Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Niebieska Herbata – My Cafe przepis specjalny na NIEBIESKA HERBATA

29 marca 2022 0 przez my_cafe_rs

Lista przepisów na PRZEPISY SPECJALNE Niebieska Herbata do gry Moja kawiarnia – My Cafe: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur na Niebieska Herbata z przyprawami, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie My cafe przepisy z niebieska herbata dostępne w grze online. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach  >>

My Cafe PRZEPISY SPECJALNE:

Obecnie istnieje 225 przepisy specjalne. Z kolei ostatni przepis zostaje odblokowany na poziomie 51. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów z Niebieska Herbata dostępnych teraz na przepisy specjalne z przyprawami, jeśli nie wiesz jak przygotować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak przygotować przepisy specjalne.

>> Moja Kawiarnia recipes w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przepisy na NIEBIESKA HERBATA Moja Kawiarnia:

Placuszkowy tort z niebieską herbatą i różą

Placuszkowy tort z niebieską herbatą i różą
Muffinka „Waniliowy Raj” z szafranem

Muffinka "Waniliowy Raj" z szafranem
Trzywarstwowe lody z różą i gałką muszkatołową

Trzywarstwowe lody z różą i gałką muszkatołową
Sernik „Mroźne Serce” ze złotem

Sernik "Mroźne Serce" ze złotem

Przepisy w których wykorzystywana jest niebieska herbata:

Niebieska herbata z pomarańczą, imbirem i tapioką

Przyprawy specjalne w grze My Cafe:

Szczególne mieszanki oraz przyprawy do deserów i napojów to specjalne kompozycje, które potrafią nadać ulubionym wypiekom i koktajlom wyjątkowego smaku i aromatu.

Trudno wyobrazić sobie domową szarlotkę bez cynamonu, cappuccino bez wanilii, czy kawy bez kardamonu. Słodkie, ostre, słone czy korzenne… wyraziste w smaku z boskim aromatem! Nie tylko wzbogacają walory smakowe, ale również pozytywnie wpływają na zdrowie i poprawiają nastrój.

W grze mobilnej Moja Kawiarnia przyprawy wykorzystywane są do przygotowywania zamówień specjalnych. Przygotowanie zamówień specjalnych dla klientów pozwala zdobyć bilety oraz prezenty za 4 zlecenie specjalne.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Niebieska Herbata przepisy specjalne

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą My Cafe. Z kolei wszystkie pozostałe przepisy z niebieska herbata znajdziesz TUTAJ

Zobacz również My cafe przepisy TUTAJ <<