My Cafe Diamenty za darmo – Jak zdobyć diamenty TRIC & HACK

14 sierpnia 2019 0 przez my_cafe_rs

Zasadą gry mobilnej My Cafe Recipes and Stories jest zarabianie jak największej ilości monet (o tym TUTAJ) oraz diamentów, za które następnie możesz kupować sprzęty oraz realizować zamówienia specjalne. W Moja Kawiarnia diamenty możesz zdobywać zarówno za realne pieniądze o czym pisaliśmy w My Cafe VIP  jak również całkowicie za darmo. Gra online Moja Kawiarnia wymaga zaangażowania, odpowiednich strategii oraz sumienności. Czy są Moja Kawiarnia kody na diamenty? Zdradzimy Ci jak szybko i łatwo zdobyć My Cafe Diamenty za darmo, wszystko znajdziesz w artykule poniżej:

>> My Cafe VIP   – korzyści statusu VIP w Moja Kawiarnia  >>

My Cafe Diamenty za darmo

W Mojej Kawiarni możesz zdobywać za darmo diamenty na kilka sposobów. Wystarczy zastosować się do kilku poniższych wskazówek a diamenty same będą do was wpadać! 

Reklamy, Premia codzienna

Codziennie oglądaj reklamy z telewizora w Twojej Kawiarni, wpadnie Ci za to 10 diamentów dziennie a co daje 3650 w rok. Oglądanie reklam jest darmowe więc nic nie kosztuje. Nie zapominaj także  o codziennej premii, tam naprawdę możesz zarobić sporo diamentów w bardzo krótkim czasie. Graj codziennie aby otrzymać prezenty, przyprawy, diamenty i monety. RADA nie staraj się wylosować prezentu nie mając 7 biletów. Czasami udaje się wylosować prezent już w dwóch darmowych rzutach więc nie zniechęcaj się do premii codziennej.

Moja Kawiarnia Diamenty za darmo Moja Kawiarnia telewizor

Opowieści, Pożycz Kawowskiemu, Prezenty

Koniecznie wykonuj zadania o które proszą Cię klienci na każdym poziomie. Zadania te czasami nie są związane z główną historią na poziomie, ale pozwalają na otrzymanie darmowych diamentów. Porozmawiaj z nimi w czasie specjalnych okazji takich jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Otrzymasz od 1 do nawet 15 diamentów. Udziel pożyczki Kawowskiemu na poziomach 14 i 18 i przekaż mu 250 i 500 diamentów, a on odda ci ich odpowiednio 300 i 600. Możesz otrzymać dodatkowo 150 diamenty. Niektóre historie w grze kończą się otrzymaniem prezentu. Czasami otrzymujemy prezenty za wykonanie jakiegoś zamówienia dla klienta. W środku znaleźć możemy średnio: w zwykłym prezencie 0,6 diamentów, w różowym 26, w niebieskim 77, w złotym 138 diamentów przeczytaj o tym w prezenty za darmo <<

My Cafe Diamenty za darmo

>> Moja Kawiarnia monety w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Osiągnięcia, zaproś 3 przyjaciół

Koniecznie przyjrzyj się na osiągnięcia w grze. Za każde zdobyte otrzymujecie diamenty im wyższy poziom tym więcej diamentów za ich wykonanie. Sprawdzaj i odbieraj na bieżąco ciężko zapracowane nagrody. Do osiągnięć tych zaliczymy: najlepszy menadżer, prezenty, dzień dobry!, droga do sukcesu, najlepszy pracownik, znawca przypraw, zaufana pomocnica, dodatkowa przestrzeń w kawiarni, najlepszy kumpel, mistrz przepisów, handlarz antykami, szczęśliwy traf, rozdawka, pokonaj Bartka, telewidz. Do zdobycia są łącznie 372 diamenty.  Zaproś do gry trzech przyjaciół i zdobądź 1500 diamentów. Jak to zrobić nic prostszego od poziomu 7 masz możliwość dołączenia do MIASTECZKA, a tam w prawym górnym rogu jest ikonka z diamentem wejdź w nią i zaproś swoich przyjaciół. 

Moja Kawiarnia nagroda za znajomych My Cafe

Moja Kawiarnia osiągnięcia

Zadania i nagrody festynowe oraz sezon

Wykonuj zadania festiwalowe wystarczy zrobić tylko 8 prostych darmowych zadań. Dadzą Ci one około 32 diamenty tygodniowo  czyli 1664 na rok. O tym pisaliśmy co to są zadania festynowe pisaliśmy w Moja Kawiarnia Festyn. Dołącz do miasteczka w którym jest uczciwy lider i aktywni gracze. Najlepiej jeśli będzie to sprawdzone miasteczko albo z ogłoszeń które można znaleźć na oficjalnej stronie FB. Przeczytasz o tym w jak znaleźć dobre miasteczko. W sezonie, który najczęściej pojawia się na początku aktualizacji trwa około 3 tygodni, dostajesz z drzewka od 1 do 3 diamentów/dzień. 

 

Tymczasowi goście (Moja Kawiarnia kody)

Kim są tymczasowi goście ?. Diego Laura i inni zawsze przyjeżdżają do nas jakimś pojazdem. Tymczasowi goście zawsze proszą Cię o pomoc, dlatego ukończ wszystkie 30 zamówień a otrzymasz 90 diamentów. Poza tym 5 prezentów w tym 2 różowe, 1 niebieski i 1 złoty. Przeczytaj o tymczasowych gościach TUTAJ <<

Moja Kawiarnia Sezon

Baw się i graj oficjalna strona My Cafe

Co tydzień organizowane są konkursy różnego rodzaju przez socjal media dlatego warto w nich brać udział. Można otrzymać zarówno diamenty oraz prezenty dlatego zachęcamy do uczestnictwa.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem. Napiszcie do nas również używając poniższego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia kody