Monety My Cafe – Jak zdobyć więcej monet!? Moja Kawiarnia

15 sierpnia 2019 0 przez my_cafe_rs

Jedną z zasad gry mobilnej Moja Kawiarnia Rozrywka i Zabawa jest zarabianie jak największej ilości diamentów (o tym TUTAJ) oraz monet, za które następnie możesz kupować sprzęty oraz realizować zamówienia specjalne. W Mojej Kawiarni monety możesz zdobywać zarówno za wykonywanie zadań jak również otrzymywać. Gra wymaga zaangażowania, odpowiednich strategii oraz sumienności. Zdradzimy Ci jak szybko i łatwo zdobyć Monety My Cafe, wszystko znajdziesz w artykule poniżej:

>> My Cafe VIP   – korzyści statusu VIP w Moja Kawiarnia  >>

Monety My Cafe – sposoby na ich zarabianie 

Monety w grze można zarabiać na różne sposoby. Doskonale wiecie jak normalnie zarabiać monety w grze Moja Kawiarnia (My Café). Czy znacie metody, aby zwiększyć Wasze zyski i zarobić w bardzo krótkim czasie znacznie więcej monet? Jeśli nie to przeczytajcie treść niniejszego poradnika, a odkryjecie wszystkie znane nam metody na zwiększenie zysku z prowadzenia kawiarni. 

Napiwki i stylowy sprzęt Moja Kawiarnia

Jak zwiększyć ich poziom? Napiwki naliczane są pod względem stylu Twojej kawiarni. Jeśli masz pomieszane różne style w kawiarni to napiwki będą mniejsze. Dlatego skup się na jednym, wybranym stylu i nie mieszaj ich w wcale, a napiwki od razu będą wyższe. Zarobisz więcej monet również kupując stylowy sprzęt (o ile to możliwe na poziomie na którym jesteś) i zatrudniając personel podnoszący napiwki. Ważną, rzeczą jest również zakupienie od razu sprzętu stylowego bez kupowania podstawowego sprzętu.

Monety My Cafe - stylowy sprzęt

 

Codzienne oferty specjalne

Kup meble najpierw z codziennych ofert specjalnych. Dlaczego? Ponieważ są one tam tańsze czasami nawet do 40 % a to jest duża oszczędność ciężko zarobionych przez Was monet. 

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Ceny wszystkich produktów i codzienny zwykły prezent

Koniecznie ulepsz umiejętności Ani „Ceny wszystkich produktów” oraz zatrudnij pracowników, którzy podnoszą ceny, najlepiej na ciastka/lody – każdy klient je zamawia. Drugim ważnym elementem jest podniesienie umiejętności Ani „Codzienny zwykły prezent” do poziomu 5. Wtedy ona da ci 2 proste prezenty codziennie, a każdy prezent zawiera przecież również monety. Poziom 10 daje aż 3.

Zamówienia specjalne My Cafe

Staraj się zrobić wszystkie cztery zamówienia specjalne od jednego klienta (aby otrzymać zwykły prezent lub bilet). Rób to o ile to możliwe co trzy godziny. Porównaj swoje zamówienia specjalne od klientów i obsłuż najlepiej te z największymi cenami. Oczywiście  zwróć uwagę również na przyprawnik aby nie wydawać diamentów na zakup przypraw.

Nie obsługuj klientów ręcznie Moja Kawiarnia monety

Koniecznie to zapamiętaj! aby nie obsługiwać klientów na zamówienia wykonywane przez pracowników ręcznie, ponieważ w ten sposób stracisz napiwki. Napiwki są liczone jeśli którykolwiek z twoich pracowników obsłuży klienta. Poza tym jeśli obsługują pracownicy to jednocześnie zwiększasz ich umiejętności. Wykonuj ewentualnie, jak masz czas, zamówienia telefoniczne i z miasta ręcznie – jest to zdecydowanie szybszy sposób na zbieranie monet i rubinów.

Nie przegap balonów!

Ceny specjalne na niektóre potrawy i napoje trwają 20 godzin z dwoma 2-godzinnymi przerwami pomiędzy.

Młynek do kawy i herbaty a monety My Cafe

Zawsze jeśli potrzebujesz bardzo szybko większej ilości monet możesz zwiększyć tymczasowo ceny twoich napojów kawowych i herbacianych. Jest to system wymiany diamentów na monety.

Monety Moja Kawiarnia Monety My Cafe - Moja Kawiarnia

Inne sposoby na zarabianie Monety My Cafe

Pod pojęciem inne mamy na myśli to co jest twoją codzienną rutyną czyli:

  • jeśli potrzebujesz przypraw otwórz prezenty – tam też są monety,
  • odpowiadaj na pytania Bartka z każdym poziomem wysokość wygranej rośnie,
  • zagraj w kości z Małgosią stawka rośnie z każdym poziomem,
  • sprzedaj meble Małgosi a najlepiej Krzysztofowi,
  • graj w codzienny bonus,
  • wykonuj zamówienia telefoniczne oraz zamówienia tymczasowych gości.

Jeśli masz jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem. Napisz do nas również używając poniższego formularza kontaktowego.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ:

Formularz kontaktowy Kody Moja Kawiarnia