Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie – Stylowe wyposażenie do My Cafe


Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie – Moje Cafe Wyposażenie: witryna na lody tajskie – Moja Kawiarnia LODY TAJSKIE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  w my-cafe.pl [polub NAS na Facebooku , żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie - my cafe

>> Moja Kawiarnia maszyna do gofrów bąbelkowych Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie LVL 48

Witryna na lody tajskie kosztuje 61 200 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 10 200 000 Monet. Pierwszy przepis na lody tajskie zostaje odblokowany na poziomie 47 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na lody tajskie.

Stylowa wersja Witryna na lody tajskie kosztuje 61 200 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 49 0    10 200 000
od 7 poziomu
61 200 000 ⭐   10 200 000 61 200 000
5 885 pkt ⭐ ⭐  20 400 000 2 KUBKI 42 570 💎 promocja -70% 12 771💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 20 400 000 3 KUBKI 71 355 💎 promocja -70% 21 407 💎
  CAŁKOWITY  61 200 000  

Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie - my cafe

Wszystkie przepisy Lody tajskie zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy Lody Tajskie lista przepisów My Cafe LODY TAJSKIE>>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski witryna na lody tajskie i angielski witryna na lody tajskie ). 

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia witryna na lody tajskie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

Advertisement
Na górę