Moja Kawiarnia przepisy Trifle – lista przepisów My Cafe TRIFLE

18 sierpnia 2020 0 przez my_cafe_rs

Lista przepisów na TRIFLE do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy na Trifle, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie my cafe przepisy z trifle dostępne w grze online Moja Kawiarnia. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach. My Cafe Spices  >>

My Cafe wyposażenie: Gablota na trifle

Gablota na trifle kosztuje 41 400 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 6 900 000 Monet. Pierwszy przepis na trifle zostaje odblokowany na poziomie 42 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na trifle (tzw. gablota na słodki deser trifle).

Stylowa wersja Gabloty na Trifle kosztuje 41 400 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

>> Moja Kawiarnia przepisy w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Standardowe przepisy My Cafe TRIFLE:

Istnieje obecnie 4 standardowych przepisy Trifle. Z kolei ostatni standardowy przepis zostaje odblokowany na poziomie 42. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów dostępnych teraz na trifle, jeśli nie wiesz jak odblokować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak odblokować przepisy na My Cafe Trifle.

Przepisy na TRIFLE w Moja Kawiarnia:

Trifle od LVL 42

Moja Kawiarnia przepisy Trifle
Trifle z bitą śmietaną i cytryną (trifle + bita śmietaną i cytryną) od LVL 42

My Cafe Trifle z bitą śmietaną i cytryną (trifle + bita śmietaną i cytryną)
Przepis na Trifle z czekoladą i orzechami (trifle + wiórki czekoladowe + orzechy laskowymi) od LVL 42

My cafe Przepis na Trifle z czekoladą i orzechami (trifle + wiórki czekoladowe + orzechy laskowymi)

>> Moja Kawiarnia gablota na trifle Stylowe wyposażenie do My Cafe >>
Trifle z cytryną, orzechami laskowymi i owocami leśnymi (trifle + cytryna + orzechy laskowe + owoce leśne) od LVL 42

Moja Kawiarnia Trifle z cytryną, orzechami laskowymi i owocami leśnymi (trifle + cytryna + orzechy laskowe + owoce leśne)

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na Szarlotka

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na Lemoniada. Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą Moja Kawiarnia. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia przepisy na Trifle