Moja Kawiarnia Wspomagacze – do czego służą, jak je wykorzystać?

30 stycznia 2021 0 przez my_cafe_rs

Kolejne aktualizacje w grze Moja Kawiarnia Gra Wspomagacze My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację do Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowych właściwościach My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia Gra Wspomagacze – aktualizacja 2020.10.1 My Cafe!

Wspomagacze zostały włączone w aktualizacji 2020.10! Każdy z nich ma unikalną funkcję w grze, która zmieni Twoją wydajność, a także ulepszy rozgrywkę.

Rodzaje wspomagaczy:

Ceny wszystkich przepisów
Ceny wszystkich przepisów – Wzrost cen

Podczas korzystania z tego wspomagacza zwiększa się zysk i doświadczenie zdobywane z zamówień. Po jej zakończeniu ceny wracają do normy.
Trwanie 1 godzina.
Jak używać: Dotknij ikony wspomagaczy (po lewej stronie ekranu) i dotknij przycisku Aktywuj lub zaznacz zielony znaczek, gdy zobaczysz opcję aktywacji.

Autouzupełnianie maszyn

Personel we własnym zakresie napełni maszyny – Autouzupełnianie maszyn

Gdy ten wspomagacz jest aktywny, maszyny są ustawione na automatyczne napełnianie się po tym, jak gracz lub personel wziął ostatni kubek / talerz.
Jak go używać: Dotknij ikony wspomagaczy (po lewej stronie ekranu) i dotknij przycisku Aktywuj lub zaznacz zielony znaczek, gdy zobaczysz opcję aktywacji.

Moja Kawiarnia Wspomagacze Sprzedaż zamówień

Sprzedaż zamówień – klient kupi każde zamówienie z przyprawami.

Umożliwia sprzedaż dowolnego przepisu, który przygotujesz, bez konieczności zamawiania go. Możesz przygotować tylko jeden przepis.
Jak go używać: Najpierw utwórz specjalne zamówienie, które chcesz, a następnie porozmawiaj z klientem. Zgodzą się kupić to co przygotowałeś.

Inne zamówienie

Inne zamówienie – Klient poprosi o kolejne zamówienie z przyprawami.

Można użyć tylko jednego zamówienia i dopiero po wykorzystaniu wszystkich prób zmiany zamówień.
Jak go używać: Gdy skończą się próby zmiany zamówienia, klient poprosi o(losowe) zamówienie specjalne w zamian za wspomagacz.

Moja Kawiarnia Wspomagacze Odświeżenie zamówień
Odświeżenie zamówień – Błyskawicznie odświeża zamówienia telefoniczne.

Kiedy go użyjesz, da ci 5 zamówień telefonicznych zamiast 3. Jeśli zabraknie Ci wspomagaczy, możesz użyć diamentów do odświeżenia zamówień telefonicznych.
Jak go używać: Jeśli chcesz odświeżyć zamówienia telefoniczne, kliknij ikonę telefonu. Jeśli masz wspomagacze, będziesz musiał je zużyć przed użyciem diamentów

Jak je zdobyć Moja Kawiarnia Gra Wspomagacze

Jak je zdobyć: znajdź w prezentach wspomagających, zdobądź je w grze z króliczkiem, w ofertach specjalnych, z przedmiotów i jako nagroda w misjach, konkursy w naszych oficjalnych mediach społecznościowych, dobywanie kolejnych poziomów

Ciekawostki Moja Kawiarnia Wspomagacze

Możesz uzyskać przewagę podczas czasówki w Konkursie Baristy, aktywując wspomagacze wzrost cen i automatycznego uzupełniania maszyn.

Wspomagacze ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. 

Formularz kontaktowy My Cafe Wspomagacze