Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia zadania festynowe – Czyli jak zdobyć minimum 40 000 pucharów na Festynie!


Moja Kawiarnia zadania festynowe

Aktualności

Moja Kawiarnia zadania festynowe – Czyli jak zdobyć minimum 40 000 pucharów na Festynie!

Jak już wspominaliśmy w artykule Moja Kawiarnia Festyn miejski odbywa się co tydzień. Zaczyna się w każdy piątek o godzinie 13 czasu letniego i 12 czasu zimowego; trwa do 9 lub 8 godziny w poniedziałek. Moja Kawiarnia gra Festyn polega on na wspólnej rywalizacji z innymi miasteczkami o pozostanie w lidze, o nagrody a przede wszystkim daje super zabawę. W tym artykule skupimy się na Moja Kawiarnia zadania festynowe. Doradzimy jakie zadania wybierać aby zdobyć minimum 40 000 pucharków. Myślisz, że to nie realne?? Rozwiejemy Twoje wątpliwości i zaczniesz zdobywać w swoim miasteczku minimum 40 000 punktów zapraszamy. My Cafe kody.

>>Moja Kawiarnia Pracownicy  – pytania i odpowiedzi Personel My Cafe  >>

Moja Kawiarnia zadania festynowe

Zadania festynowe dzielą się na wspólne (tzw. Białe) oraz osobiste (tzw. Żółte). Bardzo istotne aby zrobić jak najszybciej zadania białe. Dlaczego? Już tłumaczymy: Im więcej i szybciej zostanie wykonanych zadań wspólnych to tym szybciej odblokują się zadania osobiste.

Zadania wspólne są niżej punktowane i są najczęściej prostsze (zależy od ligi). Jest kilka dość dobrze punktowanych ale nie więcej niż 12100 punktów i jest ich bardzo mało (najczęściej 1).

Zadania osobiste to od nich zależy tak na prawdę wynik miasteczka i Twój osobisty ponieważ są najwyżej punktowane do nawet 15 000 pucharków. Czyli robiąc takich 5 wynik daje wam 75 000 punktów. Oczywiście należy to od tego jak przygotowałeś się do festynu.

My Cafe kody, Moja Kawiarnia gra

 

Nie należy zapominać, że za każde z tych zadań otrzymujecie diamenty. Im wyżej punktowane tym więcej diamentów otrzymujesz, nawet jak musisz zapłacić za kolejne zadanie to koszt zadania za 50 może ci się zwrócić albo wyjdziesz na 0. 

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Zadania ogólne czyli wspólne białe Moja Kawiarnia gra

Jeśli masz mało czasu w piątek zrób szybkie zadania, które wiesz że wykonasz w parę minut to na pewno ułatwi całemu zespołowi w odblokowania 5 osobistych. BARDZO WAŻNE jeśli zależy Tobie na osobistym wyniku jak i Twojego miasteczka w pierwszej kolejności zrób zadania wspólne!
 
Tu opiszemy kilka takich zadań:

My cafe kody Małgosia i gra w kości

Te zadania są często punktowane koło 1000 – 1700 pucharów (tylko upewnij się, że masz więcej gier z nią niż 3 i sprawdź ile pieniędzy musisz wygrać bo im wyższy LVL tym więcej się od niej wygrywa i czasem trzeba dużo uzbierać, najlepiej w tygodniu sprawdź jak Ci idzie). 

My Cafe kody, Moja Kawiarnia gra

Zadania na białe przyprawy (anyż i róża)

Sprawdź czego klienci od Ciebie oczekują, następnie weź zadanie z daną przyprawą np róża lub anyż. Po białych przyprawach, masz różowe sprawdź co od Ciebie oczekują czy anyż gwieździsty czy gałkę muszkatołową po oddaniu pierwszego bierzemy to czego mamy więcej w zamówieniach specjalnych. Analogicznie tak możesz robić z wysokimi przyprawami. My cafe kody, Moja Kawiarnia gra

My Cafe kody, Moja Kawiarnia gra

My Cafe kody, Moja Kawiarnia gra My Cafe kody, Moja Kawiarnia gra

Krzysztof – sprzedaj meble

Możesz wziąć zadanie na sprzedaj meble Krzysztofowi, najpierw sprawdź co może od Ciebie kupić za taka sumę aby pokrył Ci zadanie. Następnie jak znajdziesz taką rzecz bierzesz zadanie, klikasz „jasne bierz” i gotowe.

Zdobądź monety w dowolny sposób

Proste jak barszcz.. nie odbierasz monet od kelnerów do momentu festynu, bierzesz zadanie, odbierasz kasę i gotowe. Jeśli brakuje Ci monet, a nie masz czasu grać zamykasz ją i otwierasz za kilka godzin. Jak nadal brakuje możesz zagrać w quiz z Barkiem lub spróbować zagrać z Małgosią w kości (jeśli nie planujesz brać tego zadania), albo spróbować szczęścia w premii codziennej tam też są do wygrania monety.

My Cafe kody, Moja Kawiarnia gra

Wydaj monety w dowolny sposób.

Zakup jakieś wyposażenie do kawiarni np mebel. Czy tez wbij lvl po wzięciu zadania i zakup nowy sprzęt najlepiej od razu stylowy. Możesz powiększyć kawiarnię albo jak wychodzi ci z historii, że ktoś będzie wymagał od Ciebie zakupu danego mebla, czy wyposażenia albo innego przedmiotu za monety to od razu kup.

My Cafe kody, Moja Kawiarnia gra

Zamówienia telefoniczne

Najlepiej w czwartek odebrać zadania z miasta ale ich NIE robić!! Podczas festynu bierzemy zadanie na telefon wykonujemy 3 zadania z telefonu oraz 3 z miasta po wykonaniu 3 „zaległych zadań” z czwartku pojawia się nowe z piątku i mamy gotowe 9 zadań jedno odświeżenie za 10 💎 i zadanie gotowe 🙂. Możesz również po odebraniu w czwartek zamówień z miasteczka przyjąć ostatnie zamówienie telefoniczne z miasta (po odświeżeniu za 20 💎), które masz wykonać, ale nie „dostarczać”. Zamówienia z miasta nie znikną! wtedy masz o 1 więcej zamówienie telefoniczne do wykonania zadania. Tak jak na zdjęciu należy zamknąć krzyżykiem poczeka ono na was do festynu a zadania z miasteczka nie znikną!

Wydaj rubiny oraz zarób rubiny

Zakup jakąś rzecz do kawiarni upewnij się że jej cena jest wyższa (tak wyższa niż z zadania) po oddaniu zadania weź zadanie na zarób rubiny. Włóż daną rzecz do magazynu następnie sprzedaj ja Krzysztofowi (jeśli proponuje Ci coś innego to po prostu klikaj „nie, nie sprzedam” (na tej samej zasadzie możesz zrobić zadanie na wydaj oraz zarób monety)). Krzysztof proponuje ci zarówno rubiny jak i monety w zależności co masz w magazynie.

Znajdź monety w prezentach w My Cafe gra

Jeśli twój przyprawnik już płacze wybierz to zadanie i uzupełnij go przyprawami automatycznie zaliczy Ci zadanie. Na jego wykonanie potrzebujesz ok 20 – 30 szarych prezentów 🙂. Ważne mowa tu o zadaniach wspólnych gdzie wymagane jest około 7 000 monet z prezentów. 

Sprzedaj swoim klientom dowolne dania w kawiarni 

To również bardzo proste zadanie wystarczy je wziąć i zamknąć grę. Ania i pozostali pracownicy je wykonają. Zadanie dla osób, które nie mają czasu albo możliwości grać w piątek od godziny 13. Wystarczy znaleźć chwilę uruchomić grę przyjąć zadanie i wyjść.

Obejrzyj reklamy – Moja Kawiarnia gra

To również zadanie bardzo proste, a otrzymasz za nie od 925 pucharów. Bardzo fajne zadania dla niższych LVL oraz dla osób które nie mogą aktywnie uczestniczyć w festynie ale mogą pomóc odblokować zadania osobiste.

Moja Kawiarnia zadania festynowe

Zdobądź różowy / niebieski prezent (nie otwieraj ich tylko zdobądź)! My cafe kody, Moja Kawiarnia gra

To zadanie dla osób, które ustawiły sobie grę tak aby z historii wyszedł im prezent za darmo, pozostałe mogą sprawdzić jak np ustawia się premia codzienna czy dany prezent, który chcą zdobyć będzie dostępny w tym dniu. Znajdziesz to opisane w artykule Sekret gry My Cafe!

My Cafe kody, Moja Kawiarnia kody

My cafe kody, Moja Kawiarnia gra PRESTIŻ – czyli elitarny mieszkaniec

Jeśli posiadasz status prestiżowego mieszkańca za każdym razem łącz zadanie za 8 000 z jak najwyższymi przyprawami z WSPÓLNYCH ZADAŃ nie wykorzystuj zadań osobistych. Sprawdzaj na bieżąco czego potrzebują goście i jakie są zadania twoje punkty o od razu wzrosną! Czyli łączysz zadanie osobiste „Sprzedaj swoim klientom 75 dań w kawiarni lub przez telefon z dowolnymi przyprawami” z zadaniem wspólnym (białym) „Sprzedaj swoim klientom 4 dania w kawiarni lub przez telefon z guaraną/tapioką/szafranem”

Tym tematem zajmiemy się w artykule:

Zadania osobiste czyli te żółte

Zadania osobiste są najcenniejsze i NIGDY nie rób tych zadań poniżej 8 000 to właśnie one dadzą wam minimum 40 000 pucharków w festynie. Oczywiście patrz w danym momencie na swoje możliwości zasób przyprawnika, prezentów, biletów. Zastanawiasz się pewnie, że nie dasz rady zrobić 75 przypraw? Zaraz udowodnimy Tobie jak to zrobić!  My Cafe kody, Moja Kawiarnia gra

My Cafe gra Sprzedaj swoim klientom 75 dań w kawiarni lub przez telefon z dowolnymi przyprawami

Tym zadaniem nie tylko wykonasz 75 przypraw ale również zdobędziesz niezbędne w grze bilety. Zadanie możesz wykonać w miarę swoich możliwości oraz tego jak przygotowałeś się do festynu. Jeśli masz dużo przypraw jesteś systematyczny i wykonujesz Codzienną rutynę zbierasz przyprawy itp. Jeśli brakuje ci przypraw zawsze możesz dokończyć to zadanie tylko i wyłącznie na róży i anyżu. Wystarczy systematycznie co 3 godziny wchodzić na grę i wykonywać do 2 zamówienia specjalnego klientów. Róża i anyż są najtańszymi przyprawami i można je bardzo łatwo zdobyć między innymi z prezentów od Ani.

Moja Kawiarnia zadania festynowe

Wydaj bilety w dowolny sposób

Zadanie bardzo proste. Jeśli nazbierałeś minimum 30 biletów wystarczy, że wydasz je na króliku albo w premii codziennej. Nie tylko wykonasz zadanie za 8 000 punktów, a jeszcze zdobędziesz monety, prezenty, przyprawy oraz diamenty w Moja Kawiarnia gra

Moja Kawiarnia zadania festynowe - My cafe

Znajdź 20 000 monet w prezentach za 8000 punktów

Na to zadanie potrzebujesz około 50-60 prezentów zwykłych lub kilku innych. Jeśli masz VIP0 lub mniej niż VIP3 czyli nie możesz otwierać prezentów w dowolnej kolejności polecamy zrobić to zadanie – dlatego, że dokopiecie się do cennych prezentów a także może wam się trafić najcenniejsza przyprawa czyli złoto. Nadmiar anyżu i róży należy oczywiście przekazać do miasteczka chyba, że masz pusty przyprawnik możesz je nagromadzić a następnie wykorzystać w zadaniu 75 przypraw. My cafe kody, Moja Kawiarnia gra

Moja Kawiarnia zadania festynowe

Zdobądź złoty prezent

To zadanie również nie powinno sprawić wam trudności. Dlaczego 3 prezenty masz gwarantowane:

  • na planszy z królikiem
  • z auta przy wykonaniu 30 zamówienia
  • z historii na odpowiednim LVL

 

Moja Kawiarnia zadania festynowe - My cafe

W przypadku zadania zdobądź złoty prezent 5 sztuk tu już trzeba mieć odpowiednią ilość biletów jeśli chcemy brać to zadanie, ale za darmo możesz to zadanie wykonać co najmniej 2 razy. Potrzeba na to zadanie około 80 biletów.

trzy wcześniejsze oraz:

  • z połączenia kolorów (dość często udaje się to na pierwszej planszy)
  • z 3 planszy z królikiem

Moja Kawiarnia zadania festynowe

Zadanie wydaj diamenty w dowolny sposób Moja Kawiarnia zadania festynowe

To zadanie warto brać jeśli mamy w planach wydać większą ilość diamentów np. na wyprzedażach -70% na wielokubki. Na co również warto wydać diamenty w tym zadaniu:

  • ulepszenie osiągnięć Ani (prezenty oraz ceny do co najmniej 5 poziomu – Będziesz otrzymywał 2 prezenty dziennie!)
  • zakup złota
  • powiększenie skrzynki na rubiny
  • zakup innych drogich przypraw
  • zakup kelnerów z przyprawami (najlepiej złotymi). Poluj oczywiście na kelnerów oraz baristów za pieniądze nie za diamenty. Niestety kelnerów i baristów ze złotymi przyprawami można już kupić tylko za diamenty. Ulepsz kelnera do 5 poziomu będziesz otrzymywał 2 przyprawy dziennie! My Cafe kody

 

Moja Kawiarnia zadania festynowe

Sprzedaj klientom dania w kawiarni lub przez telefon ze złotem. To zadanie najlepiej brać pod koniec wykonywania zamówień specjalnych. Jak również po skończeniu zadania 75 przypraw gdy pojawiają się zamówienia ze złotem. Za 4000 punktów musisz wykonać 5 zamówień za 8000 punktów 10. My Cafe kody? Dlatego przemyśl dokładnie czy masz tyle w przyprawniku lub czy cię stać na zakup.

Moja Kawiarnia zadania festynowe

* post będzie aktualizowany 

Jak dobrać zadania do poszczególnych LVL oraz możliwości znajdziesz w artykule:

Więcej informacji znajdziesz o MOJA KAWIARNIA ZADANIA FESTYNOWE TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub jeśli w opisie wkradnie się błąd, prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia zadania festynowe:

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę