Connect with us

Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków – My Cafe wyposażenie: urządzenie do placuszków – Moja Kawiarnia PLACUSZKI. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

 

>> Moja Kawiarnia syrop klonowy – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków LVL 32

Urządzenie na placuszki kosztuje 12 000 000 Monet,  natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 12 000 000 Monet (czyli zakup na raty jest równy zakupie prostego sprzętu). Pierwszy przepis na placuszki zostaje odblokowany na poziomie 32 i jest przygotowywany w specjalnej gablocie na placuszki.

Stylowa wersja piecyka kosztuje 12 000 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Placuszki - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 32 0    4 000 000
od 7 poziomu
12 000 000
⭐   833 300 12 000 000
2 785 pkt ⭐ ⭐  1 666 700 2 PŁYTKI 16 570 💎 promocja -70% 4 999 💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 5 500 000 3 PŁYTKI 27 855 💎 promocja -70% 8 299 💎
  CAŁKOWITY  12 000 000  

Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków - wielopłytki - my cafe

Wszystkie przepisy Placuszki zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Placuszkilista przepisów My Cafe PLACUSZKI >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski urządzenie do placuszków i angielski urządzenie do placuszków ).

Zobacz również My Cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę