Connect with us

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów – My Cafe nowy wizerunek klientów

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Aktualności

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów – My Cafe nowy wizerunek klientów

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów – kilka ostatnich aktualizacji wprowadziło zmiany nie tylko funkcji ale również graficzne. Liftingowi zostali również poddani klienci kawiarni My Cafe gra oraz Ania. Poniżej w artykule znajdziesz ich metamorfozy. Co sądzisz?

>> Klienci Moja Kawiarniaczyli kto jest kim w My Cafe >>

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów poznaj bohaterów My Cafe gry

Twórcy gry nie spoczywają na laurach. Nie tylko wprowadzają nowe funkcje w grze My Cafe gra, ale również zmieniają wizerunki postaci. Gra powoli przechodzi totalny graficzny lifting. Czy Wam podobają się ich zmiany? Ocen wpis dodaj komentarz. 

Marysia Dąbek LVL 0

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Marysia

 

>> Moja Kawiarnia w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Małgosia LVL 1

Postać Małgosi pojawia się po raz pierwszy na poziomie 1. Jest dość tajemniczą starszą damą, uwielbia kawę, babeczki i plotki. 

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Małgosia - My Cafe gra

Watson Holmes lvl 2 Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Holmes jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 2. Jest porucznikiem w lokalnym komisariacie policji i oficjalnie lub nieoficjalnie pomaga rozwiązać kilka historii . Mówi, że został policjantem, ponieważ kiedyś bił się i został zabrany na komisariat.

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Holmes - My Cafe gra

 

 

Bartek LVL 3

Pojawia się w kawiarni po raz pierwszy na poziomie 3. Jest programistą i maniakiem technologii i może robić wszystko, co wymaga komputerów lub tabletów. Bartek jest także ekspertem w dziedzinie cyfrowego śledzenia i śledzenia. Lubi potężne komputery i angielską herbatę.

 

My Cafe gra zmiana wizerunku klientów - Bartek

Kawowski LVL 4

Kawowski to kolejny klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 4. Kiedyś był szefem własnej udanej kawiarni, ale musiał ogłosić bankructwo, ponieważ jego rodzina zrujnowała mu życie. Dzieli się z Tobą nowymi przepisami, mając nadzieję, że Twój sukces sprawi, że ten co przejął jego interes przestanie działać. Pomożesz mu uniknąć bankructwa i znaleźć nową pracę.

 

My Cafe gra - Kawowski

Borys LVL 4

Borys jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 4. Kiedy go poznajemy, mówi nam, jak popadł w ciężkie czasy, ale nigdy nie stracił swojej łatwej osobowości. Borys ma trudności ze znalezieniem i czerpaniem przyjemności z pracy.

 

My Cafe gra Borys

Fernando LVL 5

Fernando to klient kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 5. Klient opisywany jest jako bogaty, szykowny i dobrze ubrany, to przewodniczący Towarzystwa Kawiarnianego i Restauracyjnego i jednym z jego założycieli. Jest właścicielem ponad stu kawiarni na całym świecie, ale lubi finansować małe niezależne kawiarnie, aby pomóc im odnieść sukces.

 

My Cafe gra - Fernando

Rysiek LVL 6

Rysiek jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 6. To kapitan lokalnej drużyny piłkarskiej, która niestety nie zakwalifikowała się do zawodów regionalnych, ponieważ nie wygrała żadnego z meczów kwalifikacyjnych. Było tak źle, że jeden z jego kolegów z drużyny otrzymał piłkę, a potem szybko się odwrócił i pobiegł, zdobywając gola samobójczym.

 

My Cafe gra - Rysiek

Piotrowicz LVL 7

Ernesto Piotrowicz jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 7. To pracownik budowlany. Kiedy gracz po raz pierwszy go spotyka, prosi o alkohol i papierosy. Trzyma się tego przez chwilę, ale w końcu ustępuje. Podczas drugiego wydarzenia świątecznego ujawniono, że jego imię to Ernesto.

 

My Cafe gra - Piotrowicz

Klaudia LVL 8

Klaudia jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 8. Jest DJ-em. Choć wydaje się powierzchowna, ma ogromną wiedzę na wszystkie tematy. Ma psa o imieniu Pianka. Klaudia lubi publikować selfie na Instagramie.

 

My Cafe gra - Klaudia

Eliza LVL 9 Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Eliza jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 9. Jest profesorem uniwersyteckim. Małgosi opisuje ją jako wyprostowaną kobietę. Kiedy gracz ją poznaje, Eliza ma męża Leopolda, ale nie ma dzieci. Eliza później okazuje się biologiczną matką Marysi. Umawiała się kiedyś z Konradem Brzezińskim, ojcem Marysi i Karolem.

 

My Cafe gra Eliza

Karol LVL 10

Karol jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 10. Pracuje jako listonosz.

 

My Cafe gra Karol

Konrad Brzeziński LVL 12

Konrad Brzeziński jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 12. To znany muzyk, który przybył do miasta w poszukiwaniu swojej dawno zaginionej córki, którą okazuje się być Marysia. W końcu adoptuje Emilie, z którą ma świetne relacje. Konrad i Marysia mają trudności z porozumieniem, ale postanawiają się nadal widywać.

My Cafe gra Konrad Brzeziński

 

Emilia LVL 13 Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Emilia Roberts jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 13. Pracuje w agencji reklamowej. Emilia lubi ryby, ale nie może mieć ich w domu, ponieważ jest uczulona.

 

My Cafe gra Emilia

Dariusz Mruczkowski LVL 14

Dariusz Mruczkowski jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 14. Jest burmistrzem miasta, ale niestety skorumpowanym. Kiedy po raz pierwszy wchodzi do kawiarni, chce, aby gracz dał mu łapówkę. Dobrze maskuje swoją korupcję, używając gładkich słów i dobrych prawników, ale niektórzy mieszkańcy nie dają się oszukać.

 

My Cafe gra - Dariusz Mruczkowski

Jagoda LVL 15

Jagoda Park to klientka kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 15. Jest asystentką administracyjną Dariusza Mruczkowskiego (burmistrza miasta), ale go bardzo nie lubi.

dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny, która straciła fortunę. Musieli przenieść się do innej dzielnicy, a Jagoda była zmuszona porzucić szkołę i znaleźć pracę. Jest bardzo pracowita i błyskotliwa od najmłodszych lat, ale Dariusz udaremnił jej wysiłki na drodze do sukcesu.

W zależności od twoich wyborów w pewnym momencie może zostać nowym burmistrzem miasta.

 

My Cafe gra - Jagoda

Krzysztof LVL 16 Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Krzysztof jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 16. Jest antykwariuszem i osobą, której Małgosia sprzedaje przechowywane przez gracza przedmioty. Jest również mężem Małgosi i partnerem w przestępstwach. Pobrali się 13 razy lecz każdy dzień ślubu wykorzystywali jako zasłonę do okradania bezcennego przedmiotu z muzeum (z wyjątkiem pierwszego, ponieważ Małgosia wyjaśnia, że ​​napad się nie powiódł). Małżeństwem są od co najmniej 50 lat.

Krzysztof ćwiczy boksowanie i wydaje się być w tym całkiem dobry, ponieważ sam był w stanie pokonać czterech mężczyzn.

 

My Cafe gra - Krzysztof

Alicja Koralewska LVL 17

Alicja Koralewska jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 17. Twierdzi, że ma pecha co doprowadza do wypadków i lubi przygody.

 

My Cafe gra -  - Alicja Koralewska

Henryk Domański LVL 18

Henryk Domański jest klientem mojej kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 18. Jest prywatnym detektywem, ale był też policjantem. Zrezygnował z tej funkcji w tajemniczych okolicznościach. Po tym, jak długo był prywatnym detektywem, Henry stał się bardzo pesymistyczny wobec innych ludzi. Zapomniał, że nie każdy jest złym człowiekiem.

 

Felicja Sztorm LVL 19 

Felicja Sztorm jest klientką mojej kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 19. Jest redaktorką najpopularniejszego magazynu o modzie na świecie. Przyjechała do naszego małego miasteczka, aby znaleźć inspirację.

 

Łukasz LVL 23 Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Łukasz jest klientem kawiarni, który po raz pierwszy pojawia się na poziomie 23. Jest naukowcem, badaczem i wynalazcą. Opisywany jest jako niezdolny do kłamania, ale mający trudności ze zrozumieniem ludzkich emocji. Twierdzi, że potrzebuje wielu słodyczy, aby mózg mógł pracować. Może przypomnieć sobie wydarzenia, idąc do swojego „pałacu umysłu”.

 

Oliwia VL 24 Nowy wizerunek klientów

Oliwia jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 24. Jest ona prawnikiem.

 

Michał LVL 28 Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Michał jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 28. Jest dyrektorem generalnym sieci restauracji Corporation. Jest opisywany jako chciwy, nieuczciwy czarny charakter. Próbuje kupić twoją kawiarnię w fabule na poziomie 28.

 

Dorota LVL 32

Dorota jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 32. Jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami.

 

Dominika LVL 40

Dominika jest najnowszą klientką która odwiedza kawiarnię. Poznasz ją na 40 poziomie w wieku 25 lat. Dominika jest zabawna, entuzjastyczna i ma do opowiedzenia swoja historię. Dominika jest w mieście aby odwiedzić swoją siostrę, Oliwię! Potrzebuje ona Twojej pomocy, żeby się z nią pogodzić. Nie rozmawiały od lat, a Dominika ma nadzieje, że odnowi swoje relacje z Oliwią. Chociaż mogła popełnić błędy w przeszłości, bardziej niż cokolwiek chce zbudować bliższą więź z Oliwą.

 

Radek LVL 45

Radek to przystojny facet, na którego panie w kawiarni zwracają uwagę. Mężczyźni czują niepokój. Jak na razie niewiele wiadomo o nim, poza tym, że 14 lat temu przyjaciele Radka zginęli w wypadku samochodowym w naszym mieście. Teraz, gdy pojawiły się nowe fakty dotyczące tej sprawy wrócił do miasta aby zając się tą tajemniczą sprawą i znaleźć odpowiedzialnych za to ludzi!

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Radek

 

Tymczasowi Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Antek

Antek jest specjalnym klientem kawiarni, który pojawia się tylko podczas specjalnych wydarzeń dla graczy od poziomu 8. Jest zaginionym 18-letnim synem Piotrowicza i studentem college’u. Uwielbia kino i chce się go uczyć.

 

Antek po raz pierwszy pojawił się podczas Eventu Świątecznego 2018, a potem wrócił na późniejsze wydarzenia.

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Antek

Karolina

Karolina to specjalna klientka kawiarni, która pojawia się tylko podczas wydarzeń specjalnych dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Jest bibliotekarką, która uwielbia zapach starych książek i której ulubioną postacią jest James Bond.

 

Asia

Asia to klient specjalnej kawiarni, który pojawia się tylko podczas specjalnych wydarzeń dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Jest bliźniaczką Ann i zostaje dziewczyną Maksa. My Cafe gra

 

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Asia

Kometa

Kometa to specjalny klient kawiarni, który pojawia się tylko podczas niektórych wydarzeń dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Po raz pierwszy pojawiła się podczas imprezy walentynkowej 2018, a potem wróciła na późniejsze wydarzenia.

 

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Kometa

Diego Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Diego jest specjalnym klientem kawiarni, który pojawia się tylko podczas niektórych wydarzeń dla graczy od poziomu 8. Jest podróżnikiem, artystą i chłopakiem Komety . Diego po raz pierwszy pojawił się podczas imprezy walentynkowej 2018, a potem wrócił na późniejsze wydarzenia. My Cafe gra

 

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Diego

Laura

Laura to klient specjalnej kawiarni, który pojawia się tylko podczas wydarzeń specjalnych dla graczy od poziomu 8. Jest archeologiem egiptologiem. Laura po raz pierwszy pojawiła się podczas letniej imprezy w Egipcie w 2019 roku.

 

Liam Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Liam jest specjalnym klientem kawiarni, który pojawia się w każdą środę i sobotę dla graczy od poziomu 9 i wyższym. W przeciwieństwie do innych klientów, Liam nigdy nie wchodzi do kawiarni; pozostaje na zewnątrz przy swojej grze planszowej. Liam po raz pierwszy pojawił się podczas wiosennego wydarzenia 2019. My Cafe gra

Klienci Moja Kawiarnia Liam

Maks

Maks jest specjalnym klientem kawiarni, który pojawia się tylko podczas niektórych wydarzeń dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Zostaje chłopakiem Asia . Maks po raz pierwszy pojawił się podczas Sezonu Kawy 2018, a potem wrócił na późniejsze wydarzenia. My Cafe gra

Klienci Moja Kawiarnia Maks

Podstawowe informacje o Maksie

  • Maks jest chłopakiem Asi

Nikola Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Nicole to klient specjalnej kawiarni, który wydaje specjalne wydarzenia tylko dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Nicole jest studentką na poziomie zaawansowanym. Planuje zostać dentystą, ale potajemnie chce zostać aktorką. Jednak już sześć razy została odrzucona ze szkoły filmowej. Podczas wiosennego wydarzenia 2019 bierze udział w nadchodzącym filmie.

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów - Nikola

SOPHIE Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów

Sophie to ktoś, kto jest nie z tego świata! To żądna przygód 30  letnia astronautka, która ma do rozwikłania bardzo wyjątkową osobliwość. Ukończyła szkołę z wyróżnieniem, a potem dużo podróżowała. Kiedy jej wujek zaprosił ją na ekspedycję kosmiczną, nie mogła odmówić – tym bardziej, że oznaczało to pomoc ludzkości! Sophie ma chłopaka i rozważają małżeństwo.  My Cafe gra

Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów Spohie

 

Więcej informacji znajdziesz o Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów TUTAJ

Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub w przypadku jeśli w opisie wkradnie się błąd, bardzo prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas. Użyj formularza kontaktowego. My Cafe gra.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientów:

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę