Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia zamrażarka na mrożony jogurt – Stylowe wyposażenie do My Cafe


Moja Kawiarnia zamrażarka na mrożony jogurt - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia zamrażarka na mrożony jogurt – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia zamrażarka na mrożony jogurt – Moje Kawiarnia Wyposażenie: zamrażarka na mrożony jogurt – Moja Kawiarnia MROŻONY JOGURT. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Proszę zwrócić uwagę na moje podstawowe informacje o Moja Stylowy Sprzęt. Jak sprzętowe stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętu? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki na My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  W my-cafe.pl [NAS polub na facebooku , zęby otrzymywać bieżące informacje W]

Moja Kawiarnia zamrażarka na mrożony jogurt – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

Moja Kawiarnia zamrażarka na mrożony jogurt - my cafe

>> Moja Kawiarnia gablota na budyń  – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia zamrażarka na mrożony jogurt LVL 24

Zamrażarka mrożony jogurt kosztuje 980 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 1 508 000 Monet Pierwszy przepis na mrożony jogurt zostaje odblokowany na poziomie 24 i jest przygotowywany w specjalnej zamrażarce na mrożony jogurt.

Stylowa wersja zamrażarki kosztuje 1 100 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt zamrażarka mrożony jogurt - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 24 0 500 000
od 7 poziomu
920 000 ⭐ 168 000 1 100 000
560 pkt ⭐ 336 000  
Szybkie uzupełnienie (x4) ⭐ ⭐ ⭐ 504 000  
  CAŁKOWITY 1 508 000  

Wszystkie przepisy Mrożony jogurt zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Mrożony jogurtlista przepisów My Cafe MROŻONY JOGURT  >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie mają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniejszej wersji. Aby móc monety możesz nie kupować wersji, ale aby po banku serwisował się utrzymać sprzęt, który został utrzymany w stylu, aby kupować o regularnym wersji. 
W kawiarni można ustalać równorzędne rozwiązanie, jak i stylowych sprzętów.
Możesz potwierdzić różne stylowe wersje dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski pieczarka na jogurt i pieczarka na mrożony jogurt ).

Zobacz również My Cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia zamrażarka mrożony jogurt:

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

Advertisement
Na górę