Connect with us

Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlami – do czego służą, jak je wykorzystać?

Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlami

Aktualności

Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlami – do czego służą, jak je wykorzystać?

Kolejne aktualizacje w grze Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlami My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację do Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowych właściwościach My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej. Sprawdź Moja Kawiarnia kody.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlami – aktualizacja 2021.5 My Cafe!

Nowe wytwarzanie sprzętu – puzzle

Gracze My Cafe byli zainteresowani innymi sposobami na zdobycie sprzętu wielokubkowego. Dzięki misji w aktualizacji 2021.5, nie musisz dłużej szukać. Znajdź Pudełka z Puzzlami, aby zbierać fragmenty i klejnoty. Zbliży cię to do posiadania sprzętu wielokubkowego.

Pudełka z puzzlami

W misji znajdziesz trzy rodzaje pudełek z puzzlami:
– wielokolorowe
– zielone
– brązowe (pudełko bonusowe)

Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlam

Różne kolory i klejnoty:

Elementy puzzli mają trzy różne kolory różowy, niebieski i żółty:

  • Różowe elementy puzzli potrzebne są do sprzętu na 2 kubki,
  • Niebieskie elementy puzzli potrzebne są do sprzętu na 3 kubki
  • Żółte elementy puzzli potrzebne są do sprzętu na 4 kubki.

Pudełka z Puzzlam - kryształy

Po skompletowaniu 4 puzzli odblokujesz sprzęt wielokubkowy w sklepie. Następnie można będzie go kupić za klejnoty. Klejnoty oczywiście można uzyskać otwierając Pudełka z Puzzlami i zdobywając między innymi duplikaty puzzli. Jeśli zdobędziesz zduplikowany puzzle, gra automatycznie go wyrzuci i przekształcić w odpowiednie klejnoty (różowe, niebieskie lub żółte).

Zapisane postępy My Cafe

Ważne jest, aby nie wchodzić w tę misję z założeniem, że otrzymasz dużo sprzętu. Zamiast tego celem powinno być znalezienie dużej ilości pudełek z puzzlami i gromadzenie ich. Jeśli tym razem nie wykonasz dopasowani. Twoje postępy zostaną zapisane na następną misję, Obejmuje to tylko puzzle i klejnoty.

Jak je zdobyć Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlami

Pudełka z puzzlami zdobędziesz na każdym poziomie (piętrze) misji. Bardzo często ulokowane są one w trudnodostępnych miejscach i musisz odblokować wiele przeszkód aby do nich dojść. 

jak kupić urządzenie w misji za kryształy

My Cafe - moja kawiarnia kody - puzzle My Cafe - Moja kawiarnia kody - zakup urządzenia

Ciekawostki Moja Kawiarnia Pudełka z Puzzlami

W misjach możesz kupić wielokubek, zbierz komplet puzzli  i wykup sprzęt za klejnoty. Jeśli nie interesują cię odblokowany dany sprzęt możesz wymienić go na losowy puzzel dla tego samego sprzętu, lecz o jeden kubek więcej lub na na pudełko bonusowe, które zawiera 2-3 losowe puzzle.

Zduplikowane puzzle zostaną wymienione na klejnoty, a one wraz z pozostałymi zgromadzonymi puzzlami przejdą do kolejnej misji.

Moja Kawiarnia kody Wspomagacze ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. 

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja

Misja z pudełkami z puzzlami w grze “Moja kawiarnia” polega na tym, że gracz musi pomóc głównej bohaterce gry, Ann, w poszukiwaniu brakujących elementów do pudełek z puzzlami. Gracz otrzymuje listę brakujących elementów i musi je odnaleźć w różnych miejscach kawiarni, takich jak kuchnia, składzik i stoliki.

Gra wymaga szybkiego myślenia i spostrzegawczości, ponieważ czas na znalezienie wszystkich elementów jest ograniczony. Po ukończeniu misji, gracz otrzymuje nagrodę w postaci monet, które można wykorzystać do ulepszania kawiarni.

Misja z pudełkami z puzzlami to jedna z wielu mini-gier dostępnych w grze “Moja kawiarnia”. Gra ta pozwala graczowi na zarządzanie swoją kawiarnią, serwowanie posiłków, obsługę klientów i ulepszanie lokalu.

W tej grze, pudełka z puzzlami służą do zbierania i składania obrazków, a za skompletowanie dostajemy nagrody w postaci urządzeń wielokubkowych i wielostanowiskowych. Pudełka z puzzlami są rozmieszczone na kilku piętrach w różnych miejscach, a gracz musi je znaleźć i skompletować, aby zdobyć nagrodę.

Często, aby uzyskać dostęp do pudełek, gracz musi wykonać klucze do bram, w których okryte są pudełka z puzzlami. Możliwe, że aby zdobyć klucze, gracz musi wykonać pewne zadania lub zdobyć określone przedmioty.

W grze “Moja kawiarnia” grający pełni rolę właściciela kawiarni i zadaniem jest zarządzanie nią oraz wykonywanie różnych zadań, które pozwalają na rozwijanie interesu i zdobywanie nowych klientów. Pudełka z puzzlami i inne elementy rozgrywki stanowią dodatkowe wyzwania i cele do osiągnięcia, co może zwiększyć atrakcyjność i ciekawość gry.

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę