy lider i aktywni gracze. Najlepiej jeśli będzie to sprawdzone miasteczko albo z ogłoszeń które można znaleźć na oficjalnej stronie FB. Przeczytasz o tym w jak znaleźć dobre miasteczko. W sezonie, który najczęściej pojawia się na początku aktualizacji trwa około 3 tygodni, dostajesz z drzewka od 1 do 3 diamentów/dzień. 

 

Tymczasowi goście (Moja Kawiarnia kody)

Kim są tymczasowi goście ?. Diego Laura i inni zawsze przyjeżdżają do nas jakimś pojazdem. Tymczasowi goście zawsze proszą Cię o pomoc, dlatego ukończ wszystkie 30 zamówień a otrzymasz 90 diamentów. Poza tym 5 prezentów w tym 2 różowe, 1 niebieski i 1 złoty. Przeczytaj o tymczasowych gościach TUTAJ <<

Moja Kawiarnia Sezon

Baw się i graj oficjalna strona My Cafe

Co tydzień organizowane są konkursy różnego rodzaju przez socjal media dlatego warto w nich brać udział. Można otrzymać zarówno diamenty oraz prezenty dlatego zachęcamy do uczestnictwa.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem. Napiszcie do nas również używając poniższego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia kody

mycafe przepisy

Polub nasz post!
[Suma: 1 Średnia: 1]