Connect with us

Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej

Sprzęt

Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej – My Cafe wyposażenie: saturator do wody gazowanej – Moja Kawiarnia WODA GAZOWANA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej

>> Moja Kawiarnia urządzenie do placuszków – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej LVL 33

Saturator kosztuje 15 000 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 15 000 000 Monet Pierwszy przepis na koktajl mleczny zostaje odblokowany na poziomie 33 i jest przygotowywany w specjalnej saturatorze na wodę gazowaną.

Stylowa wersja saturatora kosztuje 15 000 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Saturator My Cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 33 0    5 000 000 My Cafe Moneta
od 7 poziomu
15 000 000 ⭐   2 500 000 My Cafe moneta 15 000 000
3 285 pkt ⭐ ⭐  2 500 000 2 KUBKI 19 570 💎 promocja -70% 5 871💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 5 000 000 3 KUBKI 32 355 💎 promocja -70% 9 707 💎
  CAŁKOWITY  15 000 000  

Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej - wielokubki My Cafe

Wszystkie przepisy Woda gazowana zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Woda gazowana lista przepisów My Cafe WODA GAZOWANA >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski saturator do wody gazowanej i angielski saturator do wody gazowanej ).

Zobacz również My Cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę