Connect with us

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam – Mini-gra planszowa z królikiem

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam

Aktualności

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam – Mini-gra planszowa z królikiem

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam to mini-gra planszowa, którą stawia Liam przed naszą kawiarnią. Jak grać w grę z królikiem My Cafe? Czy My Cafe Królik jest opłacalny? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. 

>>  MIASTECZKO Moja KawiarniaWszystko o miasteczkach My Cafe  >>

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam – informacje

Liam to specjalny klient kawiarni, który zjawia się w każdą środę i sobotę dla graczy od poziomu 9. W przeciwieństwie do innych klientów, Liam nigdy nie wchodzi do wnętrza kawiarni. Pozostaje na zewnątrz przy swojej grze planszowej. Królik i Liam po raz pierwszy pojawił się podczas wiosennego wydarzenia 2019. Liam ustawia przed naszą kawiarnią “potykacz”, a gdy klikniemy w niego przeniesie nas do pola mini-gry, która jest po lewej stronie kawiarni. Wygląda ona jak gra planszowa. Otrzymujemy informacje od Liama jak grać w mini grę. Przechodząc na planszę mamy uroczego królika, który skacze po różnych komórkach/polach. 

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam

Liam oferuje nam grę planszową typu roll-and-move, która dostępna jest przez ograniczony czas (tj. trzy dni). Gra polega na tym, że gracze rzucają kośćmi, co powoduje, że ​​królik przeskakuje wzdłuż linii, aż zatrzyma się na właściwym polu. Gracze albo wygrywają nagrody, albo mogą ponownie rzucić kostką na wszystkich polach. Królik pojawia się 2 razy w tygodniu. Przychodzi do nas w środy od godziny 4:00 do piątku do godziny 12:00. Następnie pojawia się w sobotę o godzinie 12:00 do poniedziałku do godziny 20:00

My Cafe - Liam

Plansza Szczęśliwy Królik – jak grać?

Aby zagrać w grę planszową Szczęśliwy Królik musimy mieć bilety. O tym jak zdobyć bilety wspominaliśmy Bilety Moja Kawiarnia grajak zdobyć i wykorzystać w grze My Cafe. Raz dziennie możemy rzucić kostką za darmo. Pierwszy rzut wybierze nam kolor, który musimy następnie połączyć przechodząc planszę. Za połączenie kolorów otrzymamy odpowiednio przedstawione poniżej prezenty. Aby otrzymać kolejne darmowe rzuty należy wykonać zamówienie specjalne dla Liama.

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam - połączenie kolorów

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam - diamenty

My Cafe - różowy prezent

My cafe

Nagrody na planszy z Królikiem My Cafe

Nagrodami, które zostały rozmieszczone losowo na planszy mogą być:

 • diamenty,
 • rubiny,
 • przyprawy,
 • prezenty (różowy, niebieski, złoty),
 • (ekskluzywne) artykuły wewnętrzne i zewnętrzne (sprzęt na wielokubki, lub elementy wyposażenia które wcześniej można było kupić za diamenty – deweloperzy bardzo rzadko dają taką możliwość ale warto na to czekać i zbierać bilety).

 

Dodatkowe nagrody można również wygrać, lądując kilka razy na kwadracie o tym samym kształcie i kolorze.

Na 1 planszy otrzymamy także gwarantowane prezenty na tak zwanych kamieniach milowych:

 • niebieski prezent
 • złoty prezent
 • czerwony prezent (na samym końcu)

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam - złoty prezent

Nagrody stają się bardziej wartościowe im wyższy poziom mini-gry.

Darmowe rzuty w grze planszowej Moja Kawiarnia Królik

Darmowy rzut otrzymujesz co 24 godziny od 1 rzutu darmowego czyli jeśli darmowy rzut wykonałeś np o godzinie 12:30 to następny otrzymasz również o tej godzinie. Jeśli drugi wykonasz np o 18:00 do dopiero po 24 godzinach czyli trzeciego dnia o 18:00. Dlatego tak ważne jest aby rzuty wykonywać o zbliżonej godzinie. Liam jest właścicielem Królika i prosi o specjalne zamówienia za które otrzymasz darmowy rzut bez wydawania biletu.

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam - rzut za darmo

 

Analizując to ile potrzeba wykonać zamówień specjalnych aby otrzymać bilet, a w parze z tym ile potrzeba przypraw to wykonanie 1 czy 3 zamówień dla Liama jest dość “tania”. Liam również prosi o zamówienia ze złotem. Jeśli nie posiadasz w swoim przyprawniku złota to zakup 1 sztuki za 49 czy 41 diamentów jest opłacalna. Oczywiście jeśli nie chcemy wydawać przypraw na zamówienia specjalne można ominąć zamówienia Liama i wykonać rzut za bilet.

My cafe - realizacja zamówienia

Plansze Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam

Na mini-grze znajduje się 10 poziomowych plansz ze specjalnymi polami na końcu każdej planszy, gdzie królik zawsze się zatrzymuje, jeśli liczba na kostce jest wystarczająco wysoka, aby do nich dotrzeć. Na tych kwadratach gracze wygrywają gwarantowane prezenty lub inne specjalne przedmioty.

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam - plansze

 

Oto informacje o nagrodach, które są gwarantowane na końcu każdej planszy :

 • 1 plansza – czerwony prezent; 150 pól

Moja Kawiarnia gra - My cafe

 • 2 plansza – niebieski prezent; 56 pól
 • 3 plansza – złoty prezent; 66 pól
 • 4 plansza – czerwony prezent; 90 pól
 • 5 plansza – niebieski prezent; 43 pól
 • 6 plansza – złoty prezent; 66 pól
 • 7 plansza – czerwony prezent; 90 pól
 • 8 plansza – niebieski prezent; 56 pól
 • 9 plansza – złoty prezent; 66 pól
 • 10 plansza – 2 czerwone prezenty; 128 pól

Plansze często są zmieniane i mogą lekko się różnić od podanego wzoru mogą być inne i mieć inną ilość pól, ale dość często zbliżoną do siebie.

Gdy dotrzesz do końca linii, gra się kończy i nie możesz ponownie zagrać. 

Zamówienia specjalne dla Liama – Królik

Na planszy jak już wspominaliśmy znajdziemy również pola z Liamem. Nadepnięcie na to pole pozwoli nam wykonać darmowy rzut bez wydawania biletów jeśli przygotowujemy zamówienie specjalne dla Liama. Aby wykonać zamówienie mamy określony czas od 10 min do 15 min.

Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam - zamówienia specjalne

Czas zależny jest od tego ile mamy zamówień do zrealizowania. Liam czasami prosi o 1 napój/deser a czasami o 2 lub 3. Jeśli chcemy otrzymać darmowy rzut należy zrealizować je wszystkie.

>> Moja Kawiarnia królik w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Mini-gra Królik Moja Kawiarnia a zadania festynowe

Królika można wykorzystać do wykonania wielu zadań festynowych, bez kupowania pakietów czy innych ofert za prawdziwe pieniądze. Do jakich zadań należy wykorzystywać królika:

 • Zdobądź prezenty (złote, czerwone)
 • Sprzedaj dania z przyprawami
 • Zużyj bilety w dowolny sposób

Najczęściej pojawiające się pytania dotyczące Królika:

1. Ile biletów potrzeba na pierwszą planszę?

To ile biletów się zużyje zależy od wielu czynników. Po pierwsze czy realizujemy wszystkie zamówienia Liama czy tylko część z nich. Po drugie wszystko zależy od naszego szczęścia. Na pierwszą planszę potrzeba około 30 biletów.

2. Ile biletów potrzeba na całego królika?

Tak jak we wcześniejszym pytaniu jest to uzależnione od tych dwóch głównych czynników. Z tego co zdążyliśmy zaobserwować to potrzeba około 160-180 biletów. W przypadku gdy na planszy jest sprzęt ilość ta potrzebna jest

3. Ile biletów potrzeba do złotego prezentu?

Złoty prezent jest w połowie pierwszej planszy więc potrzeba około 15 biletów aby zdobyć gwarantowany złoty prezent.

4. Ile biletów trzeba na 3 czerwone prezenty?

Aby zdobyć 3 czerwone prezenty potrzeba około 120 biletów.

Moja Kawiarnia Gra YouTube

“Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam” to jedna z wielu mini-gier dostępnych w grze “Moja Kawiarnia”. W tej grze planszowej gracz wciela się w postać królika Liam i wraz ze swoim przyjacielem prowadzi kawiarnię, której celem jest zadowolenie klientów i zarobienie jak najwięcej pieniędzy.

Gra toczy się na planszy, która składa się z kilku pól. Na planszy umieszczone są różne elementy, takie jak stoliki, krzesła, drzwi, okna i inne, które wpływają na grę i zachowanie klientów. Gracz przesuwa swoją figurkę po planszy, wykonując różne zadania i zadając pytania klientom.

Celem gry jest uzyskanie jak największej ilości punktów, które można zdobyć poprzez zadowolenie klientów i sprzedaż produktów w kawiarni. Gracz musi dbać o to, aby kawiarnia była czysta i schludna, a jedzenie i napoje były smaczne i odpowiednio przygotowane.

W trakcie gry gracz może spotkać różne postacie, takie jak przyjaciele królika Liam, którzy pomagają mu w prowadzeniu kawiarni. Gracz może również zdobyć nagrody i bonusy, które ułatwią mu prowadzenie biznesu.

“Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam” to wciągająca gra planszowa, która zachęca do myślenia strategicznego i planowania. W trakcie gry gracz rozwija swoje umiejętności zarządzania, uczy się dbać o klientów i zadowalać ich potrzeby, a także zdobywa doświadczenie w prowadzeniu biznesu. Gra jest świetnym sposobem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół i rodziną oraz na relaks.

RADA: Warto zajrzeć do ofert specjalnych w króliku ponieważ można zdobyć dodatkowe bilety za diamenty, za oglądanie reklam lub za prawdziwe pieniądze. Można je kupić również w sklepie

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub w przypadku jeśli w opisie wkradnie się błąd, bardzo prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i Liam

Moja Kawiarnia to gra, która oferuje wiele różnorodnych mini-gier, a jedną z nich jest planszowa gra zatytułowana “Szczęśliwy Królik i Liam”. W tej mini-grze gracz kieruje postacią królika i jego przyjaciela, Liama, w wyścigu do kawiarni. Gra ta wymaga od gracza strategicznego myślenia, a także umiejętności rzutu kostką.

Na planszy, na której odbywa się gra, znajdują się różne pola, a każde z nich ma swoje unikalne właściwości. Gracze rzucają kostką, aby przesunąć swoje pionki po planszy, a jednocześnie mogą wykorzystać specjalne karty, które pozwalają na wykonanie różnych działań.

Celem gry jest dotarcie do kawiarni przed innymi graczami. W trakcie gry gracz może zbierać monety, które pozwalają na zdobycie dodatkowych punktów. W grze występują także różne przeszkody, takie jak np. pole z lodami, na którym gracz traci swoją kolej.

“Szczęśliwy Królik i Liam” to zabawna i ciekawa mini-gra, która zapewnia rozrywkę dla całej rodziny. Gra wymaga od graczy nie tylko umiejętności strategicznego myślenia, ale także umiejętności wykorzystania szczęścia.

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę