Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia syrop grenadyna – Stylowe wyposażenie do My Cafe


Moja Kawiarnia syrop grenadyna - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia syrop grenadyna – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia syrop grenadyna – My Cafe wyposażenie: syrop grenadyna – Moja Kawiarnia SYROP GRENADYNA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia syrop grenadyna – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

Moja Kawiarnia syrop grenadyna - my cafe

>> Moja Kawiarnia zamrażarka na mrożony jogurtStylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia syrop grenadyna LVL 25

Syrop grenadyna kosztuje 1 500 000 Monet, natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 1 350 000 Monet. Syrop grenadyna zostaje odblokowany na poziomie 11 i jest przygotowywany w specjalnej urządzeniu do syropu. W grze wykorzystywany do wielu przepisów.

Stylowa wersja syropu grenadyna kosztuje 1 760 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

 

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Syrop grenadyna - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 25 0    800 000
od 7 poziomu
1 500 000 ⭐   270 000 1 760 000
1 185 pkt ⭐ ⭐  540 000  
Zawsze pełny ⭐ ⭐ ⭐ 810 000  
  CAŁKOWITY  2 420 000  

 

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski syrop grenadyna i angielski syrop grenadyna ).

Zobacz również My Cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia syrop grenadyna

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

Advertisement
Na górę