Moja Kawiarnia przepisy suflet – lista przepisów My Cafe SUFLET

2 lutego 2022 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia przepisy suflet – Lista przepisów na SUFLET do gry Moja kawiarnia – Moja kawiarnia: Przepisy i opowiadania znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur My Cafe przepisy, stale będziemy rozwijać. Wszystkie przepisy z sufletem dostępne w grze online Moja kawiarnia. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>>  Przyprawy Moja Kawiarnia  –  Przyprawnik w kilku słowach. Moje Przyprawy do Kawiarni   >>

Moja kawiarnia wyposażenie: Piec do sufletu

Piec do sufletu kosztuje 65 400 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 10 900 000 Monet. Pierwszy przepis zostaje odblokowany na poziomie 51 i jest przygotowywany w piecu do sufletu.

Stylowa wersja Piec do sufletu kosztuje 65 400 000 Monet . Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

>> Moja Kawiarnia przepisy w my-cafe.pl [polub na Facebooku , żeby mogły na bieżąco informacje]

Moja Kawiarnia Przepisy suflet – Standardowe przepisy My Cafe SUFLET:

Bieżące 4 gry zarządzania z zieloną herbatą. Z kolei ostatni przepis umożliwił się na poziomie 51. Poniżej znajduje się lista we wszystkich miejscach zatrudnienia, jeśli nie możesz sprawdzić, jak odblokować sprawdzić odblokowane na poziomie 51. Lista przygotowana dla każdego kto nie został odblokowany przeprosił na My Cafe Zielona Herbata.

Przepisy na SUFLET w My Cafe:

Sulet w czekoladzie (suflet + wiórki czekolady) LVL 51

Moja Kawiarnia Przepisy

Cytrynowy suflet z gorącą czekoladą (suflet + cytryna + gorąca czekolada) LVL 51

My Cafe przepisy suflet
Jogurtowy suflet z wanilią i śmietaną (suflet + mrożony jogurt + bita śmietana + wanilia) LVL 51

Moja Kawiarnia suflet
Suflet „Miętowa Matcha” (suflet + mięta + herbata matcha) LVL 51

My Cafe suflet

>> My Cafe piec do sufletu   – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na Naleśniki Francuskie.

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na Galaretka Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą My Cafe. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia suflet