Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Latte – My Cafe przepis specjalny na LATTE

12 stycznia 2022 0 przez my_cafe_rs

Lista przepisów na PRZEPISY SPECJALNE Latte  do gry Moja kawiarnia – My Cafe: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur na Latte z przyprawami, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie My cafe przepisy z latte dostępne w grze online. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach  >>

My Cafe PRZEPISY SPECJALNE:

Obecnie istnieje 194 przepisy specjalne. Z kolei ostatni przepis zostaje odblokowany na poziomie 50. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów z Latte dostępnych teraz na przepisy specjalne z przyprawami, jeśli nie wiesz jak przygotować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak przygotować przepisy specjalne.

>> Moja Kawiarnia recipes w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przepisy na LATTE Moja Kawiarnia:

Latte z anyżem gwiaździstym, cynamonem i piankami

My cafePrzepis na Latte z gałką muszkatołową, miodem i cynamonem

Latte z gałką muszkatołową, miodem i cynamonem
Czekoladowe latte z kardamonem i wanilią

My cafe Przepisy specjalne
Tropikalne latte z szafranem

Moja Kawiarnia

Latte „VIP” z miodem, karmelem i złotem

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Latte

Przepisy w których wykorzystywana jest latte :

Różowe latte z różą i gałką muszkatołową

My cafe przepisy specjalne

Przyprawy specjalne w grze My Cafe:

Szczególne mieszanki oraz przyprawy do deserów i napojów to specjalne kompozycje, które potrafią nadać ulubionym wypiekom i koktajlom wyjątkowego smaku i aromatu.

Trudno wyobrazić sobie domową szarlotkę bez cynamonu, cappuccino bez wanilii, czy kawy bez kardamonu. Słodkie, ostre, słone czy korzenne… wyraziste w smaku z boskim aromatem! Nie tylko wzbogacają walory smakowe, ale również pozytywnie wpływają na zdrowie i poprawiają nastrój.

W grze mobilnej Moja Kawiarnia przyprawy wykorzystywane są do przygotowywania zamówień specjalnych. Przygotowanie zamówień specjalnych dla klientów pozwala zdobyć bilety oraz prezenty za 4 zlecenie specjalne.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Latte przepisy specjalne

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą My Cafe. Z kolei wszystkie pozostałe przepisy z kawą latte znajdziesz TUTAJ

Zobacz również My cafe przepisy TUTAJ <<