Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Pudding – My Cafe przepis specjalny na PUDDING


Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Pudding

Budyń

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Pudding – My Cafe przepis specjalny na PUDDING

Lista przepisów na PRZEPISY SPECJALNE Pudding  do gry Moja kawiarnia – My Cafe: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur na Pudding z przyprawami, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie My cafe przepisy z PUDDING dostępne w grze online. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach  >>

My Cafe PRZEPISY SPECJALNE:

Obecnie istnieje 260 przepisy specjalne. Z kolei ostatni przepis zostaje odblokowany na poziomie 60. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów z Pudding dostępnych teraz na przepisy specjalne z przyprawami, jeśli nie wiesz jak przygotować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak przygotować przepisy specjalne.

>> Moja Kawiarnia recipes w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przepisy na PUDDING Moja Kawiarnia:

Pudding jagodowy z anyżem gwieździstym

Przepis na Pudding z orzechami laskowymi, gałką muszkatołową i miodem

Świąteczny pudding z tapioką

Pudding wiśniowy z szafranem i żeń-szeniem

Moja Kawiarnia przepisy specjalne

Pudding pomarańczowo-karmelowy z tapioką i różą

My cafe przepisy

Przepisy w których wykorzystywany jest PUDDING:

 

 

Przyprawy specjalne w grze My Cafe:

Szczególne mieszanki oraz przyprawy do deserów i napojów to specjalne kompozycje, które potrafią nadać ulubionym wypiekom i koktajlom wyjątkowego smaku i aromatu.

Trudno wyobrazić sobie domową szarlotkę bez cynamonu, cappuccino bez wanilii, czy kawy bez kardamonu. Słodkie, ostre, słone czy korzenne… wyraziste w smaku z boskim aromatem! Nie tylko wzbogacają walory smakowe, ale również pozytywnie wpływają na zdrowie i poprawiają nastrój.

W grze mobilnej Moja Kawiarnia przyprawy wykorzystywane są do przygotowywania zamówień specjalnych. Przygotowanie zamówień specjalnych dla klientów pozwala zdobyć bilety oraz prezenty za 4 zlecenie specjalne.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Pudding przepisy specjalne

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą My Cafe. Z kolei wszystkie pozostałe przepisy z puddingiem znajdziesz TUTAJ

Zobacz również My cafe przepisy TUTAJ <<

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Budyń

Advertisement
Na górę