Moja Kawiarnia zamrażarka na lody waniliowe – Stylowe wyposażenie do My Cafe

27 października 2021 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody waniliowe – My Cafe wyposażenie: Zamrażarka na lody waniliowe – Moja Kawiarnia LODY WANILIOWE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody waniliowe – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. 

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody waniliowe - My Cafe

>> Moja Kawiarnia ekspres do herbatyStylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia zamrażarka na lody waniliowe LVL 0

Zamrażarka lody waniliowe kosztuje 40 Monet. Urządzenie niestety nie posiada uproszczonej wersji. Pierwszy przepis na lody waniliowe zostaje odblokowany na poziomie 0 i jest przygotowywany w specjalnej zamrażarce na lody waniliowe.

Stylowa wersja zamrażarki kosztuje 3 400 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Zamrażarka lody waniliowe - My Cafe

INFORMACJE STYLOWY
POZIOM 0 od 7 poziomu
40 3,400
5 pkt  
Szybkie uzupełnienie (x4)  

 

Wszystkie przepisy na Lody Waniliowe zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Lody waniliowe lista przepisów My Cafe LODY WANILIOWE >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski zamrażarka na lody waniliowe i angielski zamrażarka na lody waniliowe).

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia zamrażarka na lody waniliowe